Skip to content Skip to footer

Kredi Alamıyorum

Kredi Alamıyorum !! Uzmanlar Kredi, Borç Kapatma Kredisi İle Yanınızda. Kredi Alamıyorum Demeyin! Danışmanlık Alın. Borç Kapatma Kredisi İçin En Doğru Adres Uzmanlar Kredi Danışmanlıktır.

Kredi Başvurusu

[iphorm id = “2” name = “hızlı kredi”]

Banka ihtiyaçların karşılanması için kişilere kredi imkanı tanımaktadır. Bu kredileri almak içinde bazı şartlar bulunmaktadır. Hem yüz yüze başvuru da hem de online başvuru da gelir durumu oldukça önemli bir durumdur. Öncelikle geliriniz yetersiz ya da belgelenemeyecek bir gelirse kredi alma ihtimaliniz yoktur. Kişiler bankadan daha yüksek miktarda kredi alabilmek için gelirlerini yüksek söyleyebiliyor. Banka bu gibi durumlarda ödeme sıkıntısı yaşanmaması için kredi başvurusu yapan kişiden gelir belgesi talep ediyor. Eğer ki başvuruda belirttiği geliri belgeleyemiyorsa kredi alma imkanı azalıyor.

Kredi Alamıyorum Kredi Alamıyorum

Gelir ile alakalı bir diğer durumda ise kişinin geliri, aldığı kredinin aylık taksitlerini ödeyebilecek şekilde olmalıdır. Örneğin kişinin alacağı kredinin aylık geri ödeme tutarı 1000 TL olacaksa, bankaya göre kişinin gelirinin 2000 TL olması gerekmektedir. Bankalardan kredi almak için önceler de çalışma zorunluluğu yoktu. Fakat şuanda bir sigorta girişinin olması zorunludur. Bankalar için önemli olan şey en az 6 ay sigortalı bir çalışan olmanı gerekmektedir. Eğer ki sigortalı bir iş girişiniz yoksa kredi alma ihtimaliniz oldukça düşüktür. Bankalara kredi başvurusunda bulunan kişilerin öncelikle kredi notları incelenmektedir. Kredi notu bankalara olan ödemelerinizin düzenli şekilde yapılıp yapılmamasına bağlı olarak kişiye özel verilen bir sayısal değerdir.

Kredi Alamıyorum Çünkü Kredi Notum Düşük

Eğer kredi notunuzun düşük olmasından dolayı banka kredisi alamıyorsanız kredi notunuzu yükseltecek işlemler yapmalısınız. Kredi notunuzu yükseltmek için yapılması gereken en önemli şey düzenli ödemeler yapmanızdır. Hangi bankadan kredi ya da kredi kartı borcunuzun olduğu pek mühim değildir, yalnızca düzenli ödeme yapmanız durumunda kredi notunuz yükselecektir. Bunun dışında kredi notunuzu yükseltmek için sadece bankalara ödeme yapmanıza gerek yoktur. Telefon faturanızın borcundaki gecikmeler bile kredi notunuzu olumsuz etkilemektedir. Yani burada kredi notu için önemli olan tüm ödeme biçimlerinizin düzenli yapılmasıdır. Her banka kefil getirme şartı koymamaktadır.

En Kolay Kredi Nasıl Alınır

Bazı bankalar yüksek miktarlarda kredi çekilmesi durumunda kefil talep etmektedir. Eğer ki siz bir başkasına kefil oluyorsanız ve o kişi kredi ödemelerini geciktiriyorsa bu durum kredi alma durumunuzu da etkilemektedir. Yani sizin kredi notunuz ne kadar yüksek olursa olsun diğer tüm şartları sağlasanız biz eğer kefil olduğunuz kişinin ödemeleri düzenli değilse size kredi çıkma ihtimali de düşüktür. Aynı zamanda bir bankadan kredi çekmiş ve hala o kredinin aylık geri ödemeleri devam ediyorsa yeni yaptığınız banka kredisi başvurusu ayrıntılı bir incelemeye tabii tutulmaktadır. Eğer aldığınız diğer kredinin ödemeleriyle birlikte gelir durumunuz kredi almaya elverişliyse bankadan kredi alma ihtimaliniz vardır.

Kredi Alamıyorum Nasıl Kredi Alırım

Eğer diğer bankadaki ödemeleriniz ile birlikte geliriniz yeterli değilse, borcunuzu kapatarak yeniden banka kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen şartlar sağlanmadığı taktirde bankalar kredi başvurunuza olumlu geri dönüşler yapmamaktadır. Bunun için bankanın istediği şartları yerine getirerek yeniden başvuru yapabilirsiniz.

Uzmanlar kredi borçsuz günler diler.

Yorum Yap

0.0/5