You are currently viewing Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisi

Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisi

Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisi

Borç kapatma kredisi, bankalardan kredi almış kişilerin tek bir kredi altında toplayarak yapılandırması işlemine denir. Pek çok adı bulunan kredinin bir diğer adı da borç transfer kredisidir. Borç kapatma kredisi alan kişilerin genellikle birden fazla bankaya ait pek çok borcu bulunmaktadır. Bu sayede hem borçları takip etmek zorlaşmakta hem de ödeme zorluğu ortaya çıkmaktadır. Borç kapatma kredisiyle birlikte borçlar tek bir bankada toplanır ve bu sayede hem aylık borçları takip etmek kolaylaşırken hem de kredilerin düzenli ödemesi yapılır. bu sayede hem kredi notunuz yükselirken hem de ana paranın üzere eklenen faiz oranını da artmamaktadır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken şey var olan birden fazla borcu farklı bir borç ile kapatmaktadır.

Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisi Nasıl Alınır?

Ziraat Bankası Borç kapatma kredisi için yapacağınız başvuru da öncelikle bankalara olan toplam borcunuzu belirlemeniz gerekmektedir. Buna uygun şekilde dilediğiniz bankayı seçebilirsiniz. Borç kapatma kredisi veren bankalar arasında Ziraat Bankası bulunmaktadır. Bankanızı belirledikten sonra faiz oranı ve vade sayısı ile size, borcunuza ve gelirinize uygun olan bir ödeme yöntemi belirlenir. Diğer bankalara olan tüm borçlar kapatılarak tek bankada yeni bir sözleşme ile yeni bir kredi alınır. Bu işlem esnasında en uygun borç kapatma kredisi olan bankayı belirlemek için Uzmanlar Kredi ile iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kredi Danışmanlık Başvurusu

Sitemizde yer alan KVKK Aydınlatma Metni
Please wait...

EN GÜNCEL KREDİ FAİZ ORANLARI VİDEOLU ANLATIM

 

Kredi Kartı Borcu Nasıl Ödenir?

Kredi kartı borçlarını ödemek aslında genel olarak her kişinin zorlandığı bir durumdur. Bunun için Ziraat Bankası borç kapatma kredisi ile kredi borcu olan kişilere destek olmaktadır. Burada aynı banka ya da farklı pek çok bankadan alınmış kredileri tek bir çatı altında toplayarak gelirine uygun şekilde bir ödeme planı ile ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Bunu yaparken erken borç kapatma ile kredinin ödenecek olan faizini düşürürken aynı zamanda kredi masraflarını da azaltmak mümkünüdür. Her kredide olduğu gibi borç kapatma kredisinde de bazı şartlar bulunmaktadır. Borç kapatma kredisi başvuru için gereken şartlar arasında öncelikle kredi almanın şartlarını yerine getirmiş olmak gerekir.

Borç Kapatma Kredisi 36 Ay Vade

Bunun yanı sıra kredi talebi 36 ayı geçmemelidir ve borç kapatma kredisi almak isteyen kişinin herhangi bir yasal takibinin de bulunmaması gerekmektedir. Ayrıca borç kapatma kredisi alarak farklı bankalardan olan birden fazla borcu tek bankada toplarken borcun tamamı tek bir banka da toplanmak zorundadır. Kişi isteğine bağlı olarak borcun yarısını kapatmayı talep edemez, banka da böyle bir duruma onay vermemektedir. Borç kapatan bankalar arasında Denizbank, Şekerbank, Halkbank ya da QNB Finansbank bulunmaktadır.  Borç kapatma kredisi danışmanlık hizmetleri için Uzmanlar Kredi ile iletişime geçebilirsiniz.

Uzmanlar Kredi olarak Ziraat Bankası borç kapatma kredisi ile ilgili bilgi alarak işlerinizi kolaylaştırabileceğiniz gibi size uygun olan bankayı da belirleyebiliriz.

Uzmanlar kredi Borçsuz günler diler.

Bir cevap yazın