fbpx
0850 220 71 70

Sosyal Medyada Biz}

ACİL KREDİ
Kredi ihtiyacınız için hemen şimdi başvurunuzu yapın.
KREDİ BAŞVURU FORMU

Masrafsız İhtiyaç Kredileri

Masrafsız İhtiyaç Kredileri

Bir çok banka kredi verirken yasal olsun veya olmasın çoğunlukla dosya masrafı almaktadır. Kredi kullananlar dosya masrafsız kredi veren bankaları araştırmadıkça ya da masrafsız kredi veren bankaları bulamadıkça da bu dosya masraflarını bankalar alnaya devam edecekler. Sadece faiz oranı eklenen fakat dosya masrafı alınmayan kredi veren bankalar ise Ziraat Bankası, Denizbank, Qnb Finansbak, Halkbank, Enpara ve Cepteteb’dir.

  Ziraat Bankası İle Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası kredi kullanıcısına sunduğu kredi ile kredi tahsis ücreti ödemeyeceğiniz gibi komisyon ücretide ödemeden ihtiyaç duyduğunuz kredi imkanına kavuşmanızı sağlıyor. Aynı zamanda size e yakın Ziraat Bankası şubesine uğrayarak komisyon kesintisiz ve kredi tahsis ücreti olmayan krediye başvurabilirsiniz. Bu kredi türünün en önemli özelliği ise tahsis ücreti alınmaması ve haberleşme ve istihbarat gibi ücretlerin sizden alınmayarak, size çektiğiniz kredi miktarının net olarak ödenmesidir. Kampanya süresince geçerli olan kredi, uygulama ve kuralları esas kabul edilip işlemler yapılmaktadır. Ziraat Bankası masrafsız kredi imkanında kullanabileceğiniz standart üst sınır vade kırksekiz aydır. Yine Ziraat Bankası masrafsız kredinizi aylık taksitler halinde ödeyebileceğiniz gibi üç ay da bir ödeme şeklinde de kullanabilirsiniz. Masrafsız kredinin müşteri profiline göre faiz oranı değişiklik gösterse de 2018 yılı için faiz oranı ortalama aylık %1,32’den başlamaktadır. Ayrıca masrafsız kredide kredi tahsis ücreti ve komisyon ücreti alınmazken, her standart kredi de olduğu gibi Bsmv ve Kkdf kesintisi yapılmaktadır. Bunun yanı sıra masrafsız ihtiyaç kredisi için de diğer krediler de olduğu gibi hayat sigortası da zorunludur ve yıllık olarak alınır.

  Denizbank İle Masrafsız Ve Faizsiz İhtiyaç Kredisi

Denizbank müşterilerine, binbeşyüz Türk Lirasına kadar alacağınız kredi için sunmuş olduğu kredilerde masraf alınmadığı gibi faiz de alınmamaktadır. Bu masrafsız ihtiyaç kredisinden yararlanabilmek için bankanın müşterisi olmak ve en az iki adet faturanız için otomatik ödeme talimatı vermiş olmalısınız. Ayrıca bu kredi de sıfır faiz ve masrafsız kredi imkanından yararlanırken, geri ödemenizi ise oniki ay vade ile yapabilirsiniz. Masrafsız ve faizsiz bu krediden yararlanabilmek için gerekli şartları sağladığınız takdirde en yakın Denizbank şubesine giderek başvurunuzu yaparak kredinizi kullanabilirsiniz.

  Qnb Finansbak İle Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbak ile otuzaltı aya varan vade seçenekleri ile ve tüm vade seçeneklerinde %1,65 faiz oranı ile dosya masrafsız ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Qnb Finansbak’ın dosya masrafsız ihtiyaç kredisi başvurusu için internet şubesinden, sms yoluyla ya da şubeye giderek başvuru yapabilirsiniz.

  Enpara İle Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Enpara.com ile dosya masrafı ödemeden, şubeye gitmeden, sigortasız ve ayrıca düşük faiz oranlarından faydalanarak kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca masrafsız ihtiyaç kredisi kullanırken, kırksekiz ay vade avantajından da faydalanabilirsiniz.

  Halkbank İle Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Halkbank’tan kullanacağınız ihtiyaç kredi için kredi tahsis ücreti ödemeyeceğiniz gibi en fazla yüz bin Türk Lirasına kadar kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca, masrafsız ihtiyaç kredisi için kırksekiz ay vade avantajından yararlanabileceğiniz gibi faiz oranı ise ortalama %1,40 oranındadır. Masrafsız ihtiyaç kredinizi kullanmak için size en yakın Halkbank şubesine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz.

  CepteTeb İle Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Cepteteb ile kredi tahsis ücrei olmadan en az bin Türk Lirası ve en fazla otuz bin Türk Lirası aralığında masrafsız ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Ayrıca kırksekiz ay vade avantajından da yararlanabilirsiniz. CepteTeb masrafsız ihtiyaç kredisi için faiz oranı ortalama olarak %1,49 ile %1,54 aralığında seçeceğiniz vade sayısına göre değişmektedir.

Bir önceki yazımız olan Tarımsal Yatırım ve Çiftçiye Devlet Teşviki | Çiftçi Kredisi başlıklı makalemizde ihtiyaç kredisi, kredi danışmanlık ve acil kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazıyı puanla!
[Toplam: 6 Ortalama: 4.8]
30 Mayıs 2018
1.197 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN