Skip to content Skip to footer

Özel Sektör Kredisinde Düşük Faiz İmkânı

Özel Sektör Kredisinde Düşük Faiz İmkânı Kredi Başvurusu İçin Uzmanlar Kredi Danışmanlık Özel Sektör Kredisi İçin Son Dakika Bilgileri Aktarıyor.

[iphorm id = “2” name = “hızlı kredi”]

Ev kredisi ya da taşıt kredilerinden ayrı olarak ihtiyaç kredileri genellikle gündelik hayattaki giderleri karşılamak için başvurulan yöntemlerden biridir. Tatil, sağlık ya da eğitim gibi masrafları da içeren bu yaşamsal giderler için nakit ihtiyacı duyan vatandaşlar artan faiz oranlarından da bir hayli şikâyetçi.

Türkiye koşullarında memuriyetin birçok avantajı bulunurken özel sektör çalışanlarının çok daha fazla sorunla karşılaştığını söylemek mümkün. Bunu fark eden bankalar, ihtiyaç kredisi başvurularındaki azalmayı da göz önüne alarak farklı kampanyalar düzenlemekte. Son olarak Türkiye’nin önde gelen bankaları, belgeli bir şekilde geliri kanıtlayabilen özel sektör çalışanlarına uygun koşullarda kredi imkânı sunmaya karar verdi. Söz konusu düşük faizli kredi için yüksek kredi notu şartı olmasıyla birlikte maaş alınan bankalarda müşterilere özel farklı avantajlar da bulunuyor.

Özel Sektör Kredisi Uygun Faizli Seçenekli Bankalar Özel Sektör Kredisinde Düşük Faiz İmkânı

Ülke ekonomisindeki değişimlere ek olarak banka kurumlarının kendi içlerinde belirledikleri stratejiler doğrultusunda acil kredi, borç transfer kredisi, konut kredisi ya da araç kredisine ( https://www.uzmanlarkredi.com/arac-kredisi-basvurusu-kredi-danismanlik/ ) dair detaylar değişiklik gösterebilmekte. Aşağıda sizler için toplamış olduğumuz detaylar ise 2020 itibari ile bankaların duyurmuş olduğu kampanyalar baz alınarak hazırlanmıştır. 12 ay vade ile birlikte 10 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi çekmek isteyen özel sektör çalışanlarına yönelik kredi ayrıntıları şu şekilde;

  • ING Bank; % 0.99 faiz oranından başlayarak kişiye özel bir prosedür izleyen ING Bank, kredi notu yeterli olan özel sektör çalışanlarına uygun koşullarda ihtiyaç kredisi sunmakta. Bu durumda 10 bin TL kredi için aylık 899 TL taksit ile 10.874 TL geri ödemeli ihtiyaç kredisine kavuşmak mümkün.
  • Fiba Banka; Temel kriter olarak yüksek kredi notuna sahip ve sicili temiz olan tüketicileri kabul eden kurum, %1,04 faiz oranı ile aktif ihtiyaç kredisi paketini sunmakta. Hesaplar doğrultusunda özel sektörde çalışan tüketicilerin Fiba Banka’dan alacakları 10 bin TL ihtiyaç kredisi doğrultusunda 10.882 TL geri ödemede bulunacaklarını ve aylık 902 TL ödemeleri olacağını söyleyebiliriz.
  • Alternatif Bank; Belirli dönemlerde oluşturduğu kredi avantajlarında özel sektör kredisini de dahil eden Alternatif Bank, aylık 901 TL ödemeli ihtiyaç kredisi sunuyor. 10 bin TL için toplam 874 TL faiz biçen kurumda 12 ayda borcunuzu kapatmak mümkün.
  • QNB Finansbank; Türkiye’nin önde gelen bankalardan biri olan Finansbank borç transfer kredisi ( https://www.uzmanlarkredi.com/finansbanktan-borc-kapatmali-kredi/ ) ya da hızlı kredi gibi seçeneklere ek olarak tanışma kredisi seçeneğini de tüketicilere sunuyor. Finansal işlemlere bağlı olarak değişebilen faiz oranları ise ortalama %1,09 civarında. Yani, kredi notu yüksek bir özel sektör çalışanı, QNB Finansbank ihtiyaç kredisi doğrultusunda her ay 906 TL ödeyerek kredi borcunu sonlandırabiliyor.

ÖZEL SEKTÖR KREDİSİ

Yukarıda belirtmiş olduğumuz bankaların prosedürleri dönem ve kişilere göre değişiklik göstermekle birlikte çeşitli evrak talepleri ile farklı prosedürler de uygulanabilir. Eğer siz de hızlı bir şekilde kredi desteğine ihtiyaç duyuyor ve ilk önce hangi adımı atacağınızı bilmiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçerek finansal hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Uzmanlar kredi borçsuz günler diler..

Yorum Yap

0.0/5