You are currently viewing Bayram Kredisi
Bayram Kredisi

Bayram Kredisi

Bayram Kredisi Ramazan ayına çok kısa bir süre kaldı. Malum ramazanda ihtiyaçlar katlanarak büyüyor. Akşam vakitleri uzayan sofralar, misafirler derken masraflar alıp başını gidiyor. Peki bununla sınırlı kalıyor mu? Tabi ki de hayır! Ramazan bayramının gelmesi ile birlikte şeker gibi günler yaşasak da Ramazan Bayramı’nın masrafları omzumuza bir dağ gibi çöküp kalıyor. Bayram da varsa çocuklara kıyafet, kendinize yeni bir şeyler baklavalar börekler ve ikramlar derken tüm bütçeniz sarsılabilir.

Bayram Kredisi Süreçleri Borç Kapatma Kredisi

Bu sürecin ardından bir de 2017 yılının Kurban Bayramı yaklaşırken borçlar bir dağ gibi üzerinize çöküyor olabilir. İşte tüm bu sorunları çözmek adına bayrama kadar geçerli krediler bankalar tarafından sizler için hazırlanmış durumda. Uygun faiz oranları ve bayram gibi güzel kredi imkanları ile bayramlar da yüzünüzü asmaya, elinizi cebinize atmaya korkmaktan çekinmeyin.

 

İhtiyaç kredisi, borç kapatma kredisi gibi en uygun kredi seçenekleri için kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Bayram Kredisi Bu bayram yüzünüzün gülmesi için birçok banka kredi faizlerini düşürerek uygun ödeme koşulları ile birlikte krediler sunuyor.  2017 yılında faiz oranlarına yapılan düzenlemelerin yanı sıra konut kredilerinin düşürülmesi ile birlikte bankalar bayrama özel ihtiyaç kredilerinde ki faiz oranlarını aşağı çekerek kişilere kapmayanlar sunuyor. İşte bayram için düşük faizli kredi veren bankalar.

İhtiyaç Kredisi Bayram Kredisi Borç Transfer Kredisi

 

İlk olarak İş bankası ile başlayalım. İş bankası günde 6 TL taksit imkanı sunarak 5.000 TL olarak kurban bayramı kredisi veriyor. Aylık 180 TL ödeme imkanı sunan bankanın faiz oranlarında ki indirim ise kurban bayramına kadar devam edecek.

QNB Finansbank’a baktığımızda ise yine ‘’ kredi finansçıdan alınır ’’ sloganı ile bayram kredilerini hazırlamış durumda. Dilerseniz şubeden dilerseniz çağrı merkezinden yahut SMS ile başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Faiz oranı olarak %1.20 faiz oranını sunuyor.

 

Bayram Kredisi Veren Bankalar

Bayram Kredisi Bir diğer kredi sunan banka ise Vakıfbank. Hem ramazan için hem kurban bayramı için hem yazın gelmesi ile birlikte tatil ihtiyaçlarınız kredi imkanı sunan Vakıfbank oldukça cazip fırsatları sizler için sunuyor. Bu noktada 36 aya kadar süren vade oranları ile müşterilerini zorlamayan Vakıfbank’ın güncel faiz oranlarını resmi sitesinden öğrenebilirsiniz.

Bayramda Kredi Verenler

ING Bank ise bu bayram şubeye gitmeden özel paketleri sizler için sunuyor. İnternet üzerinde yapabileceğiniz başvurular sayesinde 2016 yılının en düşük faizlerinden yararlanma imkanı sunan ING bank bu yılda bayram kredisi arayanların yüzünü güldürüyor.

 

Akbank bu bayram da oldukça yeni ve iddialı bir teklif ile geliyor. Şubeden düşük faiz ile 375 TL taksitle 10.000 TL’lik kredi imkanı sunuyor.  Bununla birlikte dilerseniz çağrı merkezi üzerinden de şubeye gitmeden 1.39 faiz oranları ile kredi kullanmak mümkün.

Denizbank ise en düşük faiz ile kredi vermeye devam ediyor. %0.99 faiz oranı ile kredi veren banka 55.000 TL üst limiti ile bu bayramı size krallar gibi yaşatma imkanı sunuyor.

Bayramda Kredi Nasıl Alınır

Bayram Kredisi En paranın bayram için sunduğu kredisi işe şu şekilde. Masrafsız bayram kredisi olarak belirlediği kredinin faiz oranı 1.29. Ayrıca 36 ay vade imkanı sunarak 10.000 TL lik ihtiyaç kredisini sizler için sunuyor. Aylık ödemeler ortalama olarak 364 liraya denk gelirken 36 ay sonunda geri ödeme tutarı 13.120.00 civarında oluyor.

 

Şekerbank Bayram Kredisi

Şekerbank ise şeker bayramı için bir imkan sunuyor. %1.29 faiz oranı ile 36 aya kadar 30.000 TL’lik kredi imkanı sunan Şeker Bank bu bayramda nakde ihtiyacı olanlar destek oluyor.

Bu noktada şubelere nüfus cüzdanı ve gelir belgeniz ile gitmeniz yeterli olacaktır. Dilerseniz çağrı merkezi üzerinden yahut mobil şubelerden ve bankaların resmi siteleri üzerinden tek tıkla başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Uzmanlar Kredi borçsuz günler diler..

Bir cevap yazın