Skip to content Skip to footer

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank ihtiyaç kredisi Vakıfbank Türkiye’nin krediler konusunda en çok kampanya yapan devlet destekli bankalarından biridir. Müşteri memnuniyeti ön planda tutulan Vakıfbank’ta tüketici dostu kredi faiz oranları ile ister ihtiyaç kredisi, ister konut veya taşıt kredisi, acil kredi ihtiyacı olanları bekliyor.

Vakıfbank Türkiye’nin krediler konusunda en çok kampanya yapan devlet destekli bankalarından biridir. Müşteri memnuniyeti ön planda tutulan Kredi çekmek, insanların çok istemese de zaman zaman zorunda kaldığı bir durumdur. Ekonomik şartlar, ani gelişen ihtiyaçlar, zorunluluklar ya da hayal ettiğiniz eve veya otomobile kavuşma isteği  düzenli geliri olanları bankaların kredilerine yöneltiyor. Vakıfbank, kredi faiz oranları ile her zaman ilk tercih edilen bankalardan biridir. Bu makalemizde Vakıfbank kredi başvurusunun nasıl yapılacağından gerekli belgelere, Vakıfbank 2019 kredi faiz oranlarından,  kredi başvurusu sorgulamasının nasıl yapılacağına dair tüm ayrıntıları bulabilirsiniz.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank ihtiyaç kredisi Türkiye’de devlet destekli banka olma avantajını kredi faizlerine yansıtan iki bankadan biri Ziraat Bankası diğeri de Vakıfbank’tır.  En uygun faizli kredi imkânları ile müşterilerinin para sorunlarını çözmek için birçok kampanya ile göz dolduran Vakıfbank, ihtiyaç kredileri konusunda iyi bankalardan biri olarak bilinmektedir. Siz de acil kredi lazım diyenlerdenseniz, Vakıfbank’ın kredilerine bir göz atmanızı tavsiye ederiz. İster ilk kez Vakıfbank müşterisi olacak olun, ister maaş müşterisi olun,  Vakıfbank’ın kredi kampanyalarından uygun faizlerle 60 aya kadar vadelerle kredi kullanabilirsiniz.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Vakıfbank ihtiyaç kredisi Kanunlarda belirtilen ve tüm bankalarda olduğu gibi Vakıfbank’ta kredi kullandırdığı müşterilerden çeşitli belgeler istemektedir. Bu belgelerin başında kimlik belgesi gelmektedir. Resmi kurumların verdiği nüfus cüzdanı, pasaport veya ehliyet ile kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Banka ayrıca gelirinizi belgelemenizi ve son dönemde ödenen şahsınıza ait elektrik, su, doğalgaz  faturalarınız veya onun yerine muhtarlıktan alacağınız ikametgah belgeniz yeterli olacaktır. Vakıfbank bu belgeler dışında gerekli gördüğü takdirde kefil ya da gelirle ilgili diğer belgeleri de isteme hakkına sahiptir. Kefil istenildiği takdirde kefil içinde kimlik belgesi, ikametgah ya da fatura gibi belgeleri tamamlamanız gerekebilir.

Vakıfbank Kredi Faiz Oranları

Vakıfbank ihtiyaç kredisi Günümüzde artık bankaların kredi faiz oranlarını öğrenmek için bankaları kapı kapı dolaşmanıza gerek yoktur. Her bankanın internet sitesi, mobil uygulaması sayesinde ya da internet üzerinden karşılaştırma yapabileceğiniz kredi sayfaları üzerinden kredi faiz oranlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Vakıfbank da teknolojiyi müşterileri için en iyi kullanan bankalardan biridir. Ve gerek internet sayfasından, Vakıfbank mobil uygulamasından, atmlerden, cep telefonunuzla müşteri temsilcilerini arayarak kredi başvurusu yapabildiğiniz gibi kredi faiz oranlarını da öğrenebilirsiniz. 2019 yılı için Vakıfbank’ın müşterilerine ihtiyaç kredisi kullandırdığı ve vadesi 60 aya kadar olan kredilerinin faiz oranları % 1,89 olarak belirlenmiştir.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Vakıfbank ihtiyaç kredisi İhtiyaç kredisi için hesaplama yapmak istediğinizde Vakıfbank’ın internet sayfasından yararlanabilirsiniz. Vakıfbank, istediğiniz kredi miktarını, istediğiniz vadeyi yazdığınız hesaplama aracı sayesinde vadelerde ne kadar ödeyeceğinizi, toplamda ödeyeceğiniz miktarı ve diğer ayrıntılara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vakıfbank ihtiyaç kredisi Vakıfbank’tan şubeye gitmeden ihtiyaç kredisi başvurusunu yaptınız. Şimdi de bankanın size kredi verip vermeyeceğini öğrenmek istiyorsunuz. Eskiden bu işlem için kredi başvurusu yaptığınız şubeye gidip gelirken şimdi teknoloji ile birlikte bu süreçlerin daha az zamanı aldığına şahit oluyoruz. Ancak Vakıfbank internet üzerinden kredi sorgulama işlemi konusunda henüz hizmet vermiyor ancak farklı 2 yol ile müşterilerine hizmet veriyor. Bunlardan biri telefon bankacılığı yolu ile Vakıfbank kredi sorgulaması… 0 850 222 0 724 numaralı Vakıfbank müşteri hizmetlerini arayarak kredinizin durumu hakkında bilgi alabiliyorsunuz.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi Bir diğer alternatif Vakıfbank Kredi Sorgulama işlemi de Vakıfbank ATM’leri üzerinden yapılabiliyor. Vakıfbank ATM’sinden TC kimlik numaranız ile ihtiyaç krediniz hakkındaki son durumu öğrenebilir, merakınızı giderebilirsiniz.

4 Comments

 • sema
  Posted 16/08/2019 at 11:49

  vakıfbank ihtiyaç kredisi için çok detaylı yazı olmuş teşekkür ederim uzmanlar kredi tebrikler

 • erdem meriç
  Posted 28/08/2019 at 08:34

  bütün kredilere ihtiyaç kredisi deniliyor sanırım her krediyi bu kredi kapsıyor. bir de en uygun ihtiyaç kredisi vakıfbank üzerinden mi alınır cvp lütfen son zamanlarda arkadaşlarım bana sizden bahsedip duruyorlar

  • Post Author
   Uzmanlar Kredi
   Posted 29/08/2019 at 10:19

   Merhaba Erdem Bey;
   En uygun Faiz oranlarını ve Kredi veren bankaları açık bir dille yazıp yayımlamaya özen gösteriyoruz.
   Arkadaşlarınızın Uzmanlar Kredi’ye referans olmaları bizi gururlandırdı.
   Çok teşekkür ederiz.
   Takip etmeye ve yorum yapmaya devam edin lütfen.

Yorum Yap

0.0/5