You are currently viewing Sigortam Yok Ama Nasıl Kredi Alabilirim
Sigortam Yok Ama Nasıl Kredi Alabilirim

Sigortam Yok Ama Nasıl Kredi Alabilirim

Sigortam Yok Ama Nasıl Kredi Alabilirim ? Kredi Başvurusu Yapmadan Kredi Danışmanlık Hizmetlerimizden Haberdar Olun. Borç Kapatma Kredisi İçin Neler Gerekir

Sitemizde yer alan KVKK Aydınlatma Metni
Please wait...

Sigortam yok nasıl kredi alabilirim ? kişilerin farklı ihtiyaçları doğrultusunda kredi desteği sağlayan banka kurumları, bu desteklerin karşılığında tüketicilerin ihtiyaç kredilerini eksiksiz ve zamanında ödemelerini beklemektedir. Sigortam Yok Ama Nasıl Kredi Alabilirim ? Bu nedenle kredi başvurusu işlemlerinde birçok kriteri de beraberinde getiren detaylı bir prosedür bulunmaktadır. Ssk Olmadan Kredi Başvurusu yapmak istiyorsanız formu doldurabilirsiniz.

Tüketicilere yönelik verilen kredilerde en temel şart borç kapatma kredisi ya da hızlı kredi fark etmeksizin çekilen nakit tutarını ödeyebilecek yeterlilikte bir gelire sahip olmaktır. Elbette bu gelir kişinin söz beyanı ile değil sadece SGK kaydı ve güncel maaş bordrosu ile kanıtlanabilir. Yani, sahip olduğunuz işi gösteren güncel bir sigortanız yok ise kredi başvurusunda olumlu sonuç almak sizin için oldukça risklidir. Fakat bu konuda yapabileceğiniz farklı yöntemleri açıklamadan önce hızlı başvuru yapabileceğiniz kesin kredi veren bankalar ( https://www.uzmanlarkredi.com/kesin-kredi-veren-bankalar-2021/ ) listemizi de incelemenizi tavsiye ederiz. Sigortam Yok Ama Nasıl Kredi Alabilirim

Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileridir? Sigortam Yok Ama Nasıl Kredi Alabilirim

Sigortam yok nasıl kredi alabilirim? Banka kurumları, kişi ve firmalara ekonomik destek sağlayan fakat bu destek sonucunda kendisine de bir kar komisyonu belirleyen oluşumlardır. Kendi içlerinde farklı değerlendirmeler sonucu kimi banka daha kolay kredi verirken kimisi kredi başvurusunda pek çok evrak talep edebilir.

Özellikle SGK kaydım yok nasıl kredi alabilirim? Diye endişelenenler ise evrak talep etmeden ihtiyaç kredisi sunan bazı bankalar vardır. Bu bankalar söz konusu kredi için çekilebilecek nakit tutarını düşük tutarken muhtemelen faiz oranlarını da diğerlerinden daha yüksek olarak belirler. Yine de kredi notu düşük ya da kötü bir sicile sahip birçok kişi, çalışmadan da bu kredilere başvuru gerçekleştirebilirler.

İşte çok daha kolay kredi sahibi olabilmenize imkân tanıyan bankalar;

  • TEB; ihtiyaç kredisi başvurularında evrak ve kefil koşulu talep etmemektedirler.
  • ING Bank; farklı borçlarınızı kapatmak için başvuracağınız borç transfer kredisi ( bireysel ihtiyaç kredilerinde kefil istememekle birlikte değerlendirmeler sonucunda belge talep edebilirler.
  • Aktif Bank; N Kolay ihtiyaç kredisi isimli destek paketinde evrak prosedürünü yok sayarak kefilsiz bir şekilde kredi başvurusu yapmanıza olanak sağlamaktadırlar.
  • com; bankacılığa yeni bir soluk getirmek amacıyla oluşturulan bu sistemde evraksız ve kefilsiz bir şekilde ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Sigortasız Çalışanlar Nasıl Kredi Başvurusu Yapabilir?

Ssk Olmadan Kredi Başvurusu

Sigortam yok ama nasıl kredi alabilirim yasal olmasa da ülkemizde birçok kişi sahip olduğu işlerde sigorta kaydı olmaksızın çalışmayı kabul edebilmektedir. Kredi başvurusunda değerlendirmeleri olumsuz etkileyen bu faktörler finans hayatınızdaki farklı konularda da problem yaşamanıza sebep olabilir. Böyle durumlarda işvereninizi SGK’ ya ileteceğiniz bir şikâyet dilekçesi ile bildirebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Eğer aktif bir çalışma hayatınız var fakat SGK kaydı ile bunu kanıtlayamıyorsanız bankaların böyle durumlara özel sunduğu avantajları değerlendirmeniz mümkün. Bu avantajlı kredi destek paketlerinin üst limiti 10 bin TL olmakla birlikte prosedür sırasında da herhangi bir sigorta kontrolü ya da kredi notu araştırılmaz. İhtiyacınız olan nakit para ihtiyacı 10 bin TL’den daha yukarıdaysa ve sigortam yok ama nasıl kredi alabilirim? Diye düşünüyorsanız, bu noktada taşınmaz mülkünüzü ipotek ettirebilir ya da yüksek kredi notu olan birinden kefil olmasını rica edebilirsiniz.

İhtiyaç kredisi dışında borç kapatma kredisi ya da acil kredi gibi nakit ihtiyaçlarına ihtiyaç duyan sigortasız çalışan ya da çalışmayan kişiler, yüksek bir kira gelirleri olması durumunda bu unsuru bankaya ibraz edebilirler. Eğer bu kişilerin kredi notları da kriterlere uygun ise kredi başvurusunun sorunsuz bir şekilde sonuçlanması oldukça mümkün.

Uzmanlar Kredi borçsuz günler diler..

Bir cevap yazın