Skip to content Skip to footer

Kredi Çıkartılır Nisan 2019

Kredi Çıkartılır Nisan 2019 İnternetin bu kadar yaygın bir şekilde kullanılması, beraberinde bazı olumsuzlukları getiriyor. İnternete girdiğinizde kredi almak istiyorum yazdığınızda karşınıza pek çok sonuç çıkacak. Bazı sonuçların içerisinde “Kredi çıkartılır” ibaresini görebilirsiniz. Hiçbir banka ya da hiçbir danışmanlık firması, müşterilerine böyle bir garanti vermemektedir.

 

Daha önce de bahsettiğimiz gibi kredi almak için sizin durumunu bankalar tarafından detaylı bir şekilde incelenir. Siz kendi durumunuza göre kredi çekebilir ya da çekemezsiniz. Burada bankaların ya da danışmanlık firmalarının ayrı bir toleransı bulunmamaktadır. Konu hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için bizlere sosyal medya adreslerimizden, telefon numaralarımızdan ya da mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Uzmanlar Kredi, merak edilen bütün soruları sizler için cevaplandırıyor!

KREDİ BAŞVURUSU

[iphorm id = “2” name = “hızlı kredi”]

Arka Arkaya Yapılan Kredi Başvuruları Neden Kredi Notunu Düşürür?

Kredi Çıkartılır Kredi çekebilecek ya da çekemeyecek olan herkes, kredi başvurusunda bulunabilir. Bunda herhangi bir sınırlandırılma bulunmamaktadır. Ancak bu başvuru sonucunda ret cevabı alırsanız, bu otomatik olarak kredi notunuzu etkiliyor. Krediler reddedildikçe bankaların müşterisine olan güveni azalıyor. Burada dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta bulunuyor. O da Uzman Destek raporunuza göre kredi başvurusunda bulunmak. Bu sorgulamayla kredi notunuzu öğrenebilir, bankadan kredi talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlar Kredi’ye başvurduğunuzda ekip arkadaşlarımız sizlere detaylı bir rapor sunacaktır. Bu raporlama sonucunda kredi durumunuz incelenip sizlere doğru yönlendirmeler sağlanacaktır.

 

Kredi Almama Rağmen Neden Kredi Notum Düşüyor?

Kredi Çıkartılır Bu birçok kişinin merak ettiği sorular arasında bulunuyor. Bunun sebebi, bankalara göre artık ödemeniz gereken bir borcunuz var. Bu borcu düzenli ödeyemezseniz, bankaların risk grubu içerisine gireceksiniz. Bu durum da ne yazık ki kredi notunuzu olumsuz yönde etkiliyor. Kredi borcunuzu düzenli ödemeye devam ettiğinizde kredi notunuz yeniden yükselmeye başlayacak.

 

Kredi almak istiyorsanız, her zaman bütçenize uygun nakit talebinde bulunun. Bizlere başvurduğunuzda gelir durumunuza en uygun krediye ulaşıp ulaşamayacağınızı öğrenebileceksiniz.

Eğer borçlarınızı düzgün ödemezseniz ya da 60 gün boyunca hiç ödemezseniz önce bankaların idari takibi altına girersiniz. Bu süreç 90 güne çıktığında Üzülerek belirtmek istiyoruz ki bu da kara listeye gireceğiniz anlamına geliyor. Bu şekilde devam ederseniz, uzun bir süre kredi kullanamazsınız.

Uzmanlar Kredi Olarak Borçsuz Günler Dileriz.

Yorum Yap

0.0/5