fbpx
0284 212 42 01 - 0284 212 74 53

Sosyal Medyada Biz}

ACİL KREDİ
Kredi ihtiyacınız için hemen şimdi başvurunuzu yapın.
KREDİ BAŞVURU FORMU

Memurlar Ne Kadar Kredi Çekebilir? Nisan

Memurlar Ne Kadar Kredi Çekebilir? Nisan

Bankaların en sevdiği ve en güvendiği müşteri türlerinin arasında memurlar bulunuyor. Devlet adamları olarak da tanımlanan memurların kredi çekebilmesi, diğer müşteri türlerine göre bir tık daha fazladır. Bankaların büyük bir kısmı memurlar için de kredi notu ve aylık gelirini dikkate alarak acil kredi taleplerini değerlendirir.

Çekilecek kredinin aylık ödeme miktarı, kişinin aylık gelirinin yarısını geçmemelidir. Aksi durumda bankalardan kredi kullanmanız çok zordur. Örnek vermek gerekirse, aylık geliriniz 5 Bin TL ise, sizin çektiğiniz kredinin aylık ödemesi en fazla 2.5 Bin TL olabilir. Sizin durumunuza göre bankaların ödeme planlarını ve faiz oranlarını görmek için Uzmanlar Kredi’ye başvuruda bulunabilirsiniz.

Memur Maaşının Kaç Katı Kredi Kullanılır?

Memur maaşına göre kredi kullanmak isteyebilirsiniz. Kamu personelleri de günümüzde kredi kullanan kişilerin arasında bulunuyor. Ne kadar da maaşları iyi olsa, giderleri de maaşları doğrultusunda olmaktadır. Bu sebeple de krediye ihtiyaç duyabilmektedirler. Memurlar, maaşının kaç katı kadar kredi kullanabilir? Sorusu, aslında her bankaya göre farklılık gösterebilmektedir. Bankalar, müşteri çekmek amacı ile bazı dönemlerde çeşitli kampanyalar düzenleyebiliyor. Genellikle maaşların 12 ya da 15 katı arasında kredi kullanabileceğiniz bankalar bulunabilir. Bunun için başvuru formumuzu doldurun, bizler gerekli çalışmaları sizin için yapalım.

Memurlar Hangi Kredi Türlerini Kullanabilir?

Memurlar da konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi gibi çeşitli kredi türlerini kullanmak isteyebilirler. Normal vatandaşlar hangi kredileri kullanabiliyorlarsa, memurlar da aynı kredileri kullanabiliyor, bu krediler için başvurularda bulunabiliyor. Memurların kredi kullanabilmesi için de bazı şartları taşıması gerekiyor. Peki, bu şartlar nelerdir?

  • Kişinin yasal takibinin olmaması
  • Kişi resmi olarak memuriyet içerisinde görünmeli
  • Kredi taleplerine göre bankaların belirttiği faiz oranlarını aşmamalı
  • Yukarıda belirttiğimiz gibi aylık ödeme miktarı, gelirlerinin yarısını geçmemeli
  • Kişi eğer araç ipotek ettirerek kredi çekmek istiyorsa, eşinin rızasını almalı

Belirtilen şartları taşıyan memurlar, kredi çekmek için talepte bulunabilirler. Sizin için bütün çalışmaları yapacak olan Uzmanlar Kredi’ye başvurun, hangi miktarda kredi kullanabileceğinizi öğrenin!

Uzmanlar Kredi Olarak Borçsuz Günler Dileriz.

Bir önceki yazımız olan Konut Kredisinde Masraf Nelerdir? başlıklı makalemizde ihtiyaç kredisi, kredi danışmanlık ve acil kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazıyı puanla!
[Toplam: 7 Ortalama: 5]
10 Nisan 2019
132 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN