PTT’den Maaş Alanlar Dikkat 19-20

 

PTT’den Maaş Alanlar Dikkat Postaneden Maaş Alanlar Nasıl Kredi Çekebilir ? Borç Kapatma Kredisi Nedir? Uzmanlar Uyarıyor. Postane Kredisi İçin Dolandırıcılara Dikkat Edin.

PTT

Sitemizde yer alan KVKK Aydınlatma Metni
Please wait...

Vatandaşların dolandırıcıların yeni hedefi haline geldiği ve bu dolandırıcıların “Maaşını PTT’den alan emeklilere müjde, 1 günde 80 bin liraya kadar kredi imkanı” ya da “1 günde 2 ve 3 kredi imkanı” şeklinde afişler bastırarak telefon numarası bıraktıkları, bunların internette kurumsal finans şirketlerinin sayfalarına benzeyen siteler hazırladıkları ve bu sayede kredi ihtiyacı olan kişilerden para almaktadırlar.

 

ihtiyaç kredisi, borç kapatma kredisi gibi en uygun kredi seçeneklerini sizler için ayrıca yazdık.

Postane Kredisi Nasıl Çekilir

PTT Kredi danışmanlığı yaptıklarını söyleyen kişiler kredi işlemlerine başlamak için para talep etmektedirler. Kredi kullanmak için ön ödeme yada avans vermeniz gerekmemektedir. Krediniz onaylandığı takdirde ücret aracı kredi kredi danışmanlığı yapan firmaya ödenmektedir. Lütfen dikkat kurumsal olarak çalışan kredi danışmanlık hizmeti veren kuruluşlar ile dolandırıcı arasında ki farka dikkat edin. Yasal evrakları olmayan kişi yada kişiler ile işlem yaparken ön ödeme, avans, dosya ücreti adı altından istenecek ücretler için ödeme yapmayınız.

 

Postaneden Aynı Gün Kredi

Adınıza aynı gün birden fazla kredi çıkartılabilir. Dolandırıcılar emeklileri Postane’de tanıdığımız var diyerek ilk olarak kandırıyorlar. Sonra zor durumda kalan emekliyle PTT Şubelerine giderek kredi talebinde bulunuyorlar. Aslında PTT şubelerinde tanıdıkları yok. Sadece POSTANE beş banka ile anlaşma olduğu için dolandırıcılar her bir POSTANE Şubesine gittiklerinde, PTT aracılığıyla ayrı bankalardan kredi talebinde bulunuyorlar. Bankalar farklı olduğu için sistem üzerinden birbirlerini görmedikleri için aynı gün iki, üç yada beş bankadan aynı anda kredi kullanılabiliyor. Kredi çekildikten sonra ise dolandırıcılar, yüzde 10 hatta yüzde 20’lere varan komisyon alarak kayıplara karışıyorlar.

 

Postane üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyor iseniz. Lütfen başvurunuzu size en yakın Postane şubesinden kendiniz yapın. Size Postane‘de tanıdığım var diyen ve kredi için aracılık eden kişilere itibar etmeyiniz.

Kredi başvurusu yapmak için tıklayın.

This Post Has 12 Comments

 1. sude

  Keşke bu yazılanları iş işten geçmeden görmek nasip olsaydı ptt den uygun kredi almak isterken bizde dolandırıldık

  1. muharrem

   Merhaba sude. Bizde o tarz bir islem yapmak.istiyoruz fakat simdi senin yorumunu gorunce bir endiselendim acikcasi. Nasil dolandirildiginiz hakkinda ayrintili bilgi verebilirsen sevinirim. Istersen mail ilede atabilirsin. Simdiden tesekkurler.

   1. admin

    Muharrem bey PTT üzerinden kredi alacak iseniz. Kredi başvurunuzu bizzat kendiniz yapmanız gerekmektedir. PTT Kredi başvurusunu size en yakın PTT şubesinden aracıya ihtiyaç duymadan yapabilmektesiniz.

    1. Muharrem

     Tesekkur ederim bilgi icin. Buradan su yorumu cikartabilir miyiz peki. Danismanlarin ptt ( aktif bank ) tan cikartilacak krediye hicbir etkisi yoktur.

     1. admin

      Uzmanlar kredi olarak PTT ile çalışmamaktayız. Burada bahsetmek istediğimiz konu dolandırıcılara dikkat edilmesi gerektiği.

  2. Sebo

   Nerden kimden istedinizde dolandirildiniz isim verirseniz sevinirim

 2. Sebo

  Evet benim de aklim almiyor bende ptt aliyorum ordada kredim var 1000 daha istedim vernediler nasil oluyorda bu aracilar cikartabiliyor tamam komisyon hersey bittikten sonra aliyorlar ama nasil aldiriyirlar onu birturlu cozemedim bu iste bir is var

  1. Uzmanlar Kredi

   PTT ile çalışmadığımız için size bu konu ile ilgili doğru cevap veremiyoruz. Sorun kredi notunuzda olabilir.

 3. Halim KARA

  arkadaşım vasıtasıyla kredimi ptt den aldım ancak aracı olan kişi benden kredim için %20 aldı. Keşke önce size başvuru yapsaydım.

 4. mehmet

  emekliyim, maaşımı ptt ye taşıdım, limitlerimin dolu ve ödemelerde gecikmeler olduğu için hiç bir bankadan kradi alamadım. ptt den kredi almam mümkün müdür.

  1. Uzmanlar Kredi

   Mehmet Bey size en yakın PTT şubesine giderek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Ptt kredi başvuruları bireysel olarak alınmaktadır. Yasal takibiniz yok ise kredinizi kullanabilirsiniz.

 5. Saliha

  Aktif bank N kolay kredi aldım ama faiz oranları çok yüksek sizin faiz oranlarınız nedir sitenizde bulamadım. Ev almak istiyoruz ancak kredi öderken zorlanmaktan korkuyoruz.

Bir cevap yazın