Skip to content Skip to footer

Taşıt Kredisi Mart Ayı Şartları

Taşıt Kredisi Mart Ayı Şartları Hayalinizde araba almak varsa ve peşin paranız yoksa, bu durumda yardımınıza güvenilir bankaların verdiği araç kredisi koşuyor. Ancak taşıt kredisinden yararlanmak için bankaların size sunduğu şartları taşımanız ya da yerine getirmeniz gerekiyor. Uzmanlar Kredi olarak merak edilen bütün noktaları sizler için cevaplandırıyoruz.

 

Taşıt Kredisi Şartları

Taşıt Kredisi Hayalinizde sıfır ya da ikinci el araba sahibi olmak olabilir. Bunun için ilk olarak taşıt kredisinin ne olduğunu ve nasıl kullanılacağını belirtmemiz gerekiyor. Araç kredisi için bazı şartlar bulunuyor. Her şeyden önce bu krediyi kullanabilmek için 18 yaşından büyük olmanız gerekiyor. Bütün şartları taşımanız halinde, 18 yaşından büyük değilseniz, bu krediyi kullanamazsınız.

Bunun dışında SGK kaydınızın olması gerekiyor. Yani, banka sizin sigortalı bir çalışan olduğunuza emin olmalı. Aynı zamanda da belirli bir geliriniz olmalı. Bunu da belgeleyebilmelisiniz. Bazı bankalar zaman zaman en az 3 ay sigortalılık şartı ararken, bazıları için ise en az 6 ay boyunca çalışıyor olmalısınız. Ve hala da o işe devam etmeniz gerekiyor. Bu krediye başvururken, çalışma sürenizin yeterli olduğundan emin olmalısınız. Bu konuda danışmanlık hizmetini sizlere sunan Uzmanlar Kredi, size en uygun ihtiyaç kredisi sunacak!

 

Kredi Kullanmanın Yolu

Araç Kredisi Belirtilen şartları sağlamak yeterli değil. Aynı zamanda da kredi notunuz yeterli olmalıdır. Kredi geçmişinizi sayısal değerle ifade eden nota kredi notu denilmektedir. Bu not, diğer bankaların sizin hakkınızdaki düşünceleridir. En önemli kriterlerden bir tanesidir. Diğer ihtiyaç kredileri gibi, taşıt kredisi için de belirli bir puanınızın olması gerekiyor.

Uzmanlar Kredi, taşıt kredisi kullanmak isteyen birçok vatandaşa yardımcı olmak istiyor. Ana sayfada bulunan “Kredi Başvuru Formu”nu doldurarak, kampanyalar hakkında gerekli bilgileri uzmanlarımızdan öğrenebilirsiniz!

 

Borcunuzu Düzenli Ödemelisiniz

Taşıt kredisi almak istiyorsanız, devam eden bir borcunuzun olmaması gerekiyor. Ancak bu her banka için geçerli bir durum değildir. Borcunuzu düzenli bir şekilde ödüyorsanız, bu banka için büyük bir artı olacaktır. Uzmanlar kredi , kişilerin borçlarını düzenli bir şekilde ödemeleri gerektiğini belirtiyor Ödemelerin aksatılmaması, bankalar için çok önemli.

 

Uzmanlar Kredi olarak merak edilen her şeyi, araç kredisi almak isteyen müşterilerimiz için belirtiyoruz.

Yorum Yap

0.0/5