Skip to content Skip to footer

Kredi Notu Düşük İhtiyaç Kredisi 19-20

İhtiyaç Kredisi

Kredi Notu Düşük Olanlar Kredi Alabilir Mi ? Kredi Başvurusu Ve Kredi Danışmanlık Nedir ? Borç Kapatma Kredisi İçin Alttaki Formu Doldurabilirsiniz. Yasal Takip Durumunuz Olmadığı Sürece Kredi İşlemleri Takip Edilebilir.

Kredi Sicili Bozuk (En riskli) olan Kişiler Kredi Kullanamazlar.
Bunun Dışında Danışmanlık Almak İstiyorsanız Alttaki Formu Doldurabilirsiniz. Uzman Destek Finans Danışmanlığı Satın Aldığınız Takdirde Değerlendirmeniz Yapılmaktadır.
Uzman Destek Finans Danışmanlığı Findeks’ten kişiye özel talep ettiğimiz rapordur. Bu rapor Tarafımızca kontrol edilip, uygunluk halinde sizi totalde karlı çıkarmayı amaçlamaktadır.

[iphorm id = “2” isim = “hızlı kredi”]

Kredi Notu Düşük İhtiyaç Kredisi 19-20 Bankalar, kara listede olanlara, kırmızı kalem yemiş kişilere ve notunu düşük olan kişilere kredi vermeye pek yanaşmazdı. Özellikle BDDK tarafından ceza yememek adına notu düşük olan ve kara listede olanlara kredi veremezlerdi. Ancak son dönemde çıkan sicil affı sonrasında notu düşük olan kişilere kredi veren banka sayısında da gözle görülür bir artış yaşanmaya başlamıştır. Aynı zamanda sicili bozuk olan kişilere kredi veren bankalar artık BDDK tarafından uyarı ve ceza almadıkları için, kefil gösterebilen ve bankaya gelir belgesi sunabilen hemen hemen herkes istedikleri tutarda kredi kullanabilmektedir. Kredi kullanmak ihtiyacı içerisinde olan bir çok kişi en kolay kredi veren banka, puanı çok düşük olmasına karşın kredi veren banka ve notunu önemsemeyen bankalar hakkında araştırma yapmaya başlamıştır. Kredi alamıyorum diyorsanız Uzmanlar Kredi üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi Notu Düşük Olana Kredi İmkanı

Kredi Notu Düşük Olana İhtiyaç Kredisi Kredi kullanmak için puanı düşük olan kişilerden, banka tarafından kefil ya da gelir belgesi sunması istenir. Ev hanımı, işçi, memur, çiftçi, emekli, esnaf, ssk’lı ve diğer tüm ihtiyaç sahipleri için kısa sürede kredi verebilen bankalar bulunmaktadır. Bankalar, kredi kullandırırken Findeks notunuza bakarlar. Özellikle Merkez Bankası kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar, Yapı ve Kredi Bankası, Garanti Bankası, Finansbank, AkBank, HSBC, Halkbank, Şeker Bank, TEB, ICBC ve Ziraat Bankası şu anda puanı düşük, sicili bozuk ve hatta kara listede olanlara en kolay kredi veren bankalardır. En uygun kredi seçenekleri Uzmanlar Kredi‘de.

Kredi Notunuzu Yükseltmelisiniz

Kredi Notu Düşük Olana İhtiyaç Kredisi İster ihtiyaç kredisi kullanmak isteyin ister diğer kredi seçeneklerinden kullanmak isteyin notunuz düşük ise mutlaka notunuzu yükseltmeye çalışmalısınız. puanı düşük olana ihtiyaç kredisi veren ve hatta kara listede olan, icralık olan kişilere bile kredi veren bankalar bulunmaktadır. 2017 yılı sonrasında çıkan sicil affı dolayısıyla BDDK artık bu tarz sicili bozuk ve kara listede olanlara kredi verilmesine ceza kesmediğinden dolayı bankalar da bu kişilere kredi verebilmektedir. Ancak kredi notunuzu yükseltebilmeniz durumunda daha kolay kredi kullanabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Borç kapatma kredisi alıp borçlarınızı tek bir yerde toplayabilirsiniz. Kredi notunuzu yükseltmek için uygulayacağınız bir kaç yöntem son derece etkili olacaktır. Bu yöntemlerden ilki, kredi kullanmayı düşündüğünüz bankanızın, banka hesabınızda sürekli olarak para bulundurmak ve bu banka hesabınızı para yatırıp çekerek ve fatura ödeyerek sürekli olarak aktif tutmanızdır. Bir diğer yöntem ise, alışverişlerinizde nakit kullanmak yerine kredi kartı kullanmak ve bu kullandığınız kredi kartınızın ödemelerini gecikmeden yapmak. Ayrıca kredi kartlarınızın asgari ödemeleri yerine toplam borcunu ödemek ve borcunuzu öderken ekstre tutarından beş ile on Türk Lirası kadar fazla ödeme yapmak. Bankadan kullanmış olduğunuz krediniz de var ise onunda ödemelerini mutlaka günü gününe düzenli bir şekilde yapmalısınız. Uygulayacağınız bu bir kaç yöntem kredi notunuzun yükselmesinde son derece olumlu etkiler yapacaktır. Asker kredisi alabilirsiniz.

  Kredi Notu Düşük Olup da Kredi Kullanmak İsteyenlerin Dikkat Etmesi Gereken Hususlar

Kredi Notu Düşük Olana İhtiyaç Kredisi Kredi kullanmak isteyen kişilerin çoğunun düştüğü bir hatadır, birden fazla bankaya ve kısa süre aralıklarıyla başvuru yapmak. Bankalara kredi başvurusu yaparken çok kısa süre aralıklarıyla, farklı farklı bankalara başvuru yapmanız kredi notunuzu olumsuz etkilemektedir. Bu hususa dikkat edilmelidir. Ayrıca bankalar kredi kullandırmadan önce başvuru sahibinin Findeks kredi raporunu inceleyeceğinden dolayı, sizin de findeks kredi raporunuzun durumunu ve puanınızı biliyor olmalısınız. Kredi notu düşük olan kişilere ihtiyaç kredisi başvurusu yapmadan önce puanı düşük olan kişilere kredi verebilen bankalara puanınızı bilerek başvuru yapmalısınız. Bu husus da son derece önemlidir. Çünkü, kredi politikası sıkı olan bir bankaya başvuru yapmanız, başvurunuzun reddedilmesine ve notunuzun etkilenmemesi adına tekrar başvuru için bir süre daha beklemenize sebebiyet verebilecektir. Memur kredisi almak ister misiniz?

Uzmanlar Kredi üzerinden kredi başvurusu yaparak istediğiniz krediye ulaşabilirsiniz. Uzmanlar kredi‘yi sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Uzmanlar Kredi borçsuz günler diler.

1 Comments

  • burak
    Posted 18/06/2018 at 10:56

    Merhaba bundan 3.5 sene önce kara listedeydim şimdi çocuğumun ameliyatı için para lazım 15000 tl göz nakli için bi türlü bankalardan çekemiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz

Yorum Yap

0.0/5