You are currently viewing Kredi Danışmanlık
Kredi Danışmanlık

Kredi Danışmanlık

Uzmanlar Kredi Danışmanlık şirketi olarak 2015 yılından itibaren, Türkiye’de yasal ve güvenilir danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Verdiğimiz hizmetler, güvenilir olduğumuzu ispatlar. Sizler için hizmet vermekten mutluyuz. Yaşadığımız ve yaşattığımız bu mutluluklarla, danışmanlığımızı sizler için her gün geliştiriyoruz. Gelişmiş danışmanlık hizmetlerimiz, faydalanmak isteyen binlerce insanı mutlu etti. Donanımlı ekibimiz İle kimse kredisiz kalmayacak. İhtiyaçlarınıza, danışmanlığımız ile dokunuyor olmaktan ve mutluluğunuzu paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Bizi seçtiğiniz için Teşekkürler . ”
UZMANLAR KREDİ

Finansal destek, hepimiz için günden güne artış görüyor. Hepimizin belli zamanlarda nakit ihtiyacı oluşuyor. İhtiyaçlar, istekler, yüklü nakit gerektiren durumlar, kredi alımına yöneltiyor. Bu sebeple bankalara olan ihtiyaçlar artış görüyor. Bankalarla alışverişimiz her zaman var olmakta. Bu durum kredi danışmanlığı ihtiyacı fikrini doğurdu.,

Uzman ekibimiz başvuru yaptığınız taktirde :

 • Size özel Findex raporu oluşturulur. Bu raporda finans sektörüyle ilgili gelmiş geçmiş tüm kayıtlarınız mevcuttur. Durumunuzu size belirterek net bir bilgi sahibi edinmiş olmanız sağlanır.
 • Raporunuzun durumu doğrultusunda size en doğru bankayı araştırır.
 • Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun kredileri size sunar. Sunulan bu teklifler karşısında size sadece seçmek kalır.
 • Seçtiğiniz kredi için gerekli görülen şartları araştırır. Size uygun olup olmadığı kontrol eder. Oluşabilecek sorunları ortadan kaldırmayı amaçlar.
 • Gerekli belgeleri, size temin eder.
 • En doğru bankadan, en uygun faizli krediye ulaştırır.

Uzmanlar Kredi başvuru formumuzu doldurarak, danışmanlık hizmeti almaya başlayabilirsiniz.

Danışmanlığımız sayesinde krediniz hesabınızda 🙂

Kredi Danışmanlık

İhtiyaç Kredisi, Borç Kapatma Kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi konularında danışmanlık hizmeti yönlendirmelerimiz mevcuttur. Kredi başvurusu yaparak banka borçlarınız için sunduğumuz hizmetleri değerlendirebilirsiniz.

Yukarıdaki formu doldurabilir, uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Hedef, Kredi Danışmanlığı Hizmetlerimiz İle Kredi Başvurusu Yapanların Mutlu Ayrılmasıdır. Kredi Danışmanlık Hedefimiz Müşteri Memnuniyetidir.

Danışmanlık hedeflerinden bahsedecek olursak; ilk olarak kalitesi, güvencesi ve uyguladıkları planları göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Danışmanlık, bu ilk üç hedefi gerçekleştirdiği takdirde hem müşteri memnuniyetini hem de çalışma kalitelerinin vermiş olduğu işlerin sürekliliğini arttırmaktadır. Bu konuda başarılı olabilmek içinde öncelikle hedeflerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Kredi danışmanlığı hedefleri arttıkça bu, hizmetin kalitesini de işlevliğini de arttıracaktır. Doğru bir orantı oluşturabilmek için, doğru adımlarla müşterilere yaklaşarak, müşteri memnuniyeti oluşturacak şekilde hedeflerini gerçekleştirmektedirler.

KREDİ DANIŞMANLIĞI HEDEFLERİ NELERDİR?

 • İletişim bilgilerini oldukça genişleterek, ulaşılabilirliği daha da hızlı hale getirmek
 • İşlerini yaptıkları kurumda, danışmanlık hizmetlerimizi yükseltebilmek ve gerçekleştirebilmek için kalitelerinin ne kadar yüksek ve güvenilirliklerinin son derece uygunluğunu göstermek
 • Kurum içindeki iç değerlendirmeleri göz önünde bulundurarak takip etmek
 • Danışmanlık hizmetlerinde güvenilirlik ve kurum içindeki değerlendirmeleri analiz etmek
 • Danışmanlık kurumunda, kaliteli komisyon üyelerini oluşturup kurumu daha da güvenilir ve kaliteli kılmak
 • Kurumun iyileşebilmesi için sürekli olarak yeni stratejiler üretip bunları uygulamak
 • Sürekli olarak kurum içindeki performansları takip ederek daha düzenli bir şekilde yürütebilmek
 • Kurumda daha güvenilir bir ortam oluşturmak ve müşterilere karşı bu işlevlerin işletilmesinde doğru kişilerin bu konuyu yönetebilmesini sağlamak
 • Rekabet edilen diğer kurumlardan daha farklı ve daha iyi olabilmek için farklı stratejilere ve fikirlere açık olabilmek belki de en önemli hedeflerinden biridir.
 • Her şeyden de önemli olan elbette müşteri memnuniyeti oluşturmaktır.

KREDİ DANIŞMANLIĞI HEDEFLERİNDE OLUŞAN OLUMSUZLUKLAR NELERDİR?

 1. Gereken güvenilir ortam oluşturulmayınca kurum zarara girip iflas eşiğine gelebilir
 2. İç değerlendirmeleri ve hizmet veren kişilerin yeteri kadar gözlenmeyip olumsuzluklar yaratması
 3. Kredi danışmanlığın tek gayesi olan müşteri memnuniyetinin olumsuz tepkiler vermesi kurumun da olumsuz sonuçlar vermesini sağlar.

Danışmanlık Hedeflerinde olumsuz sonuçlar doğurabilecek en önemli 3 özellik bunlardır. Bu yüzden koyulan hedeflerin uygulanmaması veya yanlış yönetilmesi kurumu oldukça kötü etkileyecektir. Bu hedefler sadece kurumu değil, müşteriyi de mağdur etme kıvamına getirir. Her iki tarafın da zarar göreceği yanlış hedefler ve yanlış düzenlemelerden kaçınılmalıdır.

KREDİ DANIŞMANLIĞI HEDEFLERİNDE MİSYONLAR NASIL OLUŞTURULUR?

Kesinlikle hizmeti verecek olan kişilerin eğitim seviyesi olarak yüksek, işinin ehli, işini kavrayabilen ve danışmanlık hedeflerini gerçekleştirebilecek kişiler ile bir ekip oluştururlar. Kişilerin verecekleri hizmetlerin misyonunu oluşturduktan sonra, danışmanlık hizmetlerinin hedeflerini uygulaması gerekmektedir ve bu en hızlı şekilde gerçekleştirilmelidir. Bunun içinde en doğru kişiler seçilmeli ve bu kişilerin doğru kişiler olduğundan emin olurlar. Sürekli gözlem ve analiz halindedirler ve kişiler arasında oluşan rekabet iş bakımından aradaki iletişimi daha da hızlandırmaktadır. En iyisini oluşturabilmek ve kredi danışmanlığı misyonlarını gerçekleştirebilmek için en uygun işlemleri, düzenlemeleri ve hızlandırmayı yapabilmek görevlerindendir.

Yasal Kredi Danışmanlık Uzmanlar Kredi

Kredi danışmanlığı firmaları müşterilerine en doğru ve en karlı kredileri sunan merkezlerdir. Bankalar gibi çalışmaktadırlar, hatta bankalardan daha fazla mesai ile çalışmaktadırlar. Müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun pek çok banka arasından en uygun olanını belirleyerek, kredi almak isteyen kişiye yardımcı olmaktadır. Danışmanlık merkezlerinin amacı müşterilerine kredi kullandırmak değildir. Kişinin ihtiyacına uygun olan doğru krediyi bulabilmeyi amaçlamaktadırlar. Danışmanlık merkezleri kişiye en doğru ve en karlı krediyi bulmaktan ziyade müşterilere bu görevleri sağlamakla da yükümlüdürler.

