Skip to content Skip to footer

Borç Kapatma Kredisi 2021 Tüm Borçlar Tek Bankaya

Borçluya Kapatma Kredisi Uzmanlar Kredi Tarafından Başlamış Kampanya İsmidir. Tüm Borçlar Tek Bankaya Dediğimiz Sistem Hakkında Yazımızı Okuyabilirsiniz. Kredi Başvurusu İçin Formu Doldurmanız Yeterlidir.

Borçluya Kapatma Kredisi kredi başvuruları ve farklı kredi kartları, günümüzde finans hayatını düzene sokabilmek için başvurulan en önemli yöntemler arasında yer almaktadır. Fakat ev kredisi ya da acil kredi gibi birden fazla kampanyalı kredi olanağından yararlanan vatandaşlar borçlarını kapatmakta ya da ödeme tarihlerini takip etmekte zorluklar yaşayabilmekte. Bankalar ise bu soruna çözüm olarak borçluya kapatma kredisi imkânı sunuyor.

Borçluya Kapatma Kredisi farklı bankalarda “borç kapatma kredisi” veya “borç transfer kredisi” olarak karşımıza çıkan bu kredi türünde nakit destek yerine mevcut borçlar hesaplanarak tek bir çatı altında toplanmakta. Böylece ayda bir kereye inen taksitler kişilere takip kolaylığı sağlarken, yapılandırma işlemleri de ödeme imkânı tanımakta. Peki, borçluya kapatma kredisi için gerekli şartlar neler? Hangi bankalar borç kapatma kredisi sunuyor? Birlikte göz atalım.

[iphorm id = “2” name = “hızlı kredi”]

Borçluya Kapatma Kredisi İçin Gerekli Şartlar

Borçluya Kapatma Kredisi eğitim kredisi, tatil kredisi, acil kredi ya da tüketici kredisi fark etmeksizin farklı finans kurumlarına ödemeleri bulunan kişiler transfer kredisi olanaklarından faydalanabilmektedirler. Söz konusu kredi başvurusu için her banka kendi kriterlerini belirlese de genel anlamda reşit olan ve iyi bir kredi siciline sahip maaşlı TC vatandaşları bu işleme başvurabilmekte. Borçluya kapatma kredisine ait daha detaylı koşulları ise şu şekilde açıklayabiliriz;

 • Güncel kredi borcu, ek hesap borcu ya da kredi kartı ödemelerine dair yasal bir süreç bulunmaması gerekmektedir.
 • Borç kapatma kredisi yalnızca bankalara olan ödemeleri kapsar, nakit borçlar bu kredi kapsamına alınmaz.
 • Taşıt kredisi, bireysel kredi ya da farklı ihtiyaç kredisine ait borçlar birden fazla bankaya aitse ilgili kurumlardan kanıtlayıcı belgeler ile tek bir bankada toplanabilir.
 • Başvuru esnasında belirtilen taksit tutarı, kişinin aylık gelirinin maksimum yarısına denk gelmelidir.
 • Bu işlem, ipotekli kredi borçlarını kapatmak için yapılıyor ise eşten imzalı izin alınmalıdır.
 • Borçluya kapatma kredisi için başvurular, banka şubelerinden yapılabileceği gibi internet üzerinden de gerçekleştirilebilmektedir.
 • Başvuru yaparken sabit gelir belgesi, nüfus cüzdanı ve kurum tarafından talep edilen tüm belgeler ibraz edilmelidir.

Hangi Bankalardan Borç Kapatma Kredisi Alınabilir?

Borçluya Kapatma Kredisi kredi borçlarının yasal takip sürecine girmeden, çok daha kolay koşullar ile ödenmesi için hazırlanmış transfer kredileri, kişilere büyük kolaylıklar sunmaktadır. Farklı faiz ve vade oranlarına sahip borçların tek bir noktada aynı koşullar ile değerlendirildiği bu işlemde her banka kendine ait kampanyalar düzenler. Piyasada onlarca borçluya kapatma kredisi desteği sunan kurum olsa da, düşük faiz ve uzun vadeli imkânlar ile maddi zorluk çeken kişilere yardımcı olan en popüler bankaları şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Vakıfbank
 • Şekerbank
 • Türkiye İş Bankası
 • QNB Finansbank
 • SEN
 • Akbank
 • ING Bankası
 • Halkbank
 • Yapı Kredi Bankası
 • Garanti Bankası

Borçluya Kapatma Kredisi tüm bu bankalar maaş müşterilerine, emeklilere, askere ya da memura farklı kredi avantajları oluşturmaktadır. Bu nedenle siz de ihtiyacınız olan koşulları belirleyip mevcut borçlarınızı hesaplayarak size en uygun borç kapatma kredisi‘ ne karar verebilirsiniz. Tüm bu prosedürler ile zaman kaybetmek istemeyenler ise hemen bizimle iletişime geçebilir, güncel borç tablosuna özel kişisel finans desteği ile kredi sicilleri tehlikeye girmeden kontrolü ele alabilirler.

