0284 212 42 01 - 0284 212 74 53

Sosyal Medyada Biz}

ACİL KREDİ
Kredi ihtiyacınız için hemen şimdi başvurunuzu yapın.
KREDİ BAŞVURU FORMU

Yasal Takibim Var Bana Kredi Çıkar Mı?

Yasal Takibim Var Bana Kredi Çıkar Mı?

Bankalardan kullandığınız kredi ürünlerinin yada kredi kartı ödemelerinizi düzenli yapmamanız durumunda yasal takibe düşme ihtimaliniz oldukça yüksektir. Yasal takip işlemi başlatılan kişilerin ilerleyen dönemlerde kredi ürünü kullanması zor olmaktadır. Yasal takibi olan mağduriyetin son bulması için kişiler acil kredi desteği arayışındayken. Yasal takiptekilere kredi verilir, sorunlu kredinizi çıkartıyoruz, senetle para verenler gibi sloganlar ile karşılaşmaktadırlar. Ne yazık ki böyle bir durumda acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak bir hayli zor olacaktır. Kişilerin yapması gereken eğer varsa taşınmaz mülk konut ya da tasarrufu hesabınızı göstererek bankadan kredi çekme talebinde bulunmak olacaktır.

Kredi borcunu ödeyerek, yasal takibiniz den kurtulabilir ve taşınmaz mülkünüzü ipotek göstererek kredi ürünü kullanabilirsiniz. Ancak bu dediğimizi yapsanız dahi kredi başvurusu yaparken olumsuz cevap alabilirsiniz.  Yasal takip sürecinde olan kişilere kredi ürünü kullanımı sunan birden çok banka da vardır. Tercih edilen ve bilinmiş olan banka şubelerine giderek detaylı bilgi almanız mümkün olacaktır. Yasal takibiniz olduğundan dolayı bankaların size sunacağı kredi faiz ve vade oranları normal kredi ürünlerine göre yüksek olabilir. Borcu borçla kapatma yoluna giderken ödeyemeyeceğiniz kredilere yönelmeyin. Ne yazık ki günümüzde pek çok insan kredi kartlarını kullanarak nakit ihtiyaçlarını hesapsızca karşılamakta. Yanlış kredi kartı kullanımı ve bilinçsiz alışveriş çılgınlığı yüzünden fark etmeden borçlanmaktır. Düzensiz kredi kartı ödemeleri yine sizin kredi kullanma şansınızı elinizden alacaktır.

Özellikle 2016 yılında kredi kartı ve kredi ürünü kullan kişiler tüketici kredisi ya da kredi kart borçlarını karşılayamadıklarından dolayı hükumet yetkili olan hukuk kurumlarına bir uygulama sundu. Bu uygulamanın adı Yasal Takip Sistemi. Konusunda uzman olan kişiler tarafından takibi yapılan sistem yasal takibi olan kişileri analiz etmekte.

Yasal takip sistemi, kurumların tüm Türkiye genelinde görevlendirdikleri, hukuk personeli, sözleşmeli hukuk büroları ve tahsilat amaçlı çağrı merkezleri ile yürüttükleri yasal takip operasyonlarını, merkezi bir yapıda yönetmek ve alacaklarının hızlı bir şekilde tahsilatını sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Yasal takip sistemine düşmeniz halinde mahkeme ve avukat işlemleri çok daha hızlı yapılacak olmasına bir işrettir. Yasal takibe düştüğünüzde size kredi çıkmıyor ise mutlaka kredi danışmanlarımız ile görüşün. Ekonomik durumunuza göre size en uygun vade ve faiz oranlarını hesaplamasını yapmadan kredi ürünü kullanmayın.

Yasal Takibim Var Bana Kredi Çıkar Mı?
4.2 (84%) 25 Oy verildi.
15 Aralık 2016
3.406 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN