Skip to content Skip to footer

Kredi Danışmanlık Misyon

Kredi Danışmanlık Misyon Vizyon. Uzmanlar Kredi Başvuru, Borç Kapatma Kredisi Hizmetlerinde Her Zaman Zirvededir. Kredi Danışmanlık Misyon Detaylı Bilgi İçin Kredi Başvurusu Formunu Doldurabilirsiniz.

KREDİ BAŞVURUSU

[iphorm id = “2” name = “hızlı kredi”]

Hemen hemen tüm insanların çektiği kredilerin çıkardığı sorunlar veya başvuru yaptığı halde çıkmayan kredi başvuruları, istediği limiti alamayan insanlara yardımcı olabilmek için kredi danışmanlık misyon‘ u oluşturulmaktadır. Temel bir gereksinim halinde gelen kredi başvurusu, çeşitli nedenlerden dolayı bazen kabul görülmüyor. Elbette bu durum her banka da farklılık göstermektedir. Bu gibi durumlarda farklı bankaları da kullanmak tavsiye edilebilir.

KREDİ DANIŞMANLIK MİSYONU GÜVENİLİR Mİ ? Kredi Danışmanlık Misyon

Kredi danışmanlık misyon‘ ları hakkında en sık sorulan sorulardan biri de “Güvenilir mi?” sorusudur. Kredi başvurusunu yeni yapacak olan ve güven sıkıntısı çekenler yanlış hatalar yaparak, doğru bir kredi kullanımı uygulayamazlar. Bu sorunun cevabı için; bankaya başvurmadan önce, banka ’nın güvenirliğini ve banka ’nın ne gibi görevler yaptığını araştırıp öğrenebilirsiniz. Hatta bankayı kullanan herhangi biri ile de iletişime geçebilirsiniz. Bunun dışında kredi danışmanlık misyon‘ unda başvuru yapacağınız banka, sizi maddi durumunuza göre alabileceğiniz krediye yönlendirmelidir. Burada ki hizmetlerine bakarak da aklınızda banka ’ya dair bir fikir oluşturabilirsiniz. Aksi takdirde yaşadığınız güven problemi sizi yanlış yönlendirebilir.

KREDİ DANIŞMANLIK MİSYONLARINCA NASIL BİR YOL ALINMALI ?

Bunun için hizmet veren kişiler, müşteri için en uygun krediyi belirlemelidir. Uygun krediyi belirledikten sonra da, müşteri kredisinin banka tarafından kullanılması sağlanmalıdır. Bu hizmetlerin genel adına da “Kredi Danışmanlık Hizmetleri” diyebiliriz. Yapılan hizmetlerin hepsi yasalara uygun bir şekilde ilerlemelidir. Müşteri; kredisini hangi bankadan aldıysa bu sadece müşteri için değil, banka tarafından da olumlu sonuçlar doğurmaktadır. Müşteriye banka tarafından destek sağlanırken, bunun dışında banka için de gereken hizmet sağlanmış olur.

KREDİ DANIŞMANLIK MİSYONLARI ‘NIN GENEL OLARAK GÖREVLERİ NELERDİR?

  • Müşterinin maddi ve manevi durumuna bakarak ona göre uygun bir kredi vermek
  • Krediyi aldıktan sonra ise müşteri için daha uygun bir kredi kullanımı düzenlemesi yapmak
  • Krediyi kullanabilmek için müşteriden gerekli olan bilgileri ve belgeleri almak
  • Müşteri; kredi kullanımına başladıktan sonra banka’ nın istediği gerekli işlem ve istekleri gerçekleştirmek
  • Müşteri krediyi kullanabilsin diye gereken başvuru dosyasını oluşturmak
  • Kredi kullanımı başladıktan sonra bu süreci kontrol etmek ve oluşturulan doğru bir düzen içerisinde, kredi kullanımını yönlendirmek
  • Müşteri için en uygun kredi olarak düşük faizli fakat uzun vadeli olacak şekilde kredi kullanımını sağlamaktadırlar.

Kredi Danışmanlık Misyon‘ larının tek gayesi müşteriye yardımcı olabilmek ve müşteriyi maddi sıkıntılarından kurtulmasını sağlamaktır. Bunun için de müşteriyi mağdur etmemeli ve müşteri de karşı tarafı mağdur etmemelidir. Misyonu oluşturanlar ise müşteriyi göz önüne alarak kredi kullanımı hakkında bilgilendirmeli ve onun için en uygun seçimi yapmalıdır. Yasalar gereği ne gerekiyorsa, o şekilde ilerlemektedirler. Müşterinin güvenini oluşturmak ve sürekliliğini sağlayabilmek için en uygun düzenlemeler yapılmaktadır. Bu iki taraf içinde, uygun bir işlemdir.

Uzmanlar kredi borçsuz günler diler.

 

Yorum Yap

0.0/5