Skip to content Skip to footer

Yasal Takibim Var Kredi Çıkar Mı

Yasal Takibim Var Kredi Çıkar Mı Bankalardan kullandığınız kredi ürünlerinin yada kredi kartı ödemelerinizi düzenli yapmamanız durumunda yasal takibe düşme ihtimaliniz oldukça yüksektir. Yasal takip işlemi başlatılan kişilerin ilerleyen dönemlerde kredi ürünü kullanması zor olmaktadır. Yasal takibi olan mağduriyetin son bulması için kişiler acil kredi desteği arayışındayken. Yasal takiptekilere kredi verilir, sorunlu kredinizi çıkartıyoruz, senetle para verenler gibi sloganlar ile karşılaşmaktadırlar. Ne yazık ki böyle bir durumda acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak bir hayli zor olacaktır. Kişilerin yapması gereken eğer varsa taşınmaz mülk konut ya da tasarrufu hesabınızı göstererek bankadan kredi çekme talebinde bulunmak olacaktır.

Yasal Takip Süreçleri

Yasal Takibim Var Kredi Çıkar Mı Kredi borcunu ödeyerek, yasal takibiniz den kurtulabilir ve taşınmaz mülkünüzü ipotek göstererek kredi ürünü kullanabilirsiniz. Ancak bu dediğimizi yapsanız dahi kredi başvurusu yaparken olumsuz cevap alabilirsiniz.  Yasal takip sürecinde olan kişilere kredi ürünü kullanımı sunan birden çok banka da vardır. Tercih edilen ve bilinmiş olan banka şubelerine giderek detaylı bilgi almanız mümkün olacaktır. Yasal takibiniz olduğundan dolayı bankaların size sunacağı kredi faiz ve vade oranları normal kredi ürünlerine göre yüksek olabilir. Borcu borçla kapatma yoluna giderken ödeyemeyeceğiniz kredilere yönelmeyin. Ne yazık ki günümüzde pek çok insan kredi kartlarını kullanarak nakit ihtiyaçlarını hesapsızca karşılamakta. Yanlış kredi kartı kullanımı ve bilinçsiz alışveriş çılgınlığı yüzünden fark etmeden borçlanmaktır. Düzensiz kredi kartı ödemeleri yine sizin kredi kullanma şansınızı elinizden alacaktır.
İhtiyaç Kredisi

Yasal Takipli Kredi Alabilir Mi

Yasal Takibim Var Kredi Çıkar Mı Özellikle 2016 yılında kredi kartı ve kredi ürünü kullan kişiler tüketici kredisi ya da kredi kart borçlarını karşılayamadıklarından dolayı hükumet yetkili olan hukuk kurumlarına bir uygulama sundu. Bu uygulamanın adı Yasal Takip Sistemi. Konusunda uzman olan kişiler tarafından takibi yapılan sistem yasal takibi olan kişileri analiz etmekte.

Kanuni Takip Nedir

Yasal Takibim Var Kredi Çıkar Mı Yasal takip sistemi, kurumların tüm Türkiye genelinde görevlendirdikleri, hukuk personeli, sözleşmeli hukuk büroları ve tahsilat amaçlı çağrı merkezleri ile yürüttükleri yasal takip operasyonlarını, merkezi bir yapıda yönetmek ve alacaklarının hızlı bir şekilde tahsilatını sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Yasal takip sistemine düşmeniz halinde mahkeme ve avukat işlemleri çok daha hızlı yapılacak olmasına bir işrettir. Yasal takibe düştüğünüzde size kredi çıkmıyor ise mutlaka kredi danışmanlarımız ile görüşün. Ekonomik durumunuza göre size en uygun vade ve faiz oranlarını hesaplamasını yapmadan kredi ürünü kullanmayın.

Uzmanlar Kredi olarak sizler için ihtiyaç kredisi rehberi, borç kapatma kredisi ve en uygun kredi seçenekleriyle ilgili yazılar yazıyoruz. Eğer isterseniz kredi başvurusu yapabilirsiniz.
Uzmanlar kredi borçsuz günler diler..

5 Comments

 • Burcu
  Posted 12/06/2019 at 10:20

  Mrblar acil 20000 ihtiyacım var aylık 1000 ödeyebilirim devlet memuruyum yardımcı olursanız sevinirim

  • Post Author
   Uzmanlar Kredi
   Posted 24/06/2019 at 10:34

   Merhaba Burcu Hanım;
   Ana sayfada acil kredi bölümü bulunmaktadır.
   Kredi başvurusu butonundan geri dönüşünüzü yapabilmemiz için form göndermeniz yeterli olacaktır.
   Teşekkürler.

 • rıdvan
  Posted 21/12/2019 at 15:01

  mrhb.yapılandırmada olan ıhty.kredim 12.10.2018 yılında takıbe düstü fakat henüz 17 ay taksitim kalmama ragmen 12.12.2019 tarıhınde hepsını kapattım son 7 aydır dızenli yatan maaşimdan eksıksız gununde taksıtlerımı odedim suan kredi kartım ve ek hesabım kullanıma acıldı kredi puanım 1158 olmasına ragmen ıhtiyac kredisi basvurumu dun reddedildi daha cok beklıcekmıym yardımcı olurmusınız

  • Uzmanlar Kredi Danışmanlık Hizmeti
   Posted 23/12/2019 at 08:00

   Merhabalar Rıdvan bey yasal takibiniz var ise maalesef kredi çalışması yapılamıyor.

 • Önder
  Posted 12/04/2020 at 23:26

  Benim kredi notum 1200 ama 2018 yılında yasal takibe takıldım borcumu kapattım aradan 2 yıl geçti acaba kredi çekebilir miyim.. Kredi kartı 4 ay oldu kunlanıyorum

Yorum Yap

0.0/5