Tüm Borçlar Tek Bankaya Borçluya Kapatma Kredisi Tüm Borçlar Tek Bankaya

Tüm borçlar tek bankaya hemen hemen her banka tarafından sunulan kredi kampanyaları, vatandaşlara ev ya da araba alımı gibi uzun vadeli yatırım yapma fırsatı verirken aynı zamanda acil nakit ihtiyaçlarında da yardımcı olmakta. Konut kredisi veya taşıt kredisi gibi ipotek şartı arayan işlemlerin aksine çok daha kolay kredi veren bankaların düzenlediği anında kredi seçenekleri hem daha az evrakla hem de basit prosedürler ile yürütülmektedir. Fakat reşit olan her TC vatandaşının başvurabildiği bu gibi destek paketleri zaman zaman kişileri farkında olmadıkları borçların altına sokabilir. Hâlihazırda bulunan ihtiyaç kredisine ek olarak acil kredi başvurusu gerçekleştiren tüketiciler, bir süre sonra borç takibinde zorlanarak finans hayatlarını tehlikeye sokmaktadırlar.

Tüm Borçlar Tek Bankaya

Tüm borçlar tek bankaya bankalar ise birden fazla kredi türünün olduğunu ve kişilerin bu tarz ödemelerde zorlandıklarını bildikleri için tüm borçlar tek bankaya alınabilecek şekilde bir fırsat oluşturmuşlardır. Borç kapatma kredisi ya da borç transfer kredisi adıyla karşımıza çıkan bu fırsat sayesinde kişiler güncel ödemelerini tek bir bankaya aldırarak taksitlerde yapılandırma sağlayabilir. Bu da; kredi sicili bozulmadan bir an önce kontrolü ele almak isteyen vatandaşlar için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Yazımızın devamında tüm borçlar tek bankaya temalı borç kapatma kredisi hakkında daha fazla detaya ulaşabilirsiniz.

[iphorm id = “2” name = “hızlı kredi”]

Borç Transfer Kredisi Nedir? Tüm borçlar tek bankaya

Tüm borçlar tek bankaya sahip olunan kredi veya kredi kartı borçlarını tek bir banka kurumunda toplayarak ödeme kolaylığı sağlayan kredi türüne borç transfer kredisi adı verilmektedir. Çeşitli bankalar bu krediyi borç kapatma kredisi ya da borç birleştirme kredisi olarak adlandırsa da ortak fikir tüm borçlar tek bankaya toplanacak şekilde düzenleme yapılmasıdır. Bu işlem sayesinde kişiler farklı tarihlerde olan ödemeleri tek bir tarihte birleştirerek kontrol olanağı sağlar ve eğer ödemeler gelir düzeyini zorluyor ise tekrar yapılandırılarak vade süresi uzatılabilir.

Tüm Borçlar Tek Bankaya Nasıl Toplanır? Borçluya Kapatma Kredisi

Tüm borçlar tek bankaya finans kurumlarına ait güncel borçları tek bir çatıda birleştiren borç kapatma kredisi‘ nin genel şartları şu şekildedir;

 • Bankaya sunulan gelir belgesinin resmi ve güncel olması gerekir.
 • Taşıt kredisi, acil kredi ve tüketici kredisi borçlarının birleşimi maksimum 36 ay vade ile yapılır. Konut kredisi bu şarttan ayrı tutulmaktadır.
 • Söz konusu borçlar mutlaka finans kurumlarına olmalıdır. Kişilere ya da kurumlara verilen nakit borçlar kanıtlanamayacağı için kredi kapsamına alınmaz.
 • Hakkında yasal işlem başlatılan borçlar için borç kapatma kredisi verilmez.
 • Kredi başvurusu sırasında ödemelerin aynı kalması ya da düşürülmesi için talepler iletilebilir.
 • Ödemelerin düzenli yapılması sahip olduğunuz kredi notunun yükselmesine katkı sağlar.

