Skip to content Skip to footer

Tek Bankada Borç Toplama 2020

Tek Bankada Borç Toplama Kredi Başvurusu, Uzmanlar Kredi Danışmanlık Hizmetleri İle Tanışın.

İçinde bulunduğumuz hayat şartları, gittikçe tüketim odaklı bir toplum haline dönüşerek gelir gider dengemizin de bozulmasına vesile olmaktadır. Kısaca şuan ürettiğimizden fazlasına tüketme, kazandığımızdan fazlasını harcama eğilimindeyiz. Borç kapatma kredisi, hiç kimsenin doğru düzgün yatırımı ya da tasarrufu yok doğru düzgün mesela. Başımız sıkışsa eşten dosttan borç isteme lüksümüz bile yok çünkü biliriz ki onda da borç verecek para yok. Hal böyle olunca başımız sıkıştığında ilk bankaların kapısını çalar olduk. Birden fazla bankayla çalışmaya, birden fazla bankadan borçlanmaya başladık. Evet, şuanda en az bir bankaya neredeyse çoğunluğun borcu mutlaka vardır. Çünkü içinde bulunduğumuz şartlar bunu gerektirmekte.

Birden fazla bankaya borcunuz olup hem ödemeleri takip etme açısından zorluk yaşayıp hem de hepsinin üste üste gelen taksit miktarları bütçenizi zorluyorsa borçlarınızı tek bankada borç toplama seçeneğinden faydalanarak yapılandırabilirsiniz. Bu sayede hem borçlarınızın takibi kolaylaşmakta hem de bir nebze de olsa taksit ödeme tutarı düşmekte.

Borç Toplama Kredi Başvurusu

Aslında, tercih ettiğiniz bir bankadan borç kapatma kredisi çekmeniz demektir. Krediyi çektiğiniz banka diğer bankalara ait ve varsa kendi bünyesindeki tüm kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatır. Size kapattığı bu borçların miktarı kadar kredi yazar, faizini ekler ve siz, tek bankaya tek kredi üzerinden taksit ödemelerinizi gerçekleştirirsiniz. Başvurularınızı internet bankacılığı üzerinden ya da banka şubelerinden yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı başvurularında herhangi bir evrak talebinde bulunulmaz. Şubeden yapılan başvurularda o bankanın maaşlı müşterisi değilseniz gelirinizi gösteren belge, kimlik fotokopiniz, SGK dökümünüz gibi evraklar istenebilir. Ancak bu başvuruların temelde kredi başvurusu olduğu gerçeği unutulmamalıdır. Yani banka sizi değerlendirmeye alır onay aşamasına tabi tutulursunuz. Krediniz onaylanırsa borçlarınızı kapatır, onaylanmazsa her şey eski düzende devam eder.

Borç Toplama Kredisine Kimler Başvurabilir?

Gelirini belgesiyle kanıtlayan herkes tek bankada borç toplama kredisine başvuru yapabilir. Kredi başvurusunda sorun yoktur. Sorun kredinin sizin şartlarınızı taşıyan biri için onaylanıp onaylanamayacağıdır. Neticede her onaylanmayan kredi sizin kredi puanınıza eksi olarak yansımaktadır. Krediler konusunda yeterli bilginiz olmadığınızı düşünüyorsanız, Uzmanlar Kredi olarak kredi danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilir. Kendiniz için kredi danışmanlarımız aracılığıyla bir çıkış yolu bulabilirsiniz.

Kredi Danışmanlık Uzmanlar Kredi

Borç kapatma kredisi işlemleri oldukça mantıklı çözümler olup, maddi gücünüzün toparlanmasına yardımcı olabilir. Bu konuda faydalanabileceğiniz bankaların listesini çıkarıp faiz, vade oranları, dosya ve sigorta masrafları karşılaştırmasını yaparak kredi maliyetinin en düşük olduğu, geri ödenecek tutar ile anapara arasındaki farkın en az olduğu banka üzerine yoğunlaşmalısınız. Tek bankada borç toplama işlemlerinde söz konusu borçlar sadece kredi ve kredi kartı borçlarıdır. Banka dışı borçlar ve ek hesap borçları bu kapsama girmemektedir. Ayrıca yasal takibe alınmış banka borçları da kapsam dışıdır.

Uzmanlar Kredi borçsuz günler diler..

#izmir kanayan yaramızdır. İzmir depremi esnasında ameliyathanede olan doktorların ibretlik davranışı

Yorum Yap

0.0/5