You are currently viewing Kredi Çekmek için SSK Süresi

Kredi Çekmek için SSK Süresi

Kredi Çekmek için SSK Süresi Kredi çekmek, ülkemizdeki milyonlarca kişi ihtiyaç halinde nakit elde edebilmek için ilk seçenek arasında yer almaktadır. Türkiye’de onlarca farklı özel banka ve kamu bankası ihtiyaç kredileri ile nakit ihtiyacı olanlara destek olur iken uygun faiz ve vade seçenekleri ile krediler oluşturuyor. Kredi çekmek isteyenler için faiz ve vade seçeneklerinin yanı sıra bankalar belirli şartları da yerine getirmenizi talep etmektedir. Bu şartlar arasında ilk sırayı kredi notunuzun durumu olur iken diğer önemli nokta ise belgelenebilir geliriniz oluyor. Sigortasız olarak çalışan kişilerin ihtiyaç kredisi kullanma imkanı çok düşük olur iken özellikle en uygun kredi için gerçekleştirilecek 1 veya 2 aylık sigorta girişleri de geçerli olmuyor.

Sitemizde yer alan KVKK Aydınlatma Metni
Please wait...

Kredi Çekmek için SSK Süresi Ne Olmalıdır?

Uzmanlar Kredi olarak kredi çekmek isteyenler için gerçekleştirdiğimiz analizlerde SSK süreniz ile ilgili de incelemeleri gerçekleştiriyor ve sizlere raporunuzda aktarıyoruz. Eğer bankaların ihtiyaç kredisi ürünlerini kullanmak istiyorsanız çalıştığınız kurumda 180 gün boyunca kesintisiz olarak sigorta kaydınızın olması gerekmektedir. 6 ay düzenli olarak sigortalı olarak çalışmanız ve kredi notunuzun iyi olması durumunda kredi başvurunuz olumlu olarak sonuçlanacaktır. Bankalar kredi çekmek isteyen kişilerin belgelenebilir gelirlerini E-Devlet üzerinde yer almakta olan hizmet dökümünden kontrol etmektedir. Önemli olan bölüm ise kredi çekmek için SSK süresi 180 gün boyunca kesintisiz olarak yatmış olmalıdır. Belirli sürelerde giriş ve çıkışların olması bankaların krediyi onaylamamasına neden olan etkenlerdendir.
İhtiyaç kredisi 2020

SSK Süresi 180 Günden Az Olanlar için Kredi

Uzmanlar Kredi olarak sunmakta olduğumuz kredi danışmanlık hizmeti ile kredi süresi 180 günden az olanlar için ihtiyaç kredisi araştırmaktayız. Türkiye’de hizmet vermekte olan bankalar dönem dönem hazırladıkları kampanyalar ile 180 gün yerine 90 gün SSK süresi olanlara kredi çekme imkanı sunmaktadır. SSK süresi az olanlar hemen ana sayfa üzerinde yer almakta olan Kredi Başvuru Formu üzerinden bizlere ulaşarak hangi ihtiyaç kredilerine başvurabileceklerini, kredi notu analizlerini ve finansal geçmişlerini öğrenebilir.

Bir cevap yazın