You are currently viewing Ssk Yok Kredi Alabilir Miyim
Ssk Yok Kredi Alabilir Miyim

Ssk Yok Kredi Alabilir Miyim

Ssk Yok Kredi Alabilir Miyim? Çoğu kişinin merak ettiği ssk olmadan kredi alabilir miyim? Sorusunu cevaplamak istiyoruz. Çalıştığımız iş yerleri zorunlu olsa da çalışanlarına ssk primi ödemeye bilmektedir. Başvuru yapan müşterilerimizin sıkça dile getirdiği ssk yok kredi çekmek istiyorum şeklindeki başvurularını ve genel soruları cevaplamak istiyoruz. Tabi ki her banka kredi ürünlerini kullandırmak ister ancak bu ürünleri teminat altında olan müşterilerine daha rahat kullandırmaktadır. SGK’sı yani sigortası olmayan birinin doğal olarak SSK‘sı olan birine göre kredi alma ihtimali çok daha düşük. Bankaların en dikkat ettiği şey bir iş yerinde sigortalı olarak çalışıyor ve düzenli gelir elde ediyor olmanızdır. Sonuçta verdiği parayı geri alması gerektiğinden bankaya güven vermelisiniz. Şimdi ise bize en çok sorulan soruların cevaplarını veriyoruz.

Sigortasız kredi veren banka

Ssk Yok Kredi Alabilir Miyim Günümüz şartlarında daha öncede söylediğimiz gibi çoğu iş yeri sigorta yapmaya biliyor. Haliyle acil nakit ihtiyaçlarımız için bankaya başvuru yaptığımızda bizden belgelenebilir gelirimizi soruyorlar. Fakat bu durumun farkında olan bankalar iş yerlerinden alınan bazı belgeler ile sigortasız kişilere 10.000 TL ye varan kredi kullanım imkanı sunuyor. Eğer ki kanuni takibiniz yada icralık bir durumunuz yok ve tek probleminiz ssk ise 10.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Hemen hemen tüm bankalar iş yerinizden sigortanız olmasa bile referans yada kefil ile size kredi verebilmektedir. Sigortasız kredi veren bankalar için örnek vermek gerekirse Finansbank, Garanti ve Akbank gösterilebilir.

Kredi Danışmanlık Başvurusu

Sitemizde yer alan KVKK Aydınlatma Metni
Please wait...

Sigortasız kredi nasıl çekilir?

Sigortasız kredi nasıl çekilir diyorsanız dikkatlice okuyun. Öncelikle kendinize bazı soruların cevaplarını vermeniz gerekiyor. Kredi kullandığımda bu krediyi zamanın ve ödeyebilir miyim. Kredi kartım var mı. İpotek edebileceğim taşınabilir yada taşınamaz mallarım nedir. Bu soruları kendinize sormanızın sebebi bankanın sizden isteyeceği teminat isteğinden doğmaktadır. Banka kendini mağdur etmemek adına sizden ipotek yada kefil isteyebilir. Bankalarla olan ilişkileriniz ve geçmiş yıllarda ki kredi ürünü yada kredi kartı kullanımınız sigortasız kredi çekip çekemeyeceğinizi belirleyecek en temek unsur konumundadır. Sonuç olarak bankalar müşterilerinin en temel baktıkları kısım kredi notu ve ödeme alışkanlıklarıdır. Bu sorulara olumlu yanıt verebiliyorsanız banklara başvuru yaptığınızda 10.000 TL ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

Sigortasız kefilsiz kredi çekme

Sigortasız kefilsiz kredi çekmek için yukarıda bahsettiğimiz genel koşullar geçerli olabilir. Daha önceden sigortalı olarak çalışmış ve herhangi bir bankada belirli miktarda birikiminiz var ise kredi başvurusu yaparken sizden kefil şartı aranmaya bilir. Şuan ki mali durumunuzun tam olarak banka açısından değerlendirilmesi ardından başvurunuzda kefil yada sigorta şartı aranmayabilir. Bu tarz  işlemler kişiden kişiye farklılık gösterebileceğini unutmayınız.

Çalışmıyorum Kredi Çekebilir miyim?

Belgelenebilir geliriniz kullanacağınız kredi miktarına yeterli ise kredi çekebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse dükkan, ev, tarla ve benzeri mülkler üzerinden kira geliriniz var ise çalışmıyorum kredi çekebilir miyim sorusuna cevabımız evet olacaktır. Sonuç itibari ile düzenli ve belgelenebilir geliriniz olmakla birlikte bu tarz mülklerinizi ipotekli kredi ile de değerlendirebilirsiniz.

Kredi çekebilir miyim sorgula nasıl yaparım?

