Skip to content Skip to footer

Kredi Alamıyorum Yardım

Kredi Alamıyorum Yardım

Kredi Alamıyorum Yardım !! İhtiyaçlarınız dahilinde pek çok banka sizlere kredi imkanı tanımaktadır. Konut, araç, alış-veriş gibi pek çok ihtiyacınız için kredilerden faydalanabilirsiniz. Fakat öncelikle bankaların istediği bazı şartlar bulunmaktadır. Ülkemizde reşit sayılabilmek için gereken yaş 18’dir. Bankalarda kredi verebilmek için müşterinin reşit olmasını istemektedir. Bankaların diğer bir dikkat ettiği konu ise bankaların sizlere vermiş olduğu kredi notudur. Geçmişte bankalara yapmış olduğunuz ödemeler doğrultusunda bir not verilmektedir. Eğer ki bankalara olan kredi ya da kredi borçlarınızın ödemelerini düzenli yaptıysanız kredi notunuz yüksek olacaktır.

Kredi Alamıyorum Yardımcı Olun

Kredi Alamıyorum Yardım !! Bankalardan kredi alabilmek için aynı zamanda yeterli bir geliriniz olmalıdır ve bu geliri belgelendirilmesi gerekmektedir. Öncelikle yeterli gelirin olup olmaması bankalara göre değişiklik gösterebilir. Fakat genel olarak bankalardan aldığınız kredinin aylık taksitleri, gelirinizin yarısı olmak durumundadır. Yani geliriniz 3000 TL iken siz aylık ödemesi 2000 TL olan bir krediyi alamazsınız. Bankalar kredi vermek için istedikleri bir süre kadar sigortalı olarak çalışmış olmanızı da beklemektedir. SGK’lı olarak çalışıyorsanız 3 ay çalışıyor gözükmeniz gerekmektedir. Kamu da çalışıyorsanız çalışma sürenizin bir önemi bulunmamaktadır.

Kredi Alamıyorum Diyenler

Kredi Alamıyorum Yardım !! Vergi levhalı bir iş yerinde çalışıyorsanız işletmenizin 1 yıldan fazla süredir aktif olması gerekmektedir. Banka kredi verirken bazı durumlarda ipotek istemektedir. Bu durumda eğer eşinizle yaşadığınız yer banka tarafından ipotek gösterilecekse eşinizin rızasının olduğu bir belge gerekmektedir. Bankaya göre değişiklik göstermekle birlikte her bankanın istemediği bir diğer şartta kefil olacak bir kişinin olmasıdır. Bu şartları sağladığınız taktirde bankalara yaptığınız kredi başvurunuza olumlu geri dönüşler yapılacaktır.

Bankalara kredi başvurusunda bulunmanıza rağmen bankalar kredinizi onaylamıyorsa geçerli pek çok sebep bulunmaktadır. Öncelikle kredi notunuzun bankaların istediği düzeyde olması gerekir. Eğer ki kredi notunuz 1099’un altında ise bankalar kredinize muhtemelen olumlu bir geri dönüş yapmayacaktır.

En İyi Kredi Danışmanlık

Bunun için kredi notunuzu yükselterek yeniden başvuru yapabilirsiniz. Gelirinizin düşük olmasından dolayı da kredi talebiniz onaylanmayabilir. Aynı zamanda kredi başvurusunda bulunurken iş yeriniz de çalıştığınız sürenin yeterli olmamasından dolayı da bankalar kredinize olumlu geri dönüşler yapmayabilir. Bazı müşterileri geri ödemelerde sıkıntı yaşadığından dolayı bankalar kişilere yasal takip başlatmaktadır. Yeni bir kredi başvurusunda bulunulduğunda da bankaların ekranında yasal takip olduğu gözükmektedir. Bu gibi durumlarda da bankalar olumlu geri dönüşler yapmamaktadır. Güncel kredinizin aylık ödeme tutarlarının yüksek olması da bankaların olumsuz geri dönüş yapmalarına sebep olmaktadır.

Kredi Danışmanlık Başvurusu

[iphorm id=”2″ name=”hızlı kredi”]

 

Kredi Alamıyorum Para Lazım

Bankalar müşterilerin kredi taleplerini incelerken yaş önemli bir etken olmaktadır. Bankalar kredi almak isteyen müşterilerinin genel olarak 18 ile 65 yaş arası olması istenmektedir. Kimi bankalar kredi alabilmek için kefil şarkı koymaktadır. Eğer sizde bir başkasına kefil olduysanız ve o kişi borcunu düzenli ödemediyse sizin de kredi başvurunuz reddedilmektedir.

Uzmanlar Kredi olarak bütçenize en uygun olan krediyi belirleyerek size olumlu dönebilecek bankaya başvurunuzu yapabiliriz. Borçsuz günler dileriz.

4 Comments

 • Metin özler
  Posted 17/02/2021 at 23:34

  Kredi alamıyorum uzmanlar kredi

  • Post Author
   Uzmanlar Kredi
   Posted 17/02/2021 at 23:36

   Merhaba Metin
   Kredi başvurusu yaparak uzmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
   Borçsuz günler dileriz.

 • Nil
  Posted 17/02/2021 at 23:46

  Borç kapatma kredisi için kredi başvurusu yaptım. Geri dönüşünüzü bekliyorum. Teşekkürler

  • Post Author
   Uzmanlar Kredi
   Posted 17/02/2021 at 23:48

   Merhaba Nil
   Kredi başvurunuz alınmıştır. Yarın Mesai saati içerisinde geri dönüşünüz sağlanacaktır.
   Borçsuz günler dileriz.

Yorum Yap

0.0/5