Skip to content Skip to footer

Kredim Benim Her kesimden insanın dönem-dönem nakit ihtiyacı oluyor. Faiz oranlarının yükseldiği ve vadelerin düştüğü günümüzde tüketiciler çoğu zaman en uygun faizle hangi bankadan kredi alabileceği konusunda bilgiye ihtiyaç duyuyor. Bunun yanında hali hazırdaki kredi borçlarını ödeyemeyenler veya kredi kartının sadece asgarisini ödeyebilenler maddi olarak daha da zor durumlara düşmeden kredi danışmanlık hizmeti almayı tercih ediyor. Kredi borçlarını en uygun koşullarla yeniden yapılandırabileceği, en uygun vade ve faiz oranları ile hangi bankalardan kredi alabileceğine dair bilgi sahibi oluyor. Hatta bazı durumlarda danışman devreye girerek tüketicinin borcunun bir kısmının silinmesini de sağlayabiliyor.

 Kredi Danışmanlığı

Kredim Benim Bankaların kredi başvurularına olumsuz dönüş yaptığı durumlarda tüketicinin yardımına koşan Kredi Danışmanlığı hizmeti, çoğu zaman kişiyi iflastan koruyan bir danışmanlık hizmetidir. Ev, araba veya diğer kredi borçlarının ödenmemesi kişinin kredi puanını düşüren, sicilini lekeleyen ve yeni bir kredi veya iş girişimine engel olan bir durumdur. Nakit sıkıntısına bu aşamada kredi danışmanlığı önemlidir. Asgari ödemelerin yapıldığı fakat bir türlü borcun tamamının kapatılamadığı durumlarda kredi danışmanlığına başvurulur.

Kredi Danışmanlık Süreci

Kredim Benim Kredi danışmanlık hizmeti almaya karar vermiş bir tüketici öncelikle tüm borç durumunu belgelendirerek kredi danışmanına sunar. Bu arada sözlü olarak ta danışmana bilgi verir. Kredi danışmanı kişinin borçlarını ve risk durumlarını gözden geçirerek kişiyi bu çıkmazdan çıkaracak en faydalı öneriyi sunar. Genelde güncel borç bankalar ile görüşülerek çok daha uygun faiz oranları ve vadelerle yeniden yapılandırılmaktadır. Kredi danışmanlığı hizmeti almak için hemen başvurun, en uygun kredi ve ödeme seçeneklerinden haberiniz olsun. 

Kredi Danışmanlık Hizmeti İle Farklı Kredi Seçenekleri

Kredim Benim Bankalardan istedikleri vadede kredi alamayan tüketicilerin kredi danışmanlığının sunduğu kredi seçeneklerinden haberi olmuyor. Ne zaman ki kredi danışmanlık hizmeti alıyor, o zaman kendileri için en uygun ve en faydalı seçeneği öğreniyor. Danışmanla birlikte çalışanlar uygun faiz oranı ve geri ödeme seçenekleri ile istedikleri krediyi alarak darboğazdan kurtuluyor.

Geliriniz borçlarınızı ödemeye yetmiyor ve nakit sıkıntısı çekiyorsanız, kredi danışmanlık hizmeti almak için hemen başvurun, en uygun vade ve faiz oranlarından haberiniz olsun. 

Uzmanlar Kredi borçsuz günler diler…

Yorum Yap

0.0/5