Skip to content Skip to footer

Borç Kapatma Kredisi 2021 Yılı Kredi Başvuru

 

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2021 Yılı Kredi Başvurusu Yapın, İhtiyaç Kredisi Uzmanlar Kredi Tarafından Cebinize Gelsin.

Kredi Danışmanlık Hizmetlerimiz Türkiye’nin Neresinde Olursanız Olun Her Zaman Yanınızda !! Kredi Başvurusu İçin Alttaki Formu Doldurmanız Yeterli.

KREDİ BAŞVURU FORMU

[iphorm id = “2” name = “hızlı kredi”]

2021 Yılı Kredi Başvuru Günümüzde birçok kişinin farklı bankalara ait borçları bulunmakta. Bu borçlar taşıt kredisi borcu, ev kredisi borcu, bireysel ihtiyaç kredisi borcu ya da kredi kartı borcu olabilir. Borçların çeşitli olmasının yanı sıra kredilerin alındığı bankalar da zaman zaman farklı olabilmekte. İşte böyle durumlarda ödeme planını tek bir çatı altına toplayarak kolaylaştırmak için borç kapatma kredisi adı altında yapılandırmalar yapılmakta. Yapılandırma sonucunda mevcut tüm borçlar hesaplanarak 36 aya varan vadelerde yeni ödeme planının yanı sıra 100 bin TL’ye kadar da borç transfer kredisi imkânı sağlamakta. Peki, borç kapatma kredisinin şartları nelerdir? Hangi bankalar kredi borç transferi imkânı sağlamakta? Gelin hep birlikte inceleyelim;

 

Borç Kapatma Kredisinin İçeriğinde Neler Yer Almakta 2021 Yılı Kredi Başvuru

2021 Yılı Kredi Başvuru Borç kapatma kredisi, düşük kredi veren bankalar da dahil olmak üzere farklı kurumlardaki borçları tek bir bankaya toplayarak bütünleştiren kredi türüdür. Bu kredi borçlarının içerikleri ise;

 • Acil ihtiyaçlarda başvurulmuş hızlı kredi ya da anında kredi,
 • Herhangi bir bankaya ait kredi kartı borcu,
 • Araç almak için ihtiyaç duyulmuş taşıt kredisi,
 • Devlet destekli krediler,
 • Gündelik ihtiyaçlar için kullanılan bireysel ihtiyaç kredisi olabilir.

Borç transfer kredisi için içerik dışında kalan işlemler ise ek kart ve konut kredisi borçlarıdır.

 

2021 güncel borç kapatma kredisi veren bankalar listesine hemen göz atın !! Fırsatları Kaçırmayın !!

 

Borç Kapatma Kredi Başvurusu İçin Gerekli Şartlar Nelerdir 2021 Yılı Kredi Başvuru

2021 Yılı Kredi Başvurusu Aylık geliriniz daha yüksekken ya da acil bir ihtiyacınız sonucu bütçeniz çok daha yeterliyken çekmiş olduğunuz farklı krediler günümüzde size problem yaratıyor olabilir. Böyle durumlarda kendinizi zora sokmak ve ödemelerinizi geciktirerek kredi notunuzu düşürmek yerine tüm borçları tek bir bankaya toplamak çok daha mantıklı bir çözüm olacaktır.

Öncesinde 60 ay vadeli olsa da 2020 senesinden itibaren 36 ay vade olarak güncellenen borç transfer kredileri ile düşük faizli kredilere sahip olarak bütçenizi bir nebze de olsa rahatlatmanız mümkün. Üstelik bahsettiğimiz düşük faizler önceden çekmiş olduğunuz kredilerden de düşük olabilir. Aslında bu oran sizin yapılandırma şartlarınıza bağlı olarak değişir.

Borç Kapatma Kredisi Kampanyası Uzmanlar Kredi Danışmanlık 2021 Yılı Kredi Başvuru

Borç kapatma kredisi başvurusunda anında kredi ya da ihtiyaç kredisi gibi farklı işlemlerden ayrı olarak çok fazla kriter beklenmez. Hemen hemen her banka için en önemli unsur sahip olduğunuz kredi notudur. Eğer güncel kredi notunuz düşük ise borç kapatma kredi başvurunuzun reddedilme olasılığı yüksektir. Farklı bankalardaki borçlar araştırılarak hesaplanan kredi notunuz tüm borçlarınızı daha uzun vadede de olsa ödemek için yeterliyse o zaman borç transfer kredisi için yeterli şartları taşıdığınız kabul edilir. Bu kredi türü için başvurmalı mıyım diye düşünüyorsanız da kendinize sormanız gereken tek bir soru var; eğer tüm borçlarım tek bir bankada ve farklı bir ödeme planıyla yapılandırılsa bu durum bütçemi rahatlatır mı? Eğer cevabınız evet ise borç kapatmak için kredi veren bankaları incelemeye hemen başlayabilirsiniz.

Borç Kapatmak İçin Kredi Veren Bankaların Listesi 2021

Ülkemizdeki çoğu banka borç transfer kredisi için işlem gerçekleştirmek ile birlikte, aşağıda listelediğimiz bankalar hem daha geniş avantajlar sunan hem de daha çok tercih edilen bankalardır;

 • QNB Finansbank
 • Denizbank
 • Ziraat Bankası
 • Akbank
 • TEB
 • Vakıfbank
 • Şekerbank

Bu bankalara kolayca borç kapatmak için kredi başvurusunda bulunabileceğiniz gibi acil durumlarda anında kredi ya da ihtiyaç kredisi başvurusu da gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Vakıfbank ve Ziraat Bankası devlet destekli krediler konusunda da size yardımcı olacak kurumlar arasında yer alıyor.

Uzmanlar Kredi borçsuz günler diler..

Kredi borcu olanlara müjde geldi

Yorum Yap

0.0/5