KREDİ DANIŞMANLIK NE YAPAR

Görevler aslında kredi danışmanlık merkezlerinin güvenilir olup olmaması sorusuna da cevap vermektedir. Aslında danışmanlık merkezlerinin tek amacının kredi kullandırmak olmaması da danışmanlık merkezinin daha güvenilir olduğunu da göstermektedir. Danışmanlık merkezlerinin ilk görevi müşterisine uygun olan krediyi bulmaktır. Daha sonrasında ise kredi işlemlerini başlatmak bir görevidir. Kredi başvurularınıza sürekli olarak olumsuz geri dönüşler yapılıyorsa eğer bankalar sizin kredi sicilinize bunu eklemektedir. Yani bankalar sizin kredi başvurunuzu değerlendirilen olumsuz geri dönüşler yapıldığını görmektedir ve buda bankanın size kredi vermesini yine olumsuz etkilemektedir. Danışmanlıkları da bu noktada sizlere yardımcı olmaktadır.

KREDİ DANIŞMANLIĞI HANGİ HİZMETLERİ SAĞLAR

Kredi danışmanlığı hizmetleri müşterilerine pek çok hizmet sağlamaktadır. Kredi almak isteyen müşterilere en uygun krediyi bulmanın yanı sıra doğru kredinin başlatılmasını da sağlamaktadır. Kredi için gerekli olan belgeler müşteriden alınmaktadır ve gereken dosyalar kredi danışmalıkları tarafından hazırlanmaktadır. Danışmanlık hizmeti verenler aynı zamanda kredi oranlarını sık sık takip etmektedirler. Yalnızca kredi için değil, borç ödemekte zorlanan ya da gecikme yaşayan kişiler için ödeme planları da oluşturmaktadırlar. Pek çok görevi olan danışmanlık merkezleri kredi almak isteyen insanlara yardımcı olmaktadır.

Kredi Danışmanlığı Güvenilir Mi

Özellikle kredi almak isteyen kişiler kredi danışmanlığı merkezlerine başvurmaktadırlar, kendilerine uygun olan kredi için bilgi alabilecekleri gibi başvuru da yapabilmektedirler. Fakat burada kredi başvurusunda bulunacak kişiler için, danışmanlık merkezlerinin güvenilir olup olmaması önemli bir soru haline geliyor. Danışmanlık merkezlerinde eksik bilgilerin yer alması bazı anlarda müşteriler için güvensizlik yaratabiliyor. Müşterilere doğru ve eksiksiz bilgiler verildiği taktirde müşterilerin, verdiğiniz danışmanlık hizmetlerine güveni artacaktır. Danışmanlık hizmetleri kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişinin ihtiyaçları ve gelir durumuna göre en uygun krediyi belirlemektedir.

EN UYGUN FAİZ ORANLARINI TAKİP

Müşteri için doğru ve uygun olan kredi bulunduktan sonra banka ile iletişimde bulunarak kredi başvurusunun yapılması da aslında danışmanlıklarında verilen hizmetin güvenilir olduğunu göstermektedir. Kredi danışmanlık hizmetleri yasal bir süreçtir. Kredi kullanmak isteyen kişilerin başvurduğu yerken bankalar aracılığı ile kredi kullanımı sağlanmaktadır. Kredi başvuru esnasında bankaların kredi oranlarına bakılarak müşterilere yardımcı olunmaktadır. Müşteriye hizmet sağlamanın yanı sıra bankaya da hizmet sağlamış olurlar.

Lider Kredi Danışmanlık Uzmanlar Kredi

Kredi danışmanlık şirketlerinin amacı, her bankanın faiz oranları ve vadelerini değerlendirerek kişiye en uygun olan krediyi bulmaktır. Danışmanlık hizmeti verenlerin amacı size kredi çektirmek değildir. Tam aksine amacı ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda size uygun olan kredi imkanını bulabilmektir. Bankaların sizin kredi başvurunuzu onaylaması için gereken bazı şartlar bulunmaktadır. Eğer ki bankanız sizin kredi başvurunuza olumsuz cevap verdiyse kredini notunuz düşük olabilir, geliriniz yeterli durumda olmayabilir ya da bankanın kredi alabilmek için belirttiği şartları sağlamıyor olabilirsiniz.

