Şubeye Gitmeden Onaylı Kredi

Şubeye Gitmeden Onaylı Kredi Nedir Konusunda Uzmanlarımıza Ulaşın Borç Kapatma Kredisi Yada Diğer Kredi Türleri İçin Alttaki Formu doldurabilirsiniz

Sitemizde yer alan KVKK Aydınlatma Metni
Please wait...

Televizyon kanallarında olsun facebook, instagram yada twitter üzerinde sıklıkla görmekte olduğumuz. Krediniz hazır, Şubeye gitmeden krediniz hesabınızda şeklindeki kredi reklamlarını inceledik. Sektörde yer alan finanssal kuruşlar ve bankalar kredi ürünlerini müşterilerine sunmak amacı ile yeni reklamlar ile müşteri edinmeye uğraşıyorlar. Peki kim istemez ki kredi başvurusu kesin onay almasın ve acil nakit ihtiyacını karşılamasın. Ancak bankaların internet ve kısa mesaj servisleri ile aldığı kredi başvuruları ne kadar doğru. Bankalar dönemsel olarak bu tip reklamlarını ağırlıklı olarak sosyal medya ve basın yayın organlarına servis etmekte. Bu reklamlar ile kişilere kredi başvurusu yaptırtarak sizi kendi bankasının müşterisi yapmak istemektedirler.

Onaylı Kredi Nasıl Alınır

Şubeye Gitmeden Onaylı Kredi İnternet yada kısa mesaj ile yapmış olduğunuz başvurular daha önceden de bahsettiğimiz acil kredi, ihtiyaç kredisi ve tüketici kredisi gibi temel kredi ürünleri bazında karşılaştırılarak size dönüş yapılmaktadır. Kredi başvurunuz sonrasında size olumlu dönüş dahi yapmış olmaları kesin onaylı kredi başvurunuzun kabul edildiği anlamına gelmemektedir. Kredinizin kesinleşmesi sürecinde daha öncede üstüne basarak anlattığımız kredi onay süreçleri kapsamında değerlendirmeye alınmaktadır. Bankalar ile yaşamış yada yaşamakta olduğunuz sıkıntılardan tutunda ödeme alışkanlıklarınız belgelenebilir geliriniz ve gelir kaynaklarınız gibi etkenler kredi sürecinize etki etmektedir.

Kesin Onaylı Kredi Nedir

Şubeye Gitmeden Onaylı Kredi Kesin onaylı kredi başvurusu kapsamında olumsuz en büyük unsur internet şubesi ya da kısa mesaj yolu ile başvuru yapılması sırasında kişilere onay mesajının gelmesidir. Size gelen cevap doğrultusunda evraklarınızı hazırlayarak  banka yetkilileri ile yapılan görüşmede kredi ürünü kriterlerine uymamasından dolayı red verildiği söylenebilir.

Siz de ihtiyaç kredisi, borç kapatma kredisi ve daha bir çok en uygun kredi seçenekleri için kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kesin Onaylı Kredi Süreci

Şubeye Gitmeden Onaylı Kredi Şubeye gitmeden kesin onaylı kredi başvurusu kabul görmeyen kişiler genelde bankların son onay sürecinde takılmaktadır. Kredi kullanmak isteyen kişiler yada acil nakit sıkıntısından dolayı kredi ürünü kullanmak isteyenler aceleci olmamalı. Bankalar genelde bu tarz reklam kanalı ile teşvik etmeye uğraştıkları kredi ürünleri genel olarak yüksek faiz oranlarına sahip olmaktadır. Kesin onaylı kredi veren bankalar Akbank, Deniz Bank, Garanti ve QNB Finansbank gibi kesin onaylı kredi başvurusu sırasında öncelikle en uygun vade ve faiz belirlenmelidir.

Kesin Onaylı Kredi Nasıl Alınır

Şubeye Gitmeden Onaylı Kredi Kesin onaylı kredi veren tüm bankalara aynı anda başvuru yapmayın! Birden fazla bankaya eş zamanlı kredi başvurusu yapmanız sizin kredi notunuzu düşürecek ve sizi banka gözünde tehlikeli müşteri konumuna getirecektir. Aklınıza takılan tüm soruları yorum kısmından kredi danışmanlarımıza sorabilirsiniz.

Uzmanlar kredi borçsuz günler diler..

Bir cevap yazın