Skip to content Skip to footer

Uzmanlar Kredi En Uygun Kredi

En Uygun Kredi Veren Bankalar  2019

Uzmanlar Kredi En Uygun Kredi Kredi kullanmak istemesek de ekonomik şartlar bazen bizi kredi kullanmaya zorlayabiliyor. Bazen ani gelişen bir ihtiyaç bazen uzun süredir hayalini kurduğunuz bir ev ya da otomobil için en uygun kredi seçenekleri bulmak gözünüzde büyüyebilir. Ancak bu konuyu gözünüzde büyütmeden kredi danışmanlığı hizmeti almak ve kolaylıkla işlemlerinizi tek çatı altında gerçekleştirin.  Uzmanlar Kredi, size kredi danışmanlığı yaparak çok çabuk kredinize ulaşmanızı sağlayabilir.

İhtiyaç Kredisi

En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2019

En Uygun İhtiyaç Kredisi veren bankaların başında devlet bankaları gelmektedir. Minimum vadesi 3 ay maksimum vadesi de 60 ay olmak üzere ödenebilecek krediler de alt limit 5.000 TL.’dir. Yüzde 1,10 faiziyle Halk bank, Ziraat Bankası ve Vakıf bank En Uygun Kredi veren Bankalar 2019 da başı çekiyorlar. Diğer özel bankaların kullandırdıkları kredilerin faizleri ise en düşüğü 1,74 faiz oranıyla ING Bank, ICBC Bank olarak sıralamada yerini alıyor. Bu bankaların ardından 1,79 faiz oranıyla Alternatif bank sıralamada 5.olarak yerini alıyor.

Kredi Danışmanlığı 19-20

En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar 2019

Bankalar, ev almak isteyenler için çalışma başlattı ve Mart ayından itibaren konut kredisi faiz oranlarını düşürdü. En Uygun Konut Kredisi veren bankalar 2019’da ilk sıraları 1.28 faiz oranıyla ve 120 ay vade ile devlet bankaları Ziraat Bankası, Vakıf bank ve Halk bankası alıyor.

En Uygun 5000 TL Kredi

En Uygun Taşıt Kredisi Veren Bankalar 2019

En uygun taşıt kredisi kullanmak istiyorsanız yine devlet bankalarının ilk üç sırayı paylaştığını göreceksiniz. Devlet Bankaları, Halk bankası, Vakıf bank ve Ziraat Bankası 1,49 faiz oranıyla 60 ay vade ile ödeyebileceğiniz Ziraat Bankası Taşıt Kredisi 5.000 TL.’den 100.000 TL’ye kadar 0 kilometre ya da 2.el otomobil sahibi olabilirsiniz. En uygun Taşıt Kredi listesinde ikinci sırayı diğer bir devlet bankası Vakıf bank alıyor. 1.53 faizle kullandırılan krediyi 60 ayda ödüyorsunuz. Üçüncü sırada yer alan banka  ICBC Bank 1.64 faiz oranıyla ister 0 km ister 2.el Taşıt Kredisi kullanılırken bu bankadan çekebileceğiniz alt limit 3.000 TL.

Uzmanlar Kredi İle En Uygun Kredi  2019 Bulmak Daha da Kolay

Kredi Çekmek İstiyorum 2020

Uzmanlar Kredi, kredi danışmanlık hizmeti için sayfamızdaki formumuzu doldurun sizi  arayalım.

Yorum Yap

0.0/5