fbpx
You are currently viewing Kredi Çıkartılır

Kredi Çıkartılır

Kredi Çıkartılır Konusu son dönemde çok fazla geri dönüş aldığımız kredim neden çıkmıyor sorusunu cevaplıyoruz. Yapmış olduğumuz aylık geri dönüş çalışmasında bizlere yöneltilen kredi alamıyorum, kredi çekemiyorum,  kredim neden çıkmıyor, bana kredi çıkar mı, acil ihtiyaç kredisi alamıyorum  gibi soruların ortak cevaplarını sizlere vermek istedik. İhtiyaç kredisi, borç kapatma kredisi gibi en uygun kredi seçenekleri için Uzmanlar Kredi en doğru yerdir.

KREDİ BAŞVURUSU

Sitemizde yer alan KVKK Aydınlatma Metni
Please wait...

İhtiyaç Kredisi

Kredi Çıkmama Nedenleri

Kredi Çıkartılır Kredi kuruluşları ve bankalar kredi başvurusu değerlendirmesi yaparken bazı ön koşullar belirlemişlerdir. Kredi başvurusu yapan kişiler bu koşullar dışında kaldığı için ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, kobi kredisi onayı alamazlar. Siz de kredi başvurusuna olumsuz cevabı aldıysanız ve “Neden bana kredi çıkmıyor?” diyenlerdenseniz, aşağıdaki maddeleri dikkatlice kendinize göre değerlendiriniz:

Kredi Çıkartılır

 • Kredi başvurusunda gelirinizi belirtiğiniz halde bu geliri evrak üzerinde beyan edemiyorsanız.
 • İş yerinizden aldığınız maaş bordronuz da ki aylık geliriniz ile çekmek istediğiniz kredi miktarı arasında büyük fark var ise.
 • Bankadan kredi başvurusu yaptığınız zaman dilimi içerisinde başka bir bankadan devam eden ihtiyaç kredisi, otomobil kredisi, konut kredisi gibi ödemeleriniz var ise.
 • Devam etmekte olan kredinizin ödemelerini aksatıyor iseniz.
 • Kredi çeken kişinin, son 12 ay  içinde kredi kartı ödemesi yada  kredi ödemesi işlemlerinde  düzensiz ödeme görülüyorsa, son 12 aylık dilim içerisinde geri ödeme işlemlerinde en az 4 aylık veya daha çok gecikme yaşanmışsa.
 • Kredi başvurusu yapan kişinin KKB veri tabanı içerisinde  kredi referansı bulunmuyor ise.
 • Kredi başvurusu yapacak olan kişinin çalışmakta olduğu iş yerinde sigortalı olarak  6 aydan daha az sigorta primi var ise.
 • Daha önceden kredi kullanacak kişinin yasal takibi var ise yada yasal takibi devam ediyor ise.
 • Kredi başvurusu yapan kişi eş,dost ve arkadaşına kefil olduysa ve kefil olduğu kişinin borcunu ödemediyse.

Kredi Çekme Konusunda Yardım

Kredi Çıkartılır  Yukarıda yazmış olduğumuz maddeler çerçevesinde kredi başvurusu yapan kişinin başvurusu büyük ihtimalle reddedilir. Bu nedenle tüketicilerin kredi notunu yüksek tutmak ve bankalarda rahat kredi kullanabilmesi için düzenli ödeme yapması çok önemlidir.

En Uygun Kredi

Kredi Çıkartılır  Kredi başvurusu yaparken tereddütleriniz var ise ana sayfa üzerinde bulunan kredi başvurusu formunu doldurup gönderebilirsiniz.. Ayrıca Kredi başvuru formunu doldurarak uzmanlarımız tarafında istediğiniz miktara göre kredi başvurunuzu gerçekleştire bilirsiniz.
Sosyal Medya

This Post Has 13 Comments

 1. sami özkan

  Biz sundugunuz bilgiler icin cok tesekur ederim

 2. erol

  bana kredi çıkmıyor puanım düşük

  1. admin

   Erol bey https://www.uzmanlarkredi.com/kredi-basvuru-formu sayfasından kredi başvurusu yapar iseniz kredi danışmanlarımız tarafından size dönüş yapılacaktır. Hafta içi her gün 08:30 ile 17:30 arasında bizleri 0212 470 53 54 yada 0212 470 53 56 üzerinden arayabilirsiniz.

 3. sema

  Kredi cekmek istiyorum olumsuz oluyor baska bankaya kredi borcum oldugundan dolayi mı acaba

  1. admin

   Sema hanım kredi ödemeleriniz düzenli değil ve referansınız yok ise kredi isteminiz olumsuz olacaktır.

 4. mehmet

  ssk var kiredi notum düşük hiç bir bankaya borcum yok kiredi alamıyorum

 5. Kazım

  Ayda 1700 tl maaş alıyorum sigortalıyım kredi çıkmıyor. Kredi formunuzu doldurdum ama dönüş olmadı. Kredi alamıyorum lütfen yardımcı olun.

  1. Uzmanlar Kredi

   Kazım bey kredi uzmanlarımız tarafından başvurunuz değerlendirilip dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

 6. Oktay

  2200 lira maaşım var Akbank a başvuru yaptım ama bana kredi neden çıkmaz anlayamadım. Size de başvuru yaptım.

 7. Mesude

  Benim daha önceden yasal takibim vardı ama 2 ay önce kapandı ginede kredi çekemiyorum bana kredi çıkar mı ?

 8. Sevda

  İki bankadan kredi kartım var. Maaşım bankaya yatıyor ayrıca vergi mükellefiyim kredi çekemiyorum

 9. tugba

  Merhabalar ev hanimiyim ssk yok bana kredi cikarmi acaba ama aylik gelirim var ama belgesiz 2.600 tl gelirim var kredi almam mumkunmu dahaonce bankalarla hic alis verisim olmadi simdiden tesekkurler.

Bir cevap yazın