Borç Birleştirme Kredisi Sunan Bankalar Tüm Borçlar Tek Bankaya

Tüm borçlar tek bankaya ülkemizde birçok köklü kurum, düzenlemiş oldukları tüm borçlar tek bankaya kampanyaları sayesinde hem mevcut müşterilerine yardımcı olmak hem de yeni müşteriler edinmeyi amaçlamaktadırlar. Aralarında Vakıfbank, TEB, Şekerbank, Denizbank, Akbank, QNB Finansbank, ING Bank ve Halkbank gibi en önemli bankaların bulunduğu bu kurumlar borç kapatma kredisi başvuruları için farklı prosedürler izlemektedir. En çok başvurulan bankaların başvuru ayrıntıları ise şu şekilde;

Borçluya Kapatma Kredisi Tüm Borçlar Tek Bankaya

 • ING Bank borç transfer kredisi; bu kredi seçeneği ile mevcut borçları tek bir noktaya toplayabilirsiniz. Sahip olacağınız faiz oranı kredi notunuz ile doğrudan ilişkili olmakla birlikte en düşük %0,79 en yüksek ise %1,89 olacaktır. 3 bin TL ila 30 bin TL arasında değişebilen kredi için vade süresi ise 36 ay olarak belirlenmiştir. Kredi başvurusunu online platformlardan ya da ING Bank şubelerinden gerçekleştirmeniz mümkün.
 • TEB borç kapatma kredisi; kendi müşterilerine ek olarak diğer vatandaşlara da başvuru imkânı sunan TEB, bu işlem için herhangi bir ücret ya da komisyon almamaktadır. Resmi web sitesinde yer verdiği evraklar ile size ne yakın şubeden gerçekleştirebileceğiniz borç kapatma kredisi başvurusu, internet bankacılığı müşterileri için online olarak da yapılabilmekte.
 • Vakıfbank borç kapatma kredisi; üst limiti 20 bin TL’ye kadar çıkabilen bu kredi türüne başvurmak için 18 yaşını doldurmuş, reşit ve düzenli bir gelir sahibi olmak yeterli. Sonrasında ise sizden herhangi bir ipotek ya da kefil talep edilmeden uygun faiz oranları çerçevesinde kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  ———
 • Taksitli Borç Transferi Kredisi

  Tüm Borçlar Tek Bankaya Taksitli Borç Transferi Kredisi

  Kredi borçlarını bir araya toplayarak ödemelere yapılandırma imkânı sunan taksitli borç transferi kredisi, yalnızca kredi borçlarını değil aynı zamanda kredi kartı ödemelerini de kapsamakta. Konut kredisi, araç kredisi, ihtiyaç kredisi ve hızlı krediye ait ödemelerin gecikmemesi ve maddi yaşamı zora sokmaması adına düzenlenen bu işlem, fazla borcu bulunan fakat kredi notunu düşürmek istemeyen vatandaşlara büyük kolaylık sağlıyor.

  Birden fazla bankadan alınan kredilerin son ödeme tarihlerini hatırlamak birçok kişi için oldukça zor olabilir. Çakışan ödeme dönemleri ve oluşan kafa karışıklıklarını önlemek adına ise taksitli borç transferi kredisi için başvuruda bulunmak mümkün. Tüketicilere ödemelerini düzenlemek için bir fırsat sunan ve finans hayatındaki kontrolü kolaylaştıran borç kapatma kredisi ile aylık taksit miktarları düşürülerek uygun yapılandırmalar da sağlanabilmekte. Eğer ihtiyacınız olan tam da böyle bir şey ise gelin bu taksitli kredi için kampanya düzenleyen bankaları birlikte inceleyelim.