Banka Kredisi Çekmek İçin Danışmanlık Hizmeti

Kredi danışmanlık hizmetleri de burada olumsuz dönüş yapma ihtimali olmayan ya da olumsuz dönüş yapma ihtimali düşük olan bankaların kredi imkanlarını sizinle paylaşmaktadır. Kişiler kredi çekmek istediğinde bankada yer alan kredi seçeneklerinin çoğunu bilmez. Örneğin aslında araba almak için kredi çekecektir ama ihtiyaç kredisine başvurmaktadır ya da ihtiyaç halinde kredi çekmek istiyordur fakat konut kredisine başvurmaktadır. İşte bu gibi kredi çekmek için başvurulan yollarda oluşan aksaklık ya da hataların düzeltilmesi için danışmanlıkları bulunmaktadır. Kişi kimi zaman dönemsel olarak kimi zamanda aniden nakit paraya ihtiyaç duymaktadır. Bu gibi durumlarda kişi hızlı bir şekilde kredi başvurusunu halletmek istemektedir.

Kredi Başvurusu Süreçleri

Fakat bankalara yapılan kredi başvurularında süreç bir hayli zor ve uzundur. Bu durumdan kurtulmak, işlerinizi daha hızlı halletmek ve en kolay şekilde kredi başvurusunda bulunabilmek için lider kredi danışmanlıkları sizlere hizmet vermektedir. Danışmanlıkları sayesinde acil nakit paraya ihtiyaç duyulduğunda hem hızlı hem de kolay yoldan anında başvuru yapabilirsiniz. Bankaların faiz ve vadelerine göre size en uygun kredi belirlenmektedir. Danışmanlık merkezlerinde sistem üzerinde çalıştıkları tüm bankaların size vereceği krediler çıkmaktadır ve bu sayede danışman kişi hepsini görerek size en uygun olan krediyi kolayca belirleyebilmektedir.

Kredi Çekerken Banka Neler İster

Kredi danışmanlığı şirketlerinin bir çok görevi bulunmaktadır. Kredi başvurusu esnasında bankaların istediği prosedürde  bulunan her şeyi yerine getirmektedir. Danışmanlık şirketleri kredi başvurusunda bankanın şahıstan talep ettiği dosyanın hazırlanmasını sağlamaktadır. Kredi başvurusuyla birlikte kişinin kredi işlemini takip ederek sürecin en iyi şekilde yönlendirilmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda tüm bunların yanı sıra bankaya yapılan kredi başvurusunun olumsuz dönmesi sonucunda neden olumsuz dönüldüğü danışmanlık şirketleri tarafından araştırılmaktadır, kişiye bilgi verilmektedir ve bir sonraki başvuruda nasıl olumlu yanıt alınabileceğine dair çalışmalar yapılmaktadır.

Uzmanlar Kredi Güvenilir Mi

İhtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi ve alışveriş kredisi gibi pek çok krediden yararlanmak için alanında uzman olmuş kişilerden Uzmanlar Kredi ile yardım alabilirsiniz. Bankalarda kredi talep edebilmek için güvenilir ve daha da önemlisi alanında uzman olan başarılı bir kuruma ihtiyaç duyabilirsiniz. Her türlü kredi işlemlerinde sizin için en uygun ve en doğru olan kredileri, en hızlı ve en güvenilir şekilde bulmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kredi Danışmanlığı Misyonu Uzmanlar Kredi

İnsanlar özellikle şu zor dönemde nakit paraya fazlasıyla ihtiyaç duymaktadır. Bu noktada bankalar nakit ihtiyacınızı karşılamak adına sizlere kredi imkanı tanımaktadır. Özellikle kredi ihtiyacı anında sürecin doğru ilerlemesi ve maddi açıdan kişi kendine en uygun ve doğru olan krediyi bulmak için kredi başvurundan önce kredi danışmanlıklarına başvurmaktadır. Kredi çekmek isteyen kişi için bankaların sunduğu pek çok çeşitte kredi bulunmaktadır. İhtiyaç kredisi, konut kredisi, ticari kredi, ve taşıt kredisi gibi pek çok kredi çeşidi bulunmaktadır. Bu krediler arasında da bankalarda fark eden faiz oranları ve vadeleri bulunmaktadır.

