Sicili Bozuk Olanlara İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç Kredisi

Sicil Bozuk Olanlara İhtiyaç Kredisi Çıkar Mı ? Kredi Başvurusu Yapmanın En Kolay Yolları. Kredi Danışmanlık Nedir ? Uzmanlar Kredi Cevaplıyor Borç Kapatma Kredisi Nasıl Alırım ?

Sicili Bozuk Olanlara İhtiyaç Kredisi;

Önemli : Avukatlık (icralık) Bir Kişi Kredi Kullanamaz.

Sicil Bozukluğundan kasıt, Düzensiz Ödemelerden Oluşan Durumlar Karşısında Kredi Notunuzun Düşük sayılacak Derecede etkilenmiş olması halidir. Kredi Sicili Bozuk (En riskli) olan Kişiler Kredi Kullanamazlar.
Bunun Dışında Danışmanlık Almak İstiyorsanız Alttaki Formu Doldurunuz. Uzman Destek Finans Danışmanlığı Satın Aldığınız Takdirde Değerlendirmeniz Yapılmaktadır.
Uzman Destek Finans Danışmanlığı Findeks’ten kişiye özel talep ettiğimiz rapordur. Bu rapor Tarafımızca kontrol edilip, uygunluk halinde sizi totalde karlı çıkarmayı amaçlamaktadır.

Sitemizde yer alan KVKK Aydınlatma Metni
Please wait...

Sicili Bozuk olanlara ihtiyaç kredisi çıkar mı ?bankaların sağladığı kredi ve kredi kartı imkânları birçok insan için zor anların kurtarıcısıdır. Fakat ekonomik sıkıntıların boyutu arttıkça bazen destek için çekilen hızlı kredilerin dahi geri ödemelerinde zorlanılabiliyor. Böyle durumların üst üste oluşması sonucunda ise kredi sicili bozulup yasal takip başlatılabilmekte. Halk arasında kara listeye girmek olarak da tanımlanan bu problem, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ya da ev kredisi ödemelerinin belli bir süre yapılmamasından kaynaklanır. Kredi ödemelerini aksatan kişilerin kredi notları düşer ve bir sonraki kredi başvurusu için bu unsur sorun teşkil edebilir. Bu kişiler genellikle sicil bozuk olanlara ihtiyaç kredisi çıkar mı? endişesine kapılırlar. Eğer siz de herhangi bir sebepten dolayı geçmişte ya da şuanda kara listeye girmişseniz, aşağıda bahsettiğimiz unsurları dikkate alarak yeni bir kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Sicili Bozuk Olanlar İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin Ne Gibi Yöntemler Uygulayabilir ?

Sicil Bozuk olanlara ihtiyaç kredisi kara listeye giren insanların ihtiyaç kredisi başvurusunun olumlu sonuçlanması biraz zor olsa da imkânsız sayılmaz. Bu konuda atabileceğiniz bazı adımlar sizi ihtiyacınız olan krediye kavuşturabilir. Uygulayabileceğiniz yöntemler arasında ilk olarak ihtiyaç kredisi için gerçekleştireceğiniz başvuru esnasında eğer var ise taşınmaz bir mülkünüzü ipotekli göstermek yer alır. Eğer eviniz yok ise bunun yerine kredi notu ve aylık geliri yüksek bir kefil de bankalar için teminat kabul edilmektedir. Kredi sicili bozukken denenebilecek bir diğer seçenek ise elbette bu sicili düzeltmek için bazı adımlar atmaktır. Eğer kara listeye girdiyseniz belirli bir zaman sonra mevduat hesabınıza para yatırarak sicilinizi olumlu yönde destekleyebilirsiniz.

 

Bankalar kredi vermiyor nereden kredi alabilirim?

Sicili Bozuk olanlara ihtiyaç kredisi kredi kartı borcu gibi daha düşük ödemelerinizi düzenli olarak yaptığınızda kredi notunuzu da yükseltebilirsiniz. Birden fazla borcunuz bulunuyor ise borç kapatma kredisi oldukça işinize yarayabilir. Çünkü tek bir bankaya yapılan ödemeler bütçenizi rahatlatabileceği gibi borç yapılandırması ile de aylık ödeme miktarını düşürmek mümkün. Acil kredi veren bankaları araştırarak kriterleri daha az olan kurumlardan ihtiyaç kredisi başvurusu yapmayı da deneyebilirsiniz. Bazı düşük kredi veren bankalar, esnaf ya da memur olan yakınlarınızı kefil göstermeniz durumunda başvurunuzu olumlu olarak değerlendirebilmekte. Bu yöntemlerden bir ya da birkaçını uygulayarak şansınızı deneyebilir, sicili bozuk olana ihtiyaç kredisi çıkar mı endişesinden kurtulabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Başvurusu Olumsuz Sonuçlandıktan Sonra Neler Yapılabilir ?

Sicili Bozuk olanlara ihtiyaç kredisi bankalar kredi sicili bozuk olan herkesi aynı değerlendirmeyebilir. Çünkü kredi notunun düşmesinde farklı sebepler bulunur. Örneğin ödemelerini geç yapan bir kredi sahibi ile hiç ödeme yapmayan bir kişi elbette aynı şekilde değerlendirilemez. Bu nedenle yukarıdaki yöntemlere rağmen ihtiyaç kredisi başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir. Böyle bir durumda acil kredi ihtiyacınız için öncelikle aşağıda bahsettiğimiz yolları izleyerek kredi sicilinizi temizlemeniz gerekir;

  • Farklı bir yerden borç para bularak kredi ödemenizi acilen gerçekleştirmek ve kredi sicilini temizlemek
  • Herhangi bir elektronik ürününüzü satarak elde ettiğiniz para ile kredi ödemesini gerçekleştirmek
  • Düşük limitte bir kredi kartı edinmek ve kredi borcunu kapatmak
  • Bozuk sicile rağmen kesin kredi veren bankaları araştırmak

Uzmanlar Kredi İletişim İçin Yukarıdaki Kredi Başvuru Formunu Doldurun

Sicili Bozuk olanlara ihtiyaç kredisi yukarıda bahsettiğimiz son maddeye istinaden BURGANBANK, Alternatif bank, Odeabank ve Arap Türk Bankası gibi çok da büyük olmayan kurumlar daha yüksek faizle kesin kredi veren bankalar arasında bulunmakta. Siz de bir sonraki kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanmasını istiyorsanız, bu yolları izleyerek kredi sicilinizi temizleyebilirsiniz.

Uzmanlar kredi borçsuz günler diler..

Bir cevap yazın