fbpx
0284 212 42 01 - 0284 212 74 53

Sosyal Medyada Biz}

ACİL KREDİ
Kredi ihtiyacınız için hemen şimdi başvurunuzu yapın.
KREDİ BAŞVURU FORMU

Kredi Yapılandırma 2018

Kredi Yapılandırma 2018

Kredisi onaylanan ve ödemeye başladıktan bir müddet sonra ödemekte zorlananlar için en iyi alternatif kredi yapılandırmadır. Böylece ödeme gücüne göre en uygun kredi koşulu sağlanarak bütçe doğrultusunda kredi taksitini ödemek kolaylaşır. Kredi nasıl yapılandırılır, en uygun yapılandırma faiz oranları için hangi bankaya başvurulmalıdır tüm bu soruların cevabını bulacağınız Uzmanlar Kredi, https://www.uzmanlarkredi.com/kredi-basvuru-formu ile kredi başvurusundan kredi yapılandırmaya kadar her konuda kısa sürede cevap alacağınız bir adrestir.

Kredi Yapılandırma Nedir?

Daha önce alınmış ve ödemede zorlanılan kredinin daha düşük faiz oranı ile daha uzun vadeye yayılması kredi yapılandırma işlemidir. Basit bir örnekle açıklamak gerekirse:

Yüzde 0,98 faiz ve 120 ay ödemeli bir konut kredisinin alındığını düşünelim. Alınan kredi miktarı 200.000 TL olsun. Aylık kredi taksiti 2.841,73 TL olacaktır. 0,78 faizle yeniden yapılandırma işleminden sonra ise vade değişmeksizin aylık kredi taksiti 2.261,78 TL’ye iner ve tüketicinin kredi taksitini ödemesi kolaylaşır. Kalan anapara üzerinden ve daha düşük faizle kredi yapılandırıldığından toplamda ödenen kredi miktarı da düşer.

Kredi Yapılandırma Nasıl Yapılır?

Kredi yapılandırma işlemi faizler düştüğün zaman veya dağınık kredi ve kredi kartı borçlarını toparlayıp ödemeleri düzene sokmak istenildiğinde yapılır. Her iki durumda da en uygun kredi faiz oranı ile kredi veren bankalar araştırılır. Bu araştırmayı tüketiciler için yapan kredi danışmanları, yeni faiz oranları üzerinden kredi hesaplama yaparak kredinizi yeniden yapılandırmanıza yardımcı olur. Borç ve gelir durumunu gösteren belgelerle herhangi bir bankaya kredi yapılandırma için başvurulabilir. Fakat en uygun faiz oranı ile hizmet sunan bankayı araştırmak önemlidir. Kredi yapılandırma 2018 için https://www.uzmanlarkredi.com/kredi-basvuru-formu linkinden yeni kredi başvurusu yapabilir, hangi bankalardan hangi faiz oranları ile kredi alabileceğinizi hemen öğrenebilirsiniz.

Kredi Yapılandırmada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi yapılandırmada ilk alınan krediye göre kar zarar hesabının çok iyi yapılması gerekir. Amaç daha düşük faiz ve daha uygun kredi taksitleri ile toplamda ödenmesi gereken miktarda zarara uğramadan krediyi yeniden yapılandırmaktır. Faiz oranları dışındaki masraf ve toplam maliyetlerde zarar etmemek ve uygun banka ile çalışmak için birkaç banka verileri karşılaştırılmalıdır. Bu işi tüketiciler adına yapan Uzman Kredi, her çeşit kredi işleminiz için yanınızdadır.

Bir önceki yazımız olan Konut Kredisinde Masraf Nelerdir? başlıklı makalemizde ihtiyaç kredisi, kredi danışmanlık ve acil kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazıyı puanla!
[Toplam: 12 Ortalama: 4.8]
29 Kasım 2018
1.633 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

 1. Yalçın dedi ki:

  Benim seçilim bozuk kredi çekemiyorum banada yardımcı olur musunuz acaba

  1. Uzmanlar Kredi dedi ki:

   Merhaba Yalçın Bey.
   Avukatlık (icralık) şekilde sicil bozuk ise malesef hiç bir yasal kuruluştan kredi kullanamazsınız.
   Teşekkürler.

BİR YORUM YAZIN