Skip to content Skip to footer

Kredi Çıkaran Firmalar

Kefilsiz Kredi Fırsatından Yararlanın! Kredi Çıkaran Firmaların En Büyük Ve En Güvenilir Olanı Uzmanlar Kredi Kefilsiz Kredi Ve Kredi Çıkartılır Konularında Yanınızda.

Kredi çıkaran firmalar ihtiyaç kredisi, acil kredi ya da borç kapatma kredisi fark etmeksizin birçok banka genellikle kredi başvurusu esnasında tüketicilerden bir kefil göstermelerini talep edebilmekte. Kendilerini güvence altına alarak kefil olan kişileri teminat olarak değerlendiren bu bankalardan kredi çekmek bazı kişiler için zor olabilir. Fakat günümüzde kredi çıkaran firmalar‘ da uzmanlar kredi ile bulabileceğiniz, kefilsiz kredi fırsatı ve bu kredilerde oldukça kolay prosedürler izleyen kredi çeşitleri de bulunmakta. Peki, kefilsiz kredi için yapmanız gereken nelerdir? Hangi bankalar bu kredi imkânını sunmakta ve ne tür belgeler talep etmekte? Gelin, tüm bu detayları birlikte inceleyelim.

KREDİ BAŞVURUSU

[iphorm id = “2” name = “hızlı kredi”]

Kefilsiz Kredi Nedir ? Kredi Çıkaran Firmalar Kredi Çıkaran Firmalar

Kredi çıkaran firmalar kefil terimi, vatandaşların bankalara yaptıkları kredi başvurusunda, ödenecek taksitlerin herhangi bir sebepten dolayı gecikmesi ya da ödenmemesi durumunda banka borcunu kapatmakla ( https://www.uzmanlarkredi.com/banka-borcu-kapatmanin-yollari/ ) yükümlü kişileri belirtmektedir. Kredi borçları bu kişiler tarafından da ödenmez ise, kurumlar yasal süreci başlatır. Üstelik haciz işlemini dahi kapsayan bu süreç yalnızca kredi başvurusunu yapan tüketiciye değil aynı zamanda kefile de uygulanmaktadır. Bu nedenle büyük bir sorumluluk olan krediye kefil olma eylemi, birçok insan tarafından sıcak karşılanmayan bir durum olarak tanımlanabilir.

Kredi çıkaran firmalar kefil şartı aranmadan verilen krediler ise, tüketicilerin maddi sıkıntılarında veya acil olarak kredi desteği talep ettiklerinde sundukları çok daha kolay kredi prosedürleridir. Bu işlemler sırasında başvuru sahibinden herhangi bir kefil göstermesi talep edilmez. Elbette bu olanak genellikle daha düşük meblağlarda verilen eğitim kredisi, tatil kredisi ya da farklı ihtiyaç kredileri için geçerlidir. Taşır kredisi ya da konut kredisi gibi işlemlerde bankaların sunduğu nakit miktarı oldukça yüksek olduğu için, ipotek ya da kefil şartları ortadan kaldırılması zor faktörlerdir.

Hangi Bankalar Kefil Göstermeden Kredi Veriyor?

Kredi Çıkaran Firmalar

Kredi çıkaran firmalar ülkemizde birçok banka dönemsel olarak farklı kredi kampanyaları düzenlemekte. Emekliye kolay kredi, askere faizsiz kredi ya da maaş müşterilerine özel faizli kredi destekleri sunan bankalar aynı zamanda kefilsiz kredi için de farklı paketler oluşturuyor. Bu bankalar ise TEB, Enpara, Vakıfbank, N Kolay, Akbank, ING, Finansbank, Şekerbank, İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası olarak sıralanabilir. Gördüğünüz gibi tüm bu kurumlar Türkiye’de en çok tercih edilen bankalar olmakla birlikte, buna benzer kolay ve hızlı kredi imkânları ile müşterilerine daha fazla destek olmaya çalışmakta.

Kredi Çıkaran Firmalar

Kefil olmaksızın kredi veren bankaların çoğunluğu aynı zamanda size şubeye gitmeden de işlem yapabilme fırsatı tanıyan kurumlardır. Özellikle Türkiye Ekonomi Bankası’na ait olan CEPTETEB ya da yeni nesil bankacılığın adresi olan ENpara ve NKolay gibi oluşumlar ile internet üzerinden kredi başvurusu yapabilir, kefil göstermeden ihtiyacınız olan nakit paraya ulaşabilirsiniz. Üstelik bahsettiğimiz bu kurumlar gerekli belgelere e-Devlet üzerinden ulaşabildiği için de gereksiz evrak prosedürlerine maruz kalmak zorunda değilsiniz.

Kefil Göstermeden Kredi Alabilmek İçin Aranan Kriterler

Kesin kredi veren bankalar ( https://www.uzmanlarkredi.com/kesin-kredi-veren-bankalar-2021/ ) ya da kolay kredi işlemleri de dahil olmak üzere finans kurumlarına yapılan her başvuruda belirli şartlar aranmaktadır. Bankaların kefilsiz kredi sahibi olmak isteyen tüketicileri değerlendiği temel noktaları ise şu şekilde detaylandırabiliriz;

  • Gelir belgesi; tüketici kredisi, ihtiyaç kredisi ya da borç transfer kredisi fark etmeksizin tüm kredi işlemlerinde olduğu gibi kefilsiz krediler için de bankalara düzenli ve yeterli gelirinizin olduğunu ispatlayan belgeyi ibraz etmelisiniz.
  • Kredi notu; bankanın size olan güveninin temelini oluşturan kredi sicili ve kredi notu, özellikle kefil ya da ipotek göstermeksizin sahip olmak istediğiniz kredi için oldukça önemlidir. Çünkü sizden herhangi bir teminat talep etmeyen bankalar ödemelerinizin kesin yapılacağına dair bir kanıt görmek istemektedir.
  • SGK belgesi; kredi başvurusunda gelir belgenizi gösterseniz de hangi işyerinde ne kadar uzun süredir çalıştığınızı kanıtlayan belge SGK döküm belgenizdir. Böylece kısa vadede işsiz kalabilme olasılığınız var mı? Yoksa geliriniz sabit ve kredi için yeterli mi? tarzındaki banka endişelerini ortadan kaldırmış olursunuz. Uzmanlar kredi borçsuz günler diler..

Yorum Yap

0.0/5