Kredi çekip çekemeyeceğinizi sorgulayabilmeniz için Findeks’e kayıt olarak risk analiz raporu edinmeniz gerekmektedir. Belirli bir ücret karşılığında kredi notunuzu öğrenebilir ve geçmiş dönemlerde yapmış olduğunuz işlemlerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Kredi alma şansımı nasıl artırırım?

Ssk Yok Kredi Alabilir Miyim Kredi alma ihtimalinizi arttırmanın en sağlıklı yolu kredi notunuzu yüksek tutmaktır. En sık yapılan birden çok bankaya kredi başvurusu yapmaktan çekinin. Bankalar üzerinden gerçekleştirmiş olduğunuz tüm ödeme işlemleri direkt olarak kredi notumuza etki eder. Günlük hayatımızda yaptığımız kredi borcu ödeme, kredi kartı borcu ödeme ve banka hesabından fatura ödeme işlemleri zamanında ve tam olarak yapmamız kredi notumuza doğrudan etki edecektir. Bankaların kredi sistemi aslında bu kadar basit işlemektedir. En sık yapılan birden çok bankaya kredi başvurusu yapmaktan çekinin.

Uzmanlar Kredi Sosyal Medya

Aklınıza takılan tüm soruları yorum olarak bize iletebilirsiniz.

İhtiyaç kredisi, borç kapatma kredisi gibi en uygun kredi seçenekleri için kredi başvurusu yapabilirsiniz.

 

This Post Has 38 Comments

 1. Bahri

  Kanuni takibim falan yok ama çalışmıyorum gss ödüyorum kredi çekmek için form doldurdum babadan kalma birtane dükkan var ama sözleşmesi yok bana kredi çıkar mı?

  1. Uzmanlar Kredi

   Bahri Bey, Çalmıyor olmanız kredi çekemeyeceğiniz anlamına gelmemektedir. Doldurduğunuz form üzerinden size geriş dönüş yapılacaktır.

 2. Muammer OĞUZ

  Kolay gelsin maaşımızı elden alıyoruz ve sigortamızı patron yapmıyor bankaya gittim düzenli gelirim yok diye kredi başvurusunu almadılar sizden kredi başvurusu yapsam işim çözülür mü?

  1. Uzmanlar Kredi

   Merhaba Muammer bey, kredi başvuru formumuzu doldurmanız halinde kredi danışmanlarımız durumunuzu detaylı olarak inceleyecektir.

 3. Husne

  Acil 7 bin TL ihtiyacım var sigortam yok nasıl kredi alabilirim.

  1. Uzmanlar Kredi

   Husne Bey, Kredi başvuru formunu doldurmanız halinde kredi danışmanlarımız durumunuzu inceleyecektir.

  2. Orhan

   Mr b hocam yeni yapı evim var ve taksitleri yeni bitti ve tekrarda kıredi çekmek istiyorum ama bankada sigorta yada gelir belgesi istediler ama benim üzerime hiç bisi yok ama evin üzerine çekmek istiyorum ne yapmam lazim

   1. Uzmanlar Kredi Danışmanlık Hizmeti

    Merhabalar Uzmanlar Kredi üzerinden kredi başvurusu yaparsanız uzmanlarimiz sizinle irtibata geçerler.

 4. Mustafa

  Ben hiç kredi kartı kullanmadım ve su an sezonluk çalıştığım için sigortam yok

 5. habip

  Benim kredi ve kredi kartı borçlarim var geciktirdim yeni kredi çekip hepsini kapatmak istiyorum kredi notum düşük 777

 6. Yusuf konya

  Mrhb ben calisiyom ve sigortam var ama kredi kart alamiyom neden

  1. Uzmanlar Kredi

   Yusuf Bey, Her bankanın müşterisine kredi kartı vermesi için ön şartlar vardır. Bu sizin aylık kazancınız, sigortalı olarak çalıştığınız süre ve maaş müşterisi iseniz asgari çalışma sürenize bağlı olarak farklılık göstermektedir.

 7. Ayşegül Taşlak

  Sağlık sigortam yok ama kredi çekmem gerekiyor maaşımı elden alıyorum yardımcı olur musunuz?

 8. Cuma

  3 ay oncesine kadar devamli sigortam vardi maasimda 2000.ila 3000 arasi idi suanda sigortam yok ama iki tane ogretmen kefilim var 30 .40 bin arasi kiredi nasil cekerim

 9. Serkan

  Bana bin tele lazım işten cıktım ama başka işe başlicam benim bankada bi takıntım olmuştu ama baya eskide kaldı bana yardımcı olun lütfen yardimcı olun bana

 10. Mehmet

  Benim borcum var maaşıMDa haciz var ve her ay 4/1 kesiliyor 2200 + agi alıyorum aylık 200 tl daha odeyebilirim 7000 tl ye ihtiyacım var 200 tl taksitle alabilirmiyim maaşına haciz olmasına rağmen

 11. Merve demircan

  Sigortam yok ama aylık gelirim asgari ücretin üstünde 10 bin TL acil bulmam lazım yardımcı olurmusunuz

 12. Ayşe emer

  benim sigortam yok küçük bir kuaför dükkanı açmak istiyorum ve 10 bin tlye ihtiyacım var işten yeni ayrıldım ssk yapamadılar elden alıyordum paramı lütfen yardımcı olun.

 13. Yunus

  Sigortam yok ama günlük 150 lira yevmiyeyle calisiyorum mermer ustasiyim suanda bi araba almayi dusunuyorum ama sigortam olmadigi icin kredi vermiylrlar 15 bin lira cekmek istiyorum günlük aliyorum yevmiye serbest calidiyoruz insaatlarda bana bir yardimci olurmusunuz efendim

 14. Saniye

  Çalışıyorum ama sigortam yok hiçbir banka kredi vermiyor kredi kartm var düzenli yaptırıyorum bir mağazadan bile bir eşya aldıysan kaç senedir hiç aksatmadan taksitlerimi yaptırıyorum mağaza sahipleri dukkan senin diyor ama her nedense bankalar kredi vermiyor benim anladığım ödeyemeyecek kere veriyorlar

 15. Şehriban

  Meb çalışıyorum ama sigorta yok acil nakit paraya ihtiyacım var yardımcı olurmusun

 16. Pendıkk

  50000 tl para var teminat göstersem 100000 tl verirler mi

 17. mehmet rakip Altima

  merhaba sskam yok kefili kredi alabilirmiyim

 18. Onur

  Acil 10 bin tl ye ihtiyacım var sigortam yok aracım var iPhotek edilipte kredi cekebilirimiyim

 19. Ramazan Türk

  Acil kiredi lazım nasıl alırım 10bin lazım nasıl

  1. Uzmanlar Kredi

   Merhaba Ramazan Bey.
   Ana sayfadan başvuru yapabilirsiniz.
   Teşekkürler.

 20. Gülten

  Ssk ve teminat gösterecek birseyim yok çalışıyorum elden alıyorm maaşımı banada kredi verirlerdii

  1. Uzmanlar Kredi

   Merhaba;
   Bu konuda makalemizi okuyabilirsiniz.
   Teşekkürler.

 21. Mehmet can

  Merhaba bana da acil kredi lazım otelde kalıyorum eve çıkmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz

  1. Uzmanlar Kredi

   Merhaba Mehmet Bey;
   Başvuru formu gönderebilirsiniz.
   Uzmanlarımız En kısa sürede Kredi için geri dönüş sağlayacaktır.
   Teşekkürler.

 22. Ramazan

  Benim 1568 puanım var ama ssk yok kendi isimi yapıyorum aylık gelirim 3000 falan ama şuan acil 7000 tl ihtiyacım var bankalar sigortalı çalışıyor olman lazım diyor napabiliriz bu konuda

  1. Uzmanlar Kredi

   Merhaba Ramazan Bey;
   Puanınız yazdığınız kadarıyla oldukça iyi durumda.
   Ana sayfadan başvuru formu gönderin, uzmanlarımız geri dönüşünüzü sağlayacaktır.
   Teşekkürler.

 23. Kendi işimi kuracam

  Kendi işimi yapacam acil 30 bin tly ihtiyacım var

  1. Uzmanlar Kredi

   Merhaba ;
   Ana sayfa üzerinde Başvuru Formu bulunmaktadır.
   Ulaşabilirsiniz.
   Teşekkürler.

 24. Abdullah

  Ben daha önceden 20bin tl kredi çekmiştim.suan 5 bin borcu var kredi lerimi filan hep 1,2 gün önceden öderdim simit 40 bin tl kredi cekebikirmiyim

 25. Savas

  suan yasal takibim var borclari kapatmam icin 15000 ihtiyacim var isten 3 gun once ayrildim kredi alabilirmiyim bilgi almak istiyorum

  1. Uzmanlar Kredi

   Merhaba Savaş
   Yasal takibiniz olduğu müddetçe kredi çalışması yapılamaz.
   Teşekkürler.

 26. Bahar

  Sigortasız çalışıyorum ve günlük para kazanıyorum kredi kartım yok bankalardan önceden hiç kredi çekmedim şimdi 5000 acil para lazım ama nerdeyse bütün bankalara baş vuru yaptım ama onay alamadım

Bir cevap yazın