Uzmanlar Kredi İle Kredi Başvurusu Yapanlar Kazanır

Kredi alırken doğru kredi türünü seçmek ne kadar önemliyse geri ödeme yapacağınız tutar içinde bankanın faiz oranı çok önemlidir. Yani aslında alacağınız kredi türü, kredi aldığınız bankadaki faiz oranı ve size verilen uzun vade imkanına göre ödeyeceğiniz borç değişiklik göstermektedir. İşte burada sizlere en iyi hizmeti vermek için kredi danışmanlıkları bulunmaktadır. Kredi danışmanlığı hizmetleri sizler için en doğru olan kredi türünü belirlemekte ve size yardımcı olmaktadır. Kredi danışmanlığı hizmetleri kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişi için bankaların tanımladığı kişiye uygun olan tüm kredileri görebilmektedir. Bununla birlikte hem en karlı olan krediyi belirlerken aynı zamanda ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir krediye yönlendirmektedir.

Kredi Danışmanlık Hizmetleri Temel Görevleri

Kredi danışmanlığı hizmeti verenlerin aslında temel olarak iki görevi bulunmaktadır. Kredi çekmek isteyen kişiler için en uygun olan koşulu belirleyerek kişiye önermesi ve borç ödeme konusunda problem yaşayan bireyler için borç planlaması yapmasıdır. Bir kişi için oldukça avantajlı olan bir kredi türü, bir başka kişi için faiz oranı, tanımlanan vadeden kaynaklı ya da kişinin gelirine göre uygun bir kredi olmayabilir. Bu yüzden kredi danışmanlığı hizmetleri kişiye özel olarak çalışmaktadır. Her kişi için ihtiyacına ve bütçesine uygun kredi belirlenmektedir. Böylelikle hem kredi çekmek isteyen kişi hem de kredi danışmanlığı hizmeti veren kişi karda olmaktadır.

Kredi Danışmanlık Hizmetleri Misyonu

Kredi danışmanlıklarının misyonu aslında sizlere kredi çektirmek kesinlikle değildir. Asıl misyon kredi çekmek isteyen müşterilere hem bütçesine uyan hem ihtiyaçlarını karşılayan doğru krediyi bulabilmektir. Bunu yaparken bankaların faiz oranları ve uzun vade imkanlarını göz önünde bulundurmaktadırlar. Aslında bankalar gibi çalışan kredi danışmanlık hizmetleri kredi başvurusunda bulunan kişi için lehine işleyecek bankayı belirleyerek kişiye sunmaktadır. Kredi başvurusunda bulunacak bankanı kişiden istediği belgeleri temin ederek kredi başvurusu için gerekli olan dosyayı da hazırlamaktadır. Kredi danışmanlığı hizmetleri aynı zamanda kredi sürecini de takip ederek, hem banka için hem de kredi alan kişi için en doğru şekilde ilerlemesini sağlamaktadır.

Kredi Danışmanlık Firmaları

Kredi danışmanlığı firmaları pek çok kullanıcıya hizmet vermektedir. Özellikle kredi almak isteyen ya da krediler hakkında bilgi edinmek isteyen kişiler başvurmaktadır. Kredi kullanmak isteyen kişiler kredi danışmanlığı merkezlerine başvurarak işlemlerini halletmektedir. Müşterilerine en uygun ve en doğru krediyi sunmaya çalışan kredi danışmanlıkları bankalar gibi çalışmaktadır. Amaç aslında kişiye kredi kullandırmaktan ziyade asıl amaç kişiye uygun ve doğru krediyi bulabilmektir. Burada pek çok kişinin aklına kredi danışmanlıklarının güvenilir olup olmaması gelmektedir. Burada yardım alacak kişi içinde en önemli şey güvenilir olup olmamasıdır.

