Skip to content Skip to footer

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi 2020

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

Ziraat bankası ihtiyaç kredisi almak kolay mı? Devlet Bankalarından biri olan Ziraat Bankası Türkiye’nin en güvenilir ve en eski bankalarından biridir. Özellikle emekliler için ayrı bir yer taşımaktadır. Birçok bankacılık ürünün yanı sıra en uygun kredi artlarını sağlayan bir bankadır. Acil para ihtiyaçları olan kişiler her zaman önceliğini Ziraat Bankası’ndan yana kullanır. Ziraat Bankası, müşterilerinin kredi isteklerini her şekilde çözümlemeyi amaç edinmiştir. Banka, genellikle tüm bankalarda olduğu gibi kredi geçmişi uygun olan ve kredi notu iyi olan herkese kredi kullandırmaktadır. Ancak bazı durumlarda özellikle maaş müşterisi olan ya da emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alan müşterilerine insiyatif kullanarak kredi notu düşük olsa da kredi verebilmektedir.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler, ister Ziraat Bankası’nın şubelerinden, ister bilgisayar ortamında internet sayfasından, ister cep telefonunuza indireceğiniz Ziraat Bankası mobil bankacılık hizmetlerinden başvuru yapabilir.  “Ben bilgisayar kullanmıyorum”, “cep telefonuma akıllı mobil uygulama indiremiyorum”, “Ziraat Bankası şubesine gitme şansım yok”  diyorsanız o zaman Ziraat Bankası’nın 444 00 00 ve 0 850 220 00 00 müşteri hizmetlerine bağlanarak kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Belgeler

Ziraat Bankası her banka gibi kredi kullanmak isteyenlerden belirli şartları yerine getirmesini istemektedir. Bu şartların başında kimlik gelmektedir. Nüfus cüzdanınız, ehliyet ve pasaport gibi kimlikler ile başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu belgeler ile kimliğinizi doğrulamanız sayesinde kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.  Şube üzerinden başvuru yaptığınızda bir de başvuru formu doldurmanız ve kimlik fotokopinizi eklemeniz yeterli oluyor.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerden banka tarafından zaman zaman farklı belgeler de istenebilmektedir.  Bu belgelerin başında eğer maaşınızı belgeleyebiliyorsanız maaş belgesi ya da üzerinize bir gayrimenkul var ise tapu belgesi ile elinizi güçlendirebilirsiniz. Eğer şahsınıza ait bir şahıs şirketiniz var ise ve şirketiniz için kredi çekmek istiyorsanız vergi levhanız da gelir belgesi olarak kabul edilmektedir.

Ziraat Bankası’nda Uygulanan Kredi Faiz Oranları Nedir?

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi tüm bankalar arasında en düşük kredi faiz oranlarını uygulayan bankadır. En fazla 36 ay vade yapan Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kullandığınızda, 1000 lira ile 50.000 TL arasında istediğiniz kredinize % 1.90 kredi faiz oranı uygulanarak aylık taksitleriniz hesaplanır. Örneğin,  36 ay vadeli 10.000 TL krediyi % 1,90 faiz oranı ile aylık 307 TL ödeyerek kullanılabilinir.

20.000 TL gibi bir krediye ihtiyacınız var ise Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kullanmanız halinde 5 yıl yani 36 ay geri ödemeye uygulanacak % 1.90 faiz oranı ile aylık 615 TL. ödeyerek kullanabilirsiniz.

50.000 TL. “ Benim bütün dertlerimi çözer, rahat ederim, bütün borçları kapatır tek bir yere ödeme yaparım” diyorsanız Ziraat Bankası’nda yine aynı % 1.90 faiz oranı geçerli ve 36 ay boyunca 1538 TL ödemeniz gerekecek.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredilerinin yanı sıra kredilerle ilgili paketlerle de müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını geliştiriyor. Bu paketlerde  maaş müşterileri ve emekliler ön planda… Bu kredi paketlerinden yararlanmak isteyen müşterileri için Ziraat Bankası’nın istediği şartlar ise şöyle:

 • Bankkart, İnternet bankacılığı kullanıyor olmak
 • KMH veya fatura talimatlarınızın bulunması ya da yeni başvuruda bulunulması
 • Konut Sigortası, BES, DASK, KASKO, Eşya Sigortası, Ziraat Bankası ürünlerinden en az ikisi tanesine sahip olanlar veya yeni başvuruda bulunanlar faydalanabiliyor.

Sizde Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi yani tüketici kredisi kullanmak istiyorsanız, şubelerine giderek bire bir başvurunun dışında  www.ziraatbank.com.tr internet sitesinden, mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek mobil uygulamasından ya da Ziraat Bankası müşteri hizmetlerinin numarası olan 444 00 00’dan kolaylıkla başvurunuzu yapabilir, kredi kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Ve Uzmanlar Kredi Hakkında

Bu yazımızda siz değerli ziyaretçilerimize ziraat bankası için ihtiyaç kredisi, faiz oranları ve güncel durumları değerlendirdik. Kredi ihtiyaçlarınız için ziraat bankası ile görüşmelerinizi yaptınız fakat istenilen sonuca ulaşamadıysanız Uzmanlar kredi olarak her zaman yanınızdayız. Ana sayfamızda bulunan kredi başvuru formunu doldurup göndermeniz yeterlidir.
Sizler için en uygun kredi seçeneklerini vade ve faiz oranları ile birlikte değerlendirip sunum yapmak için hazırız.
Uzmanlar Kredi Edirne Merkez Şube ve İstanbul Şube ile birlikte ihtiyaçlarınıza cevap vermeye devam etmektedir. Form göndermeyi unutmayınız.
Uzmanlar Kredi borçsuz günler diler…

22 Comments

 • Hülya suloglu
  Posted 13/08/2019 at 19:13

  Ben dün formu gönderdim cevaplı ne zaman gelir

  • Uzmanlar Kredi Danışmanlık Hizmeti
   Posted 08/10/2019 at 08:34

   Merhabalar Hülya hanım, uzmanlarımız size dönüş yaptılar iyi günler. Uzmanlar Kredi Danışmanlık Hizmeti’ni tercih ettiğiniz için teşekkürler.

