Skip to content Skip to footer

Kredi Alamıyorum Taşıt Kredim Neden Onaylanmıyor

Kredi Alamıyorum Taşıt Kredim Neden Onaylanmıyor ? Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ? Borç Kapatma Kredisi Nedir ? Kredi Danışmanlık Hizmetlerimizden Ve Ayrıcalıklarımızdan Yararlanmak İçin Formu Doldurabilirsiniz !!

2017 yılı için yapılacak olan zamlar açıklandıktan sonra taşıt kredisi talepleri arttı. Ancak taşıt kredisi kullanmak için bankalara başvuru yapanlar ret alabiliyor. Taşıt kredisi başvurusu yapıp da kredisi reddedilenlerin merak ettiği, taşıt kredim neden onaylanmıyor? sorusunu sizler için cevaplıyoruz. Kredi alamıyorum diyorsanız kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Taşıt Kredisi Onayı

Kredi Alamıyorum Her kredide olduğu gibi taşıt kredilerinde de kredi kullanacak kişiler ekonomik ve bankalar ile olan ilişkileri ön planda olur. Taşıt kredisi için başvuran kişilerin kredi puanı, ödeme alışkanlıkları ve güncel maddi durumu esas alınır. Güncel ekonomik durumunuz ve bankalar ile ilişkiniz kötü ise taşıt kredisi kullanmanız zorlaşır. Gelir ve gideriniz arasındaki denge, gelirinizin potansiyeli, hesabınızdaki para ve hesabınıza giren çıkan para miktarı kredi notunuzun ve güncel durumunuzun belirlenmesinde rol oynar. Taşıt krediniz için kredi çekme sürecinde iyi araştırma yapmanız şart.

Taşıt Kredisi Almak

Kredi Alamıyorum Daha önce kredi kartı yada banka kredisi çekmemiş kişiler kredi sürecinde sıkıntıya düşmektedir. Banklardan kredi çekemiyorum diyorsanız kredi danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. Bankalar kredi verirken ödeme sorunu yaşamayan müşterilerine daha rahat kredi kullandırırlar bunu göz önüne alınız.

Sıfır Araç İçin Kredi

Kredi Alamıyorum Sıfır araç alacak kişiler için önerimiz araç bayisinin anlaşmalı olduğu bankadan yada bayinin kredi kampanyalarından yararlanmanız. Eğer ki taşıt krediniz onay almıyor ise düşük faizli tüketici kredisi alarak araç alımınızı yapabilirsiniz. Sıfır araç satmak için bayiler rekabette oldukları için anlaşmalı oldukları banklardan daha düşük faizli kredi almanıza aracılık edeceklerdir. Aracı kredi ile satın aldığınızