fbpx
0850 220 71 70

Sosyal Medyada Biz}

ACİL KREDİ
Kredi ihtiyacınız için hemen şimdi başvurunuzu yapın.
KREDİ BAŞVURU FORMU

Uzmanlar Krediye Başvurarak Ev Almak | Konut Kredisi

Uzmanlar Krediye Başvurarak Ev Almak | Konut Kredisi

Bu günkü konumuz, Uzmanlar Kredi ve Danışmanlık Hizmetleri aracılığıyla ev sahibi olmak. Sistem nasıl çalışıyor ve nasıl ilerliyor, bunu anlayabilmek…Öncelikle konut kredisi başvurunuzu Türkiye’nin 81 ilindeki şubelere şahsen başvurarak doğrudan iletişimle yapabilirsiniz.

İkinci yol ise internet sitemizdeki formu doldurarak başvuru yapmak ( buradan kredi başvurusu yapabilirsiniz ) . Site size ait bilgileri bize iletiyor ve sizinle iletişime geçiyoruz.

Konut Kredisi Başvuru Formunda yer alan bilgiler şöyle:

 • ADINIZ:(zorunlu)
 • SOYADINIZ:(zorunlu)
 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ KİMLİK NO:(gerekli)
 • TELEFON NUMARANIZ:(gerekli)
 • E-POSTA ADRESİNİZ:
 • ŞEHİR(gerekli)
 • YASAL TAKİBİNİZ(gerekli)
 • İŞ DURUMUNUZ(gerekli)
 • ÖDEME DURUMUNUZ
 • AYLIK NET GELİRİNİZ:(gerekli)
 • TALEP EDİLEN KREDİ TUTARI:(gerekli)

Bu bilgileri doldurduktan sonra sitede yer alan Kullanım Koşulları ve Gizlilik sözleşmesini okuduğunuzu ve onayladığınızı belirtmeniz gerekiyor. Ardından formu site üzerinden yollamanız gerekiyor.

Eğer ihtiyacınız olan kredinin çıkmayabileceğini düşünüyorsanız aslında en doğrusu bir danışmalığa yani işin uzmanına başvurmak. Bu uzman sizin bilgileriniz doğrultusunda durumunuzu değerlendirecek ve sizin için uygun alternatifleri belirlemeye çalışacaktır. Sizin için özel olarak yol gösterici olacaktır. Memur kredisi bilgi sahibi olmak ister misiniz?

Konut Kredi başvurusu yaparken en önemli konu sizin için uygun koşulları sunan bankayı seçebilmektir. Ayrıca birden fazla bankaya başvuruda bulunmak kredi notunuzu da düşürecektir. Bunu bulabilmek için banka banka dolaşmak sadece vakit kaybı olacağı gibi gereksiz de masraflar çıkaracaktır. Bir danışmanlık almak her anlamda daha ekonomik ve mantıklıdır. Zaten Uzmanlar Kredi Danışmanlık Hizmetlerine ilk başvuru ücretsiz yapılmaktadır.  Asker kredisi hakkında bilgi sahibi olmak ister misiniz?

Kredi Başvurusu
Konut kredisi gibi en uygun kredi seçenekleri için Uzmanlar Kredi üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Özellikle konut kredilerinde MORTGAGE krediler uzmanlık gerektiren ayrıntılı bir konudur. Çok fazla ayrıntı ve olasılık içerirler.

Mortgage Kredisi Nedir?

Almak istediğiniz evin banka tarafından ipotek edilerek verilen kredi olarak açıklanabilecek mortgage kredisi, bankanın tanıdığı uzun vade ve bu sayede düşen aylık taksitlerle konut finansmanı sağlayan bir kredi modelidir. Değişik ihtiyaçlara göre farklı pek çok konut kredisi türevi bulunmaktadır. En uygun kredi ile ilgili yazdıklarımızı da okuyabilirsiniz.

Mortgage İle İlgili Herşeyi Biliyor Muyuz?

Günümüzün en önemli yaşam güvencelerinden biri olarak ev sahibi olmak görülmektedir. Ev sahibi olmak bize birçok avantaj sağlamaktadır. Başta karşınıza çıkabilecek kötü sürprizler için daha hazırlıklı olursunuz.  İşsiz kalma gibi olağanüstü durumlarda, ölüm halinde geride kalanlara bir garanti gibi düşünülmektedir. Bu gibi istenmeyen durumlarda ev sahibi iseniz, kiracı olanlara göre giderlerinizi daha rahat dengeleyerek hayatınızı minimumda tutarak bu dönemi atlatabilirsiniz. Fakat Türk halkının ipotekli konut kredisi yani mortgage ile ev alma konusunda, doğru bildiği çok fazla yanlış vardır. Bu yanlışlardan en etkin olanı, “İpotekli konut kredisi yani mortgage  ile ev sahibi olabilmek için dolgun bir maaşa sahip olmalıyım” algısıdır. Ancak bu algı çok da gerçekçi değildir. Bankaların konusunda uzmanlaşmış  ipotekli konut kredisi veya mortgage uzmanlarının, en büyük amacı ev sahibi olmak isteyenlerin ödeme güçlerine göre hazırladıkları ödeme planları ile gelirinize uygun ev sahibi olmanızdır. “İpotekli konut kredisindeki peşinat ne olacak? Nasıl biriktirilir?” gibi bir soru da insanların aklına gelebilir.  Banka Denetleme Düzenleme Kurumu’nun  2016 yılının son döneminde bir karar alarak konut kredisindeki peşinat oranı da düşürüldü. Kısacası daha önce yüzde 25 olan ipotekli konut kredisi peşinat oranı % 20’ye düşürüldü. Bu da ev almanızı kolaylaştıracak bir etken olarak size kolaylık sağlamakta. Borç kapatma kredisi alarak tüm borçlarınızı tek bir yerde toplayabilirsiniz.

Aranızda “peşinatsız ev sahibi olma şansım var mı? Peşinatsız ev sahibi olmak mümkün değil”  diyenlerin de, konuyu çok iyi araştırmaları gerekiyor. Birikmiş paranız yok ama tarlanız veya arsanız var, bankalar bu durumda peşinatınız olmadan da kredi kullandırabiliyor.

Eğer aklınızda konut kredisi kullanma fikri varsa doğru bilinen yanlışlara takılmadan araştırmalarınızı yapmanızı tavsiye ederiz.

Uzmanlar Kredi Her Zaman Yanınızda

Banka konut kredisi hesaplamak, acil nakit ihtiyacınızı karşılamak için başvuru yapmak www.uzmanlarkredi.com hızı ve güvencesiyle çok kolay. Siz gelirinizi ve istediğiniz evi almak üzere belirlediğiniz kredi rakamını uzman ekibimizle paylaşın, gerisini bize bırakın…

Ev sahibi olmak istiyor ve bunu borçlarınızla birlikte nasıl yapabileceğinizi bilemiyorsanız size, gelirinize uygun evi alabilmek adına yol haritasını oluşturalım. Neler yapmanız gerektiği konusunda fizibilite çıkarıp bankalardan ne kadar konut kredisi kullanabileceğinizi raporlayalım. Siz arkanıza yaslanın, sonrası bizim işimiz…

Bir önceki yazımız olan BORÇ KAPATMA KREDİSİ VEREN BANKALAR LİSTESİ 2020 başlıklı makalemizde kredi başvuru formu, kredi ve borç kapatma kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazıyı puanla!
[Toplam: 2 Ortalama: 3]
03 Aralık 2019
819 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN