You are currently viewing Taşıt Kredisi Yapılandırması
Taşıt Kredisi Yapılandırması

Taşıt Kredisi Yapılandırması

İhtiyaç Kredisi

Taşıt Kredisi Yapılandırması Kredi Başvurusu Ve Kredi Danışmanlık Hizmetleri İçin En Uygun Borç Kapatma Kredisi

Sitemizde yer alan KVKK Aydınlatma Metni
Please wait...

Taşıt Kredisi nedir? Ev iş yeri ya da taşıt alacağımızda ya da çok acil para lazım olduğunda ilk başvurduğumuz yöntem kredidir. Peki daha önceden taşıt kredisi kullanmış ve kredi ürünü ödemelerinde sorun yaşıyor ve ödemelerinizi düzenli olarak yapamıyor musunuz?  Ödemelerinizi daha rahat yapmak için taşıt kredisi yapılandırması nasıl olur hiç düşündünüz mü?

 

Bankaların müşterilerine sıfır yada ikinci el araç alımları için verdiği kredi ürünüdür. Araç kredisi oran ve vade olarak genelde sıfır araç alımlarında daha avantajlı olduğundan tercih edilmektedir. Alacağınız araç ister sıfır isterseniz ikinci el olsun önemli olan vade ve faiz oranıdır. Bayii anlaşmalı kredi kullanmadan araç alımı için gerekli olan acil kredi ürününü karşılaştırmadan yüksek faizli aldıysanız vakit kaybetmeden yapılandırma yoluna gitmelisiniz.

Araç Kredisi Ödenmezse Ne olur?

Taşıt Kredisi, kredinizi ödeyemediğiniz durumlarda banka anlaşmanız uyarınca işlemler başlayacaktır. Araç kredisi alınırken banka taşıt üzerine ipotek koymaktadır. Doğal olarak borcunuzu 90 gün süre ile ödemediğinizde ve borç takibe düştüğünde taşıtınızın üzerine banka tarafından haciz işlemi yapılacaktır. Aracınıza haciz işlemi yapılmadan önce internet üzerinden bankaların güncel faiz ve vade oranlarını hesaplayarak size en uygun gelen kredi ürünü belirlemelisiniz. Haciz işlemini durdurmak için yapacağınız kredi başvurusu mevcut geliriniz doğrultusunda yapılmalıdır.

 

İhtiyaç kredisi, borç kapatma kredisi gibi en uygun kredi seçenekleri için yazılarımızı okuyabilirsiniz. Ayrıca kredi başvurusu da yapabilirsiniz.

Araç Kredisi Yapılandırma Nasıl Yapılır?

Taşıt kredisi yapılandırma yapmak için çeşitli yollara başvurma imkanınız bulunmaktadır. Taşıt kredisi haricinde acil ihtiyaç kredisi, borç kapama kredisi ve bireysel kredi ürünleri kullanılabilir. Kredi kullanmadan önce vade ve faiz iyi araştırılmalı ve araştırma sonucuna göre en uygun kredi hesaplanmalıdır. Taşıt kredisi yapılandırma yapmak için şubeye giderek başvuru yapabilir ya da telefon bankacılığını kullanarak yapılandırma işlemini yapabilirsiniz.

Taşıt kredisi borcunu ödeyemediğimizde yapılandırma işlemi yapmak için şubeye giderek başvuru yapmak en temel yolu olmaktadır. Şubeye giderek yaptığınız başvurularda müşteri temsilciniz ile görüşme sağlamalısınız. Müşteri temsilciniz ile yaptığınız görüşme sonrasında vadelendirmek biçimine ve tutarına ortak karar vermeli ve ödeyebileceğiniz tutarlarda ödeme tablosu oluşturulmasını sağlamalısınız.

 

Kredi Alamıyorum Diyorsanız Uzmanlar Kredi’ye Sorun

Taşıt kredisi borcunuzu yapılandırmanıza için telefon bankacılığını da kullanabilirsiniz. Hangi bankadan araç kredisi aldıysanız banka müşteri hizmetlerini arayarak, müşteri temsilcisiyle görüşme sağlamalısınız. Müşteri temsilcisiyle yaptığınız görüşmede vade ve vade tutarına göre bir ödeme tablosu oluşturmalısınız. Bu sayede ödeme planına uyum sağlamanız daha kolay olacaktır.
Uzmanlar kredi borçsuz günler diler..

This Post Has 5 Comments

 1. Onur

  72 ay vadeli araç kredisi almak sizce mantıklı mı ?

  1. Uzmanlar Kredi

   Onur Bey, alacağınız aracın marka, model ve kullanım şekline göre araç kredinizi değerlendirmek gerekmektedir. Alacağınız araç kredisi bireysel kullanıma yönelik mi yoksa ticari araç olarak mı kullanacağınızı belirtirseniz size daha sağlıklı cevap verebiliriz. Aklınıza takılan sorularınızı çağrı merkezimiz üzerinden bize yöneltebilirsiniz.

 2. mert

  60 ay vadeli aldığım aracımı 33 ay ödedim 3 ay ödeyemedim takibe düştü ve yakalandı şuan aracımın kredisine yapılandırma yapma şansım varmıdır cevap verirseniz çok sevinirim

  1. Uzmanlar Kredi

   Mert Bey, İcralık yapılandırmalar da bankanın dediği esastır. Kredinizi kullandığınız banka şubesine giderek konu ile detaylı bilgi talep ediniz.

 3. Tayfun

  Kiredi ile alınmış olan aracim idari takibe düştü 3 ay odeyemedim ve aracima 10 gün sonra yakalama kararı çıkarılacak yeniden yapılandırma mümkünmu ?

Bir cevap yazın