Skip to content Skip to footer

Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi ile 2021

Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi ile 2021’e Merhaba !! Kredi Danışmanlık Alarak Kredi Başvurusu !! Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi Detaylarını Uzmanlar Kredi Anlatıyor

[iphorm id = “2” name = “hızlı kredi”]

Milyonlarca insan yeni yılın heyecanı ile sabırsızlanırken bankalar tarafından sunulan yeni kredi fırsatları da bu heyecana ortak olacak türden. 2020 yılında yaşanan maddi sıkıntıları azaltmak ve tüketicilerin bir sonraki seneyi daha kolay geçirmesini sağlamak amacıyla birçok banka yılbaşı kredisi adı altında özel kampanyalar oluşturdu. Tatil, ulaşım, hediye alışverişi ya da gündelik farklı ihtiyaçlar için kullanabileceğiniz bu nakdi krediler ( https://www.uzmanlarkredi.com/ihtiyaciniza-yonelik-nakdi-kredi-turleri/ ), cazip faiz oranlarına ek olarak erteleme imkânıyla da karşımıza çıkmakta. Vakıfbank yeni yıl kredisinin ise bu konuda sektördeki en iddialı kredi paketi olduğunu söylemek. Söz konusu krediye ait detayları bir araya getirdiğimiz bu yazının sizlere yardımcı olmasını umuyor, 2021’in finansal hayatınıza şans ve para getirmesini diliyoruz.

Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi Hangi Avantajlara Sahip? Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi ile 2021

Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi Türkiye Cumhuriyeti’nin en köklü bankalarından biri olan Vakıfbank, gerek mevcut müşterilerinin gerekse nakit paraya ihtiyaç duyan diğer tüketicilerin yılsonuna doğru artan ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için 36 ay vade ile yılbaşı kredisi kampanyasını oluşturdu.

Özellikle salgın döneminde azalan gelirler ve biriken borçlara yönelik oldukça büyük bir fırsat olan bu Vakıfbank yeni yıl kredisi, hem faiz oranları hem de farklı seçenekleri ile her beklentiye cevap verecek şekilde tasarlanmış.

Mevcut altyapısı sayesinde yalnızca şubelerden değil online platformlardan da başvurulabilen Vakıfbank yeni yıl kredisinde değerlendirmenin sonuçlanması bazen saniyeler içinde olabiliyor. Üstelik belirlenen limitten yalnızca ihtiyacınız kadarını kullanabileceğiniz bu özel ihtiyaç kredisinden herkes yararlanabilmekte. Siz de kredim çıkmıyor ne yapabilirim diye kara kara düşünenlerdenseniz yeni yıla girerken bu endişeleri geride bırakabilirsiniz. Hızlı kredi imkânları sayesinde Vakıfbank yeni yıl kredisine şu seçeneklerden kendinize uygun olanı seçerek başvurmanız mümkün;

 • 3 ay ertelemeli eşit taksitli kredi
 • Aylık eşit olarak ödenen taksitli kredi
 • Artan taksitlere sahip kredi
 • Azalan taksitlere sahip kredi
 • Değişken taksitli kredi
 • 3 ayda bir eşit ödenen taksitli kredi
 • Son taksit balon ödemeli kredi

Vakıfbank Yılbaşı Kredisine Nasıl Başvurabilirim?
Vakıfbank Yılbaşı Kredisi Başvurusu

Tatil, sağlık, eğitim ya da alışveriş masraflarınız için kullanabileceğiniz avantajlı Vakıfbank yeni yıl kredisine başvurmak için herhangi bir kriter aranmamakta. Memurlara, özel sektör çalışanlarına ( https://www.uzmanlarkredi.com/ozel-sektor-kredisinde-dusuk-faiz-imkani/ ) ve emekliye kredi desteği sunan bu pakete başvurmak için şubeleri ziyaret edebilirsiniz. Yetkili Vakıfbank çalışanının bilgilendirmesi ve yönlendirmesi ile kredi başvurunuz oldukça hızlı olarak gerçekleştirilecektir.

Salgın döneminde banka şubelerine gitmek istemeyenler iste SMS yolu ile yeni yıl kredisine başvurabilirler. Bunun için KREDI yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı ve aylık gelir miktarını yine aralarına boşluk koyarak 5724’e gönderebilirsiniz. Akıllı telefon kullanıcıları Vakıfbank uygulamalarında yer alan gerekli alanlardan da hızlı kredi başvurusu gerçekleştirebilirler.

Vakıfbank yeni yıl kredisinin sahip olduğu detayları ise şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Bu ihtiyaç kredisinin minimum limiti 3 bin TL, maksimum limiti ise 125 bin TL’dir.
 • En fazla 36 ay vade ile sunulsa da 3 ay ertelemeli kredi türü seçildiğinde vade süresi 33 aya düşer.
 • Aylık faiz oranı %1,52 olarak belirlenmiştir. Eğer Vakıfbank maaş müşterisi iseniz size özel bir kredi faiz oranı talep etmeniz mümkün. Ayrıca kredi notu düşük olan kişilere de farklı faizler uygulanabilir.

  Uzmanlar kredi borçsuz günler diler..

Yorum Yap

0.0/5