  [iphorm id = “2” name = “hızlı kredi”]

   

   

  Taksitli Borç Transferi Kredisi İçin Nereye Başvurabilirim? Borçluya Kapatma Kredisi Tüm Borçlar Tek Bankaya

  Tüm Borçlar tek bankaya kredi ve kredi kartı borçlarını ödemekte zorlanıyor ve yasal takibe düşmeden bu soruna bir çözüm bulmak mı istiyorsunuz? O halde işe borç kapatma kredisi veren bankaları inceleyerek başlayabilir, size en uygun kampanyaya karar verebilirsiniz. Taksitli Borç Transferi Kredisi ayrıca eğer kredi faizi veya vadesi gibi değişken unsurları ayrıntıları ile değerlendirmek için ayıracak vaktiniz yoksa ya da finans hayatınızı tecrübeli kişiler eşliğinde şekillendirmek istiyorsanız, Uzmanlar Kredi ile hemen iletişime geçerek borçlarınızdan çok daha kolay kurtulmanız mümkün. İşte, taksitli borç transferi kredisi sunan bankalar;

  QNB Finansbank; Bankalarda biriken güncel borçları kendi bünyesinde toplayan Finansbank, tüketicilere uygun faiz imkânları sunmakta. Tüm ihtiyaç kredilerini kapsayan bu işlem için ise detaylar şu şekilde;

  • QNB Finansbank borç kapatma kredisi faiz oranları %1,35’den başlayarak kredi notuna göre değişkenlik göstermektedir.
  • Bankadan ilk kez kredi işlemi gerçekleştirecek kişilere özel faiz oranları mevcuttur.
  • Bu kredi türünün maksimum limiti 75 bin TL’dir.
  • Vatandaşlar sicil notu sorgulaması ile kendilerine çıkacak kredi limitini kolayca öğrenebilirler.
  • 36 aya kadar vade imkânı sunan Finansbank aynı zamanda borç transferini 3 ay ertelemeli kredi seçeneği ile birleştirmekte.
  • Borç kapatma kredisi yalnızca taşıt kredisi, eğitim kredisi, acil kredi gibi ihtiyaç kredilerini kapsamaktadır. Konut kredileri ya da ek hesaba ait borçlar bu kategoriye dahil edilmez.
  • Tüm borçlarını Finansbank’a aktarmak isteyen kişiler, güncel borç miktarını kanıtlayıcı belgeler ile kuruma ibraz etmelidirler.

  Garanti Bankası; Taksitli borç transferi kredisi için 36 ay vade ile kişilere destek paketleri oluşturan Garanti, aynı zamanda kredi başvurusu için internet şubesinden ya da müşteri hizmetleri aracılığı ile işlem gerçekleştirme olanağı sunmakta. Bireysel ve ticari krediler için ödeme kolaylığı sunan bu kredinin ayrıntıları ise şöyle;

  • Bireysel borç kapatma kredisi‘ ne başvuran vatandaşlar için maksimum kredi limiti 25 bin TL’dir.
  • Bu krediye ticari amaçlar ile başvuran esnaflar için kredi limiti 60 bin TL’dir.
  • Bankanın mevcut müşterileri kredi başvurusunu şubelerden gerçekleştirebilecekleri gibi online olarak ya da ATM üzerinden de yapabilirler.
  • Kredi maksimum 36 ay vade ile verilmektedir.
  • Başvuru şartlarını taşıyan emekliler ve çalışanlara ek olarak gelirlerini kira üzerinden kazananlar da Garanti borç kapatma kredisi‘ ne başvurabilmektedirler.

  İş Bankası; Borç kapatma kredisi‘ ni bireysel ihtiyaç kredisi kapsamında değerlendiren banka, hem kredi hem de kredi kartlarına ait borçları tek bir yerde toplama fırsatı sunmaktadır. Siz de İş Bankası tarafından sunulan taksitli borç transferi kredisi sayesinde borçlarınızı kapatmak istiyorsanız aşağıdaki koşulları göz önünde bulundurmalısınız;

  • Farklı bankalara ait kredi borcu, kredi kartı ödemesi ve mevduat hesapları için kredi desteği alabilirsiniz.
  • Borç kapatma kredisi için faiz oranları kişiye göre değişmektedir.
  • Kredi vadesi maksimum 36 ay olarak belirlenmiştir.
  • İşCep uygulaması ya da internet şubesi üzerinden anında kredi başvurusu yapılabilir.
  • Söz konusu borç kapatma kredisi‘ nden 50 bin TL’ye kadar yararlanılabilmektedir.

  Uzmanlar kredi borçsuz günler diler.
  En çok araştırılan bu üç konuyu birleştirip detaylı bilgi sahibi olmanız için çalıştık. Uzmanlar kredi Danışmanlık profesyonel hizmetlerinden yardım almak için yazı içerisindeki kredi başvurusu formlarından herhangi birini doldurabilirsiniz.

Yorum Yap

0.0/5