You are currently viewing Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Listesi
Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Listesi

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Gelir Belgem Yok Kredi Alabilir Miyim ? Gelir Belgesiz Kredi Nedir ? Hangi Bankalar Gelir Belgesiz Kredi Verir

Kredi Başvurusu

Sitemizde yer alan KVKK Aydınlatma Metni
Please wait...

Gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında Akbank, Nkredi, Vakıfbank, TEB ve Denizbank bulunmaktadır. Bu bankalara da başvuru yapmak için gelir belgesi haricinde bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar diğer tüm kredilerde öne sürülen şartlarla aynıdır. Her kredi de olduğu gibi gelir belgesi olmadan kredi veren yerler kişinin 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Kredi notunuzun bankanın istediği derece de olmasıdır. Bankanın kefil istediği durumda kefil getirilmesi zorunludur. Ayrıca bankaların size açtığı yasal bir takibin olmaması gerekmektedir. Bu şartlar sağlandığı taktirde gelir belgesiz kredi almak mümkündür.

Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alınır Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Gelir belgesiz kredi veren bankalar her banka kişilerin nakit ihtiyacını karşılamak ya da ihtiyaçlarına ulaşabilmek için kredi imkanı sunmaktadır. Fakat bankalardan kredi alabilmeniz belirli şartlar bulunmaktadır. Bu şartlardan birisi de geliriniz belgelenebilir şekilde olmasıdır. Aynı zamanda bankalardan kredi almak için gelirinizi belgelendirebileceğiniz pek çok yol bulunmaktadır. Bunlar arasında kira gelirlerinin olduğu bir belge, çiftlik ile birlikte elde edilen gelirlerin belgesi, sezonsal olarak çalışan bireylerin gelir belgesi, şirket ortağı olarak elde edilen gelir belgesi bunlar arasında yer almaktadır. Fakat bazı istisnalarla bu belgeler olmadan kredi çekilmektedir. Öncelikle gelir belgeniz olmadan kredi çekmek istiyorsanız bankasının istediği diğer şartlar daha fazla incelenmektedir.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar İçin Kredi Notu

Bunlar arasında ilk sırada kredi notu bulunmaktadır. Kredi notu bankaların kişilere verdiği sayısal bir nottur. Bankalara kredi ya da kredi kartı ile yapılan düzenli ödemeleriniz neticesinde iyi bir kredi notuna sahip olabileceğiniz gibi ödemelerinizi aksatmanız geciktirmeniz ya da ödemediğiniz taktirde kredi notunuz düşecektir. Kredi notunun yanı sıra, kredi almak istediğiniz banka sizin e-devlet bilgilerinizle sosyal hizmet dökümünüze ulaşılmaya çalışılmaktadır. Yani aslında bu durumda gelir belgesini bankaya vermeseniz bile aslında resmi olarak geliriniz kontrol edilmiş olur.

Kredi İçin Kaç Ay Sigortalı Olmak Gerek

Gelir belgeniz olmadan sigortalı olarak çalışma sürenizi banka en az 3 ay olarak belirlemektedir. Bunun yanı sıra toplamda 12 ay boyunca sigortalı olarak bir iş yerinde çalışmış olmanı gerekmektedir. Bu durum devlet memurları için geçerli olan bir durum değildir. Uzmanlar Kredi ile iletişime geçerek geliriniz olmadan bankalardan size ne kadar kredi çıkacağını öğrenebilirsiniz.

Uzmanlar kredi borçsuz günler diler.

 

Bir cevap yazın