You are currently viewing Tarım Çiftçi Kredisi Veren Bankalar
tarım çiftçi kredisi veren bankalar hangileridir

Tarım Çiftçi Kredisi Veren Bankalar

Tarım Çiftçi Kredisi Veren Bankalar Ülkemizin en önemli geçim kaynaklarından biri tarımdır. Bir çok banka da tarım ve çiftçiye üretimlerinde destek sağlamak amacı ile tarım kredisi sunmaktadır. Bankalar her ne kadar üretimin ve üreticinin yanında olsa da her banka tarım kredisi sağlamaz. Bu durumda çiftçiler de  Tarım Çiftçi Kredisi Veren Bankalar arayışına girmiştir. Peki hangi bankalar tarım kredisi vermektedir? Tarım kredilerinin adı genelde çiftçi kredisi olarak geçmektedir. Bankalar da çiftçi kredilerini kendilerine göre sınıflandırmakta ve bu şekilde müşterilerine kullandırmaktadır. Bankaların çiftçilere sağladıkları çiftçi kredisi kollar şu şekildedir; Sulama kredisi, sera kredisi, arazi alım kredisi, tarım makineleri kredisi, organik tarım kredisi, işletme giderlerine yönelik krediler.

İhtiyaç Kredisi

Tarım Çiftçi Kredisi Nedir

Tarım Çiftçi Kredisi Özellikle çiftçilere en uygun faiz oranları ile kredi imkanı sağlayan bir banka arayışında iseniz Şekerbank, sizlere kategoride çiftçi tarım kredisi imkanı sağlamaktadır. Bunlar;  tarla büyütme kredisi, tarım ekipmanları kredisi, tarımsal eko kredi ve kırsal kalkındırmaya destek kredisidir. Bu krediler arasından sizin işinize en çok yarayan ve faiz oranları size en uygun olan krediyi seçebilir, hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Şekerbank tarafından size sunulan kredi imkanlarını değerlendirmek için banka şubelerinden en detaylı bilgileri alabilir, başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi

Çiftçi Kredisi Nasıl Alınır

Tarım Çiftçi Kredisi Şekerbank’ın yanı sıra uzun yıllardan bu yana üretimin ve çiftçinin yanında olan Ziraat Bankası da uygun ödeme koşulları ile çiftçilere çiftçi kredisi imkanı sağlamaktadır. Tarım Çiftçi Kredisi Veren Bankalar arayışınıza cevap olan diğer bankalar ise Yapı Kredi bankası, Denizbank, Finansbank, TEB, Garanti Bankası’dır. Bu bankaların sizlere sağladığı kredi imkanlarından haberdar olmak ve uygun faizle kredi almak için yapmanız gereken tek şey, bu bankaların şubelerine gitmek, ya da telefon bankacılığı ile size verecekleri tarım kredileri hakkında bilgi almaktır.

En Uygun 5000 TL Kredi

İhtiyaç kredisi, borç kapatma kredisi gibi en uygun kredi seçenekleri için kredi başvurusu yapabilirsiniz.

This Post Has 2 Comments

  1. osman

    Çiftçi kredisini hayvan almak için kullansak sıkıntı olur mu?

    1. Uzmanlar Kredi

      Osman Bey, Tarım kredisi kullanım kısıtlaması genel olarak yoktur. Ayrıntılı bilgi için telefon numaralarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Tarım kredi banklar arasında farklılıklar oluşturabilir.

Bir cevap yazın