Gerçek Bir Danışmanlık Almak İsteyenler

Legal yollarla müşterilerin kredi danışmanlığını yapan yerler pek tabii güvenilir yerlerdir. Kredi danışmanlığı aracılığıyla kredi almak isteyen birisi mutlaka kredi danışmanlığının yasal olup olmadığını araştırmalıdır. Güvenilir olan ve size en doğru ve en uygun kredi imkanlarını sunan Uzmanlar Kredi’ye bakmanızda fayda vardır. Kredi danışmanları doğru krediyi çekmenizi sağlar. Örneğin çekmek istediğiniz kredinin aylık ödeme tutarı ile gelir düzeyinizi ayarlayarak size uygun bankanın hangisi olduğunu söylemektedirler ya da yanlış kredi çekmenizi önlemektedirler. Örneğin araba almak için kredi çekmek isteyen birinin taşıt kredisi alması gerekmektedir ve kredi danışmanları bu durumda size en uygun olan krediyi önermektedir.

Kredi Danışmanlık Hizmetlerimiz İle İşlemleriniz Kısa Ve Güvenlidir

Kredi başvurusunda bulunacak kişi kredi danışmanlığı ile anlaşıp karar verdikten sonra kredi danışmanlığı kişinin dosyasını hazırlamaktadır. Bunun yanında bankaların kredi talep eden kişiden istediği belgeleri eksiksiz ve doğru temin etmesine de yardımcı olmaktadır. Kredi almak için başvurduğunuz kredi danışmanlığı merkezi size kredinin takip edilmesi ve sürecin en doğru şekilde yönlendirilmesi için yardımcı olacaktır. Aslına bakıldığında kredi danışmanlarının verdiği temelde iki hizmet bulunmaktadır. İlki kredi çekmek isteyen kişi için en doğru ve en uygun krediyi önermek, ikincisi ise borçlarını ödemekte sıkıntı yaşan bireyler için borç ödeme planı oluşturmaktır.

En Doğru Kredi Danışmanlığı Hizmeti

Kişiler bazı zamanlar maddi açıdan zorlanabilir ya da nakit paraya duyulan ihtiyaç artabilir. Bu durumda kişiler kredi başvurusunda bulunmaktadır. Fakat doğru ve uygun olan krediyi bulmak bazen tüketici için zor bir hal alabiliyor. Bu durumda kredi danışmanlığı hizmetleri işinize yarayacaktır. Kredi danışmanlığı hizmetlerinin, kredi çekmek isteyen kişiye pek çok avantajları da bulunmaktadır. Kredi almak isteyen kişiler kredi danışmanlıkları sayesinde bankaları gezip tek tek bilgi almak yerine tek bir yerden tüm bankalar için bilgi edinebilmektedir. Aynı zamanda kredi danışmanlığı merkezleri birden fazla kredi içinde yardımcı olmaktadır.

Uzmanlar Kredi Başvurusu İçin Formu Gönderiniz

Eğer ödemeye devam ettiğiniz bir krediniz varsa banka size yeniden bir kredi vermeyebilir ya da verse bile faiz oranı yüksek şekilde kredi verebilir. Banka kredi danışmanlığı merkezlerinde ikinci bir krediyi almak isteseniz bile eğer size uyan, doğru ve uygun bir kredi varsa alma ihtimaliniz bulunmaktadır.

Uzmanlar Kredi’ye başvurarak bir çok konuda yardım alabilirsiniz.

Hızlı Kredi Danışmanlık Hizmetleri

Kredi danışmanlığı hizmeti bir çok banka arasından sizin için en uygun ve en doğru krediyi bulmanız için çalışmaktadır. Amaç size özel krediyi bulmak ve bankalar aracılığı ile kişinin kredi almasına yardımcı olmaktır. Kredi danışmanlığı hizmeti veren yerler yasal bir süreçle sizlere yardımcı olmaktadır. Yani kredi danışmanlığı merkezleri tamamen yasaldır. Aynı zamanda kredi çekmek isteyen kişiye bankalar hakkında bilgi veriyorken bir taraftan da bankaya hizmet sağlamış olmaktadır. Bazı kredi danışmanlığı hizmetleri sizden belgeler de istemektedir. Belgelenebilir durumda olan tüm gelirlerinizin belgesi, kredi kartınızda yer alan güncel bakiyeler, aylık harcama miktarınızı belirten bir belge istemektedir.