 • Hülya suloglu
  Posted 13/08/2019 at 19:15

  Çok ihtiyacım var bunaldım yardımcı olursanız sevinirim hayırlı bayramlar

  • Post Author
   Uzmanlar Kredi
   Posted 21/08/2019 at 10:32

   Merhaba Hülya Hanım;
   En kısa sürede geri dönüşünüz sağlanacaktır.
   Teşekkürler.

 • kemal
  Posted 16/08/2019 at 11:41

  ziraat bankası çiftçiler için ihtiyaç kredisi veriyor mu? nasıl başvurabilirim?

  • Post Author
   Uzmanlar Kredi
   Posted 21/08/2019 at 10:30

   Merhaba Kemal Bey;
   Çiftçi kredisi konusunda zıraat Bankası iyi bir tercih olabilir.
   Teşekkürler.

 • Gunay
  Posted 22/08/2019 at 21:36

  Çok ihtiyacimiz var kredi cekmek istiyoruz lütfen yardimci olun

  • Uzmanlar Kredi Danışmanlık Hizmeti
   Posted 08/10/2019 at 08:29

   Merhabalar Günay bey, ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için kredi başvuru formumuzu doldurmanız gerekiyor. Kolayca kredi başvurusu yaptıktan sonra uzmanlarımız size en uygun kredi seçeneğini bulup sunarlar. Siz de hızlı bir şekilde en iyi kredi seçeneğini seçip kullanabilirsiniz.

 • Servet
  Posted 23/08/2019 at 00:18

  2 aya yakin issizdim biraz bunaldim simdi guzel bir isbuldum cok sukur rahatlayana kadar kredi verirseniz cok dua alirsiniz tesekkur ederim.inanin cok sıkıstım

 • gökhan deyin
  Posted 28/08/2019 at 08:32

  ziraat bankası ihtiyaç kredisi almak çok zor bence gerçekten önemli bir konuya değinmişsiniz bu gibi detay konularda uzun yazılar bulmak zor gibi umarım daha iyi yerlere gelirsiniz son zamanda yaptıklarınızdan size karşı çok fazla bir güvenim oluştu sağlıcakla kalın uzmanlar kredi

  • Post Author
   Uzmanlar Kredi
   Posted 29/08/2019 at 10:21

   Merhaba Gökhan Bey;
   Takip ettiğiniz ve yorum yaptığınız için Çok teşekkür ederiz.
   Elimizden geldiğince Dilimiz döndüğünce Sözümüz Kuvvetince yazıp yayımlamaya devam ediyoruz.
   Borçsuz Günler Dileriz.

 • Furkan alkan
  Posted 17/09/2019 at 22:34

  Ziraat bankası ihtiyaç kredisi gayet iyidir ben zamanında kullandım memnunum ama şuan kredi alamıyorum tekrar kredi başvurusu yapsam çıkar mi saygılar

  • Post Author
   Uzmanlar Kredi
   Posted 20/09/2019 at 10:48

   Merhaba Furkan
   Ana sayfamızdan Başvuru formu gönderirseniz, uzmanlarımız aynı gün geri dönüşünüzü sağlayacaktır.
   Teşekkürler.

 • yaren kösemen
  Posted 23/09/2019 at 07:53

  böyle her bankanın ihtiyaç kredisi ile ilgili gerekenlerini yazdınız mı yoksa sadece ziraat bankası ihtiyaç kredisi ile ilgili mi? yani işbankası vs de var mı?

 • ahmet bakır
  Posted 08/10/2019 at 08:49

  ziraat bankası ihtiyaç kredisi almak istiyorum araba alacağım ondan lazım kredi için ne yapmam lazım ziraat bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları uygun mudur?

  • Uzmanlar Kredi Danışmanlık Hizmeti
   Posted 08/10/2019 at 08:50

   Merhaba Ahmet bey, Uzmanlar Kredi üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Size en uygun kredi seçeneğini araştırıp size sunuyoruz. Kolayca kredinize kavuşabilirsiniz.

 • Memo
  Posted 11/10/2019 at 19:37

  Mrb ben de kredi cekmek istiyorum sizinle nasıl irtibata kura bilirim

  • Uzmanlar Kredi Danışmanlık Hizmeti
   Posted 15/10/2019 at 09:22

   Merhabalar, bize 0284 212 42 01 – 0284 212 74 53 bu numaralardan ulaşabilirsiniz. Ayrıca kredi başvurusu yaparsanız uzmanlarımız sizinle irtibata geçerler.

 • ziraat bankası ihtiyaç kredisi iyidir
  Posted 19/10/2019 at 09:55

  ziraat bankası ihtiyaç kredisi konusunda bence de çok iyi bu zamana kadar bireysel ihtiyaç kredisi konusunda hep onlardan faydalandım

  • Uzmanlar Kredi Danışmanlık Hizmeti
   Posted 19/10/2019 at 09:56

   Merhabalar, yorumunuz için teşekkür ederiz. Eğer ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isterseniz Uzmanlar Kredi üzerinden kolay ve hızlıca yapabilirsiniz.

Yorum Yap

0.0/5