You are currently viewing Para Lazım Kredi Alamıyorum
Para Lazım Kredi Alamıyorum

Para Lazım Kredi Alamıyorum

Para Lazım Kredi Alamıyorum Diyenler Yazımızı Okuyabilir. Kredi Alamıyorum Demeden, Uzmanlar Kredi’den Kredi Danışmanlık Hizmeti Alın. Alttaki Formdan Bize Ulaşabilirsiniz.

Kredi Başvurusu

Sitemizde yer alan KVKK Aydınlatma Metni
Please wait...

Para Lazım Kredi Alamıyorum bankalara kredi başvurusu yaptığınızda başvurunuz incelenir. İnceleme sonucunda eğer tüm şartları sağlıyorsanız olumlu geri dönüş yapılabilir fakat şartları sağlamıyorsanız bankalar kredi başvurunuza olumlu geri dönüşler yapmayacaktır. Bankaların olumlu geri dönüş yaparak kredi alabilmeniz için bazı şartlar bulunmaktadır. Öncelikle bankalar için büyük önem arz eden kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Kredi notu 1 ile 1.999 arasında değişen bir puanlama sistemidir. Bu kredi notunuzda 1.099’un altındaysanız kredi alma imkanınız pek yoktur. 1.110’ün üzerinde bir kredi notuna sahipseniz kredi alma imkanınız bulunmaktadır.

Para Lazım Kredi Alamıyorum Acil Kredi Para Lazım Kredi Alamıyorum

Para Lazım Kredi Alamıyorum eğer kredi notunuzun düşük olmasından kaynaklı kredi başvurunuz onaylanmıyorsa bankalara olan ödemelerinizi düzenli yapmaya başlamalısınız. Faturalarınız da kredi notunda etkilidir. Bu tür ödemelerinize banka kartınız üzerinden otomatik ödeme işlemi uygulayarak taksitlerinizin ya da borçlarınızın düzenli ödemesini gerçekleştirebilirsiniz, bu sayede kredi notunuz zamanla yükselecektir. Eğer ki paraya ihtiyacınız olmasına rağmen bankanız kredi başvurunuzu onaylamıyorsa geliriniz istediğiniz kredi için yetersiz olabilir.

Para Lazım Kredi Alamıyorum Diyorsanız

Burada bankaların dikkat ettiği şey, banka kredi aylık ödemelerinizin gelirinizin yarısını geçmemesi gerekmektedir. İhtiyaç ve taşıt kredisi almak isteyen kişi için aile bireylerinin geliri banka için kabul edilemezken kalan diğer kredi çeşitlerinde banka aile bireylerinin de gelirlerini kabul etmektedir.

Kredi Alamıyorum Nasıl Kredi Alabilirim

Yukarıda belirtilen iki şartı da sağlamanıza rağmen bankanız kredinize onay vermiyorsa iş yerinizde çalıştığınız süre bankalar için yeterli bir süre değildir. Bankaların iş yerinde çalışma sürenizin en az 6 ay olmasını istemektedir. Bu durum bankalara göre değişiklikte gösterebilir. Kimi bankalar 3 ay sigortalı çalışma süresini de yeterli görmektedir. Kredi başvurunuzu bankanın onaylayabilmesi için başvuru yapan kişide yasal bir takibin olmaması gerekmektedir. Yasal takip bankaların ödemelerini alamadığı sürede kişiye açtığı yasal süreçtir. Yani önceki kredi kartınız ya da bankadan aldığınız kredinin düzenli ödenmemesi hem kredi notunuzu düşürmekte hem de adınıza bir yasal takip oluşturulmaktadır.

Acil Para Lazım

Bu durumda ileri de kredi talebinizde bankaların olumsuz dönüş yapmasına neden olmaktadır. Bankalar için gelir durumunun önemli bir etken olduğunu yukarı da anlatmıştık. Burada güncel ödeme yaptığınız kredi kartı ya da kredilerinizin de aylık ödemeleri önemli bir etkendir. Eğer ki bankalara aylık ödeme tutarlarınız yüksek ise bir başka kredi başvurunuzun onaylanma ihtimali bulunmamaktadır. Bu nedenle kredi ödemeleriniz devam ederken bir başka kredi başvurusunda bulunmaya dikkat edin. Bankanın kredi başvurunuza her olumsuz dönüşü sizin kredi notunuzu olumsuz etkilemektedir.

Para Lazım Kredi Alamıyorum Yaş Sınırı

Ülkemizde reşit olma yaşı 18 olarak kabul edilmektedir. Bankalarda reşit olmayan bireylere kredi vermemektedir. Elektronik haciz, elektronik ortamda bir haciz uygulamasının yapılmasıdır. Elektronik ortamda yer alan haciz kaydınızda banka kredisi alamamanızda önemli rol oynayabilir. Belirtilen bu şartları sağladığınız taktirde para ihtiyacınız olduğu her anda bankalar kredi imkanı tanımaktadır.

Uzmanlar Kredi olarak borçsuz günler dileriz.

 

Bir cevap yazın