Kredi Alamıyorum Acil Kredi

Kişiler bazen maddi açıdan sıkıntılı anlar geçirebilir ve bu durumlarda kredi talebinde bulunarak acil nakit ihtiyacını karşılayabilir. Yanlış kredi kullanımına engel olmaz, kişiye doğru kredi imkanı sağlayabilmek için kredi danışmanlıkları sizlere hizmet vermektedir. Kredi danışmanlığı hizmetlerinin asıl hedefi kredi almak isteyen kişinin borçlarına, gelirine, ödeyebilme durumuna ya da bankaların faiz oranlarına göre kişinin isteği doğrultusunda en uygun krediyi bulabilmek asıl amaçtır. Kredi almak isteyen kişi için en doğru ve en uygun olan kredi bulunduktan sonra kredi alma işlemleri başlamaktadır. Yani kredi danışmanlığı merkezlerinin amacı sizlere kredi kullandırmak değildir.

Faiz Oranları Belirleme Yardımı

Kişiye doğru ve uygun krediyi bulmanın yanı sıra kredi danışmanlığı hizmetlerinin verdiği başka hizmetlerde bulunmaktadır. Kredi çeken kişilerin önceliği bankanın kişiye sunduğu vade imkanı ve faiz oranlarıdır. Ne kadar çok vade imkanı tanınırsa ya da ne kadar düşük faiz uygulanırsa kişinin o bankadan kredi alması muhtemeldir. İşte bu noktada en uygun faizler ve size en uygun vade imkanlarını tanımlayan hizmetler, kredi danışmanlığı hizmetleridir. Aynı zamanda kredi danışmanlığı hizmetleri kredi sürecinin müşterinin lehine olması yönünde de çalışmalar yapmaktadırlar. Kredi alabilmek için bankanın istediği belgeleri kişiden alarak, kredi başvurusu için uygun olan dosyaların hazırlanmasını sağlamaktadırlar. Kredi başvurusundan sonra ise kredi sürecini takip etmektedirler ve süreci sizin için en doğru şekilde yönlendirmektedirler.

Kredi Danışmanlık Hizmetleri İle Hayalinde Ne Varsa Ulaşman Mümkün Olabilir

Kredi danışmanlığı hizmetleri, kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiye pek çok avantaj da sağlamaktadır. Nakit ihtiyacınız olduğunda, istediğiniz ev ya da arabayı almak istediğinizde, ekonomik anlamda zorluk yaşadığınızda kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi danışmanlığı hizmetleri bu durumlarda çalışmaktadır. Kişinin ihtiyacına uygun olan krediyi bulmaktadır. Bunun yanı sıra Pek çok bankayı kıyaslayarak en düşük faiz oranını kişiye sunmaktadır. Böylelikle kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişi kendisi için uygun olan krediyi bulmak için bankalardan tek tek bilgi almak yerine, kredi danışmanlığı hizmetleri ile kolaylıkla iletişim kurabilir. Sizde kredi çekmek istiyorsanız ve size yardımcı olacak bir kredi danışmanlığı hizmeti arıyorsanız  her adımda yanınızda olacak olan güvenilir, hızlı ve alanında uzman kişilerle görüşme sağlayarak bilgi alabilmek için Uzmanlar Kredi ile iletişime geçmelisiniz.

Sizlere kredi danışmanlığı hizmeti veren, size en uygun krediyi  bulmanın tek misyonumuz olduğu Uzmanlar Kredi olarak bankaların sizlere sunduğu imkanları değerlendirerek, size ve bütçenize en doğru olan krediyi belirleyerek sizlere yardımcı olmaktayız.

Kredi Danışmanlık Başvurusu

Sitemizde yer alan KVKK Aydınlatma Metni
Please wait...

This Post Has One Comment

 1. Sibel

  Acil krediye ihtiyacım var evim yandı perişan haldeyim

Bir cevap yazın