Skip to content Skip to footer

Banka Kredi Vermiyor Borç Kapatma Kredisi

Banka Kredi Vermiyor Borç kapatma kredisi lazım Diyenler Uzmanlar Kredi Danışmanlığı Takip Ediyor. Banka Kredi Vermiyor İse Kredi Başvurusu Formunu Doldurabilirsiniz. Banka Kredi Vermiyorsa Araştıralım, Ve Total Maliyette Sizi Karlı Çıkaralım.

KREDİ BAŞVURUSU

[iphorm id = “2” name = “hızlı kredi”]

Bankaların ihtiyaç kredisi kapsamında verdiği bir başka krediye borç kapatma kredisi denilir. Garanti Bankası borç kapatma kredisi veren bankalar arasında yer almaktadır. Garanti bankasından iki farklı şekilde borç kapatma kredisi almanız mümkündür. İlkinde kendi bankasının kredisini kapatan bir kredi almaktır. İkincisinde ise tüm banka borçlarınızı kapatan bir kredi almaktır. Her iki seçenek içinde belirli kurallar bulunmaktadır.

Garanti Borç Kapatma Kredisi Banka Kredi Vermiyor Borç Kapatma Kredisi
Banka Kredi Vermiyor

Garanti bankası borç kapatma kredisinde genel olarak %1,25 faiz oranı vermektedir. Fakat bu değişiklik gösterebilmektedir. Aynı zamanda pek çok banka gibi 36 aya varan vade imkanıyla borcunuzu tek bir bankaya taşıyacak olanakları banka müşterilere sunmaktadır. Gerekli tüm koşullar sağlandıktan sonra dilerseniz 3 ay sonra ödemeye başlayabileceğiniz gibi isteğinize bağlı olarak anında ödeme imkanına da sahip olabilirsiniz. Farklı bankalardan aldığınız bir ya da daha fazla krediyi tek bir kredi haline getirerek ödeme kolaylığı sağlamak istiyorsanız bütçenize en uygun olacak şekilde krediyi belirlemek için Uzmanlar Kredi’ye danışmanız mümkündür.

Borç Kapatmalı Kredi
Banka Kredi Vermiyor

Garanti bankasına ait olan bir borcu kapatmak için Garanti bankasından yararlanmak istiyorsanız bankanın sizlere verdiği bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Öncelikle Garanti bankası icralık olan borçları kapatmak için kredi imkanı tanımamaktadır. Bunun için başvuru yapamazsınız. İcralık olan borçlara borç kapatma kredisi vermeme sebebi; bankalarla icralık olan kişiler zaten kara listeye eklenmiştir ve bu krediyi almanın bir şartı da kara listede olmamaktır. Banka kredi vermiyor ise borç kapatma kredisi‘ ni alabilmenin şartları arasında kredi alabilme şartlarını yerine getiriyor olmak gerekmektedir.

Garanti Borcunu Kapatma
Bankalar Kredi Vermiyor

Bu krediyi ödeyemediğinizi düşündüğünüz kredilerde başvurarak ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz. Ayrıca Garanti bankasından borç kapatma kredisi alabilmek için düzenli bir gelirinizin olması gerekmektedir. Eğer yeni işe başladıysanız ya da başlayalı 6 ay süre geçmediyse borç kapatma kredisine başvuramazsınız. Garanti bankası borç kapatma kredisine başvuru yapacak kişilerden bazı belgeler istemektedir. Nüfus cüzdanı, gelir belgesi, kapatmak istediğiniz kredi hesabı hakkında bilgi (IBAN, hesap numarası, toplam borcu gösteren belge, kart numarası), Garanti Bankası kredi başvuru formu şeklinde evraklarınızı götürerek Garanti bankası borç kapatma kredisine başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Banka Kredi Vermiyor

Garanti Bankası borç kapatma kredisi için fazlasıyla tercih edilen bir bankadır. Bankanın uygulayacağı faiz oranı aldığınız kredi ve bankanın size tanıdığı vadeye göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple net bir faiz oranı bilgisi bulunmamaktadır. Fakat genel olarak müşterilere verilen faizlere bakıldığında genellike %1,49 ve %1,87 arasında değişiklik göstermektedir. Kredinin vadesi de her bankada olduğu gibi çalışan, emekli, kira geliri sahipleri, şahıs ya da firma kredileri, ticari amaçlı alınan tüm krediler gibi tüm alanda olan krediler için 36 ay olarak işlenmektedir. Maaş ödemesini Garanti Bankasından almayan borçlu kişiler için borç kapatma kredisi üst limiti 25.000 TL iken esnaflar için bu üst limit 60.000 TL olarak belirlenmiştir.

Uzmanlar kredi borçsuz günler diler.

Yorum Yap

0.0/5