Skip to content Skip to footer

Taşıt Kredisi Kimlere Çıkar 2020

Taşıt Kredisi Kimlere Çıkar 2021 taşıt kredisi, sıfır ya da ikinci el taşıtları alabilmeniz için size destek olmak amacıyla oluşturulmuş bir ihtiyaç kredisi çeşididir. Taşıt kredileri adı altında birden fazla kredi çeşidi bulunmaktadır. İhtiyacınız olan kredi çeşidini seçtikten sonra o kredinin özelliklerini inceleyip başvurunuzu yapabilirsiniz.

Sıfır Kilometre Taşıt Kredisi

Taşıt Kredisi Kimlere Çıkar 2020 Taşıt kredileri içinde en çok tercih edileni denilebilir. Taşıt Kredisi Kimlere Çıkar 2020  İstenen koşulları sağladığınız sürece her bankadan taşıt kredisi alabilirsiniz. Ne yazık ki bankalar istediğiniz taşıtı alabilmeniz için gereken miktarın hepsini vermemekte. Fatura bedeli 50 000 TL altında ise miktarın yüzde 70’ini, 50 000 TL üzerinde ise yüzde ellisini geçmeyecek şekilde kredi verirler.
Kesin bir şart olmasa da bazı bankalar kasko yaptırmanızı isteyebilirler. Sigortanızı krediyi kullandığınız bankadan yaptırarak bazı indirimlerden de faydalanabilirsiniz.

İkinci El Taşıt Kredisi

Taşıt Kredisi Kimlere Çıkar 2020 Eski kullanıcıları tarafından satılmak üzere ilana verilen araç, otomobil ve taşıt alımlarında kullanılmak üzere oluşturulmuş kredi çeşidi ikinci el araç kredisidir. Sıfır kilometre taşıt kredisinde olduğu gibi fatura bedeli 50 000 TL altında ise miktarın yüzde 70’ini, 50 000 TL üzerinde ise yüzde ellisini geçmeyecek şekilde kredi verirler.

Ticari Taşıt Kredisi

Taşıt Kredisi Kimlere Çıkar 2020 Ticari taşıt kredisi alabilmek için bazı ekstra şartlar istiyor. Bunlardan ilki ticari sicil kaydıdır. Ticari sicil kaydınızın bulunduğu bir firma sahibi iseniz ve bu firma aktif olarak çalışmakta ise kredi çekebilirsiniz. Ticari taşıt kredisi; minibüs, kamyonet, tır, otobüs, kamyon, panelvan, otomobil gibi taşıtları kapsamaktadır. İş makineleri bu kapsamın dışında kalmaktadır. Bankadan bankaya değişebileceği gibi ticari taşıt kredilerinde imza sirküleri, vergi levhası ve firmanın bağlı olduğu ticaret odası kaydı istenebilir.

Motosiklet Kredisi

Taşıt Kredisi Kimlere Çıkar 2020 Motosiklet kredisi her bankada bulunmaz. Bünyesinde motosiklet kredisi bulunduran bankalarda faiz oranları ve vade ile birlikte kredi kullanacağınız motosikletler de çeşitlilik göstermektedir. Satın alacağınız motosiklet; sıfır kilometre ise proforma faturası, ikinci el ise ruhsat fotokopisi, nüfus cüzdanı, gelir belgesi gibi belgelere ihtiyaç duyulmaktadır.

Tekne Kredisi
Tekne kredisi de çokça duyulan bir kredi çeşidi değildir. Tekne kredisi çekmek istiyorsanız ilk olarak satın almak istediğiniz tekneye ait proforma fatura satıcı firmadan istenmelidir. Her banka tarafından tekne kredisi verilmediği için tekne kredisi veren bankaları önceden araştırmanızda fayda var.

Taşıt Kredisi için Gerekli Olan Belgeler

Nüfus cüzdanı,
Gelir belgesi,
2. el araç alımında (10 yaşa kadar) aracın ruhsatı,
Araç üzerinde herhangi bir borç olmadığını gösteren bir yazı,
Aracın trafikten çekilme kaşesinin vurulmadığını gösteren bir belge.

Bunlara ek olarak taşıt kredisi çeşitlerinde de pek çok belge istenebilir.

Kredi notunuz gibi etkenler engel olmadıkça gerekli şartları taşıdığınız sürece taşıt kredisi çekebilirsiniz. Taşıt kredisi çekerken alabileceğiniz en iyi yardım ise Uzmanlar Kredi’dedir.

Uzmanlar Kredi Güvenilir mi

Bu Taşıt Kredisi Kimlere Çıkar 2020 yazımızda yine siz değerli ziyaretçilerimiz için taşıt kredisi (Motosiklet kredisi , Ticari taşıt kredisi konularından bahsetmeye gayret ettik.
Bunların yanı sıra İkinci el durumları içinde ikinci el taşıt kredisi konusuna bir kısa deyindik.
Sıfır kilo metre taşıt kredisi için yine yazının baş kısmında kısa da olsa fikrimizi sizlerle paylaştık. Bu yazımız umuyoruz ki ütün okuyucularımıza yol gösterici , fikir verici özelliğinde yerine ulaşmıştır.

Uzmanlar Kredi Vizyon

Her yeni içerikte bildiklerimizi ve üzerine koyup detaylı yaptığımız araştırmalarımızı sitemiz içerisinde yayınlayıp sizlerle buluşturmaktan memnunuz. Kurulduğumuz yıldan bu yana faydalı sayılabilecek her konuda uzun ve anlaşılır bir dil kullandık. Ziyaretçilerimizin bir çoğu doğru bildiği yanlışları yazılarımız aracılığı ile öğrenmiş ve yazımız içeriğine göre değerlendirmelerini daha sağlıklı hale getirebilmiştir.
Biz uzmanlar kredi olarak her zaman ziyaretçilerimize neler sunabilir nasıl daha doğru adımlar atmalarını sağlayabiliriz mantığıyla yolumuza devam ediyoruz.
Vaktinizi ayırıp yazılarımızı takip ettiğiniz için, bizler bu yazıları yazmaktan keyif alıyoruz.
Gösterdiğiniz ilgi , alaka bizi fazlasıyla memnun etmektedir. Her yeni referans ve ulaştığımız herkes için daha açıklayıcı yazılarımız ile karşınızda olmaya devam edeceğiz.

Uzmanlar Kredi

Twitter – instagram – facebook gibi sosyal medya üzerinden takip etmeye ve en güncel haberleri almaya devam edebilirsiniz.
Yenilenen ana sayfamızdan başvuru göndermeyi unutmayın. Sevgiyle kalın.

Uzmanlar Kredi Borçsuz Günler Diler.

Yorum Yap

0.0/5