Skip to content Skip to footer

Sigortasız Kredi Başvurusu 6 Önemli Banka

Sigortasız Kredi Çekilir mi? Günümüzde bankalardan kredi çekmek, her geçen günle birlikte daha zor hale geliyor. Artık bankalar sigortası olmayanlara kredi vermek istemiyor. Bu nedenle herhangi bir yerde çalışmamasına ya da sigortası olmamasına rağmen kredi çekmek isteyen kişiler, acil nakit ihtiyaçlarını gidermekte zorlanıyor. Bankalar, kredi başvurusunda bulunan kişilerin en az 3 aydır devam eden sigortaya sahip olmasını istemektedir. Dolayısıyla bu noktada, bazı kişilerin kredi çekmesinde engel oluştuğunu söyleyebiliriz.

Bu engeli aşmak ve kredi çekmek isteyen kişiler, sigortasız kredi çekilir mi sorusunun cevabını arıyor. Sigortasız çalışan, maaş bordosu bulunmayan ya da aylık gelirini belgeleyemeyen kişilerinde kredi çekmesi mümkün. Bankalar, sigortasız çalışan kişilere düşük miktarlarda da olsa krediler sunmaktadır. Sigortasız çalışanlara kredi veren bankalar listesi ise şu şekildedir;

  • ODEA Bank
  • Halk Bankası
  • İş Bankası
  • Yapı Kredi Bankası
  • Ziraat Bankası
  • QNB Finansbank

Sigortasız Kredi Çekme Yöntemleri

Sigortasız kredi çekilir mi sorusunun cevabı birçok kişi tarafından merak edilmekte olan bir konu olarak öne çıkıyor. Sigortasız kredi çekmek mümkündür. Özellikle de ev ya da iş yeri gibi gayrimenkul sahibi kişiler; sigortasız olsa dahi kredi alabilmektedir. Ayrıca düzenli mevduat geliri olan kişilerin kredi alma ihtimali de hayli yüksek olarak öne çıkmaktadır.

Bu noktada, sigortanız olmamasına rağmen kredi çekmek istiyorsanız Uzmanlar Kredi Danışmanlık ile iletişim kurabilirsiniz. Uzmanlar Kredi, müşterilerinin kredi çekme süreci içerisinde yaşadığı tüm sorunlara en iyi şekilde çözüm getirmektedir.

Kredi Danışmanlık Başvurusu

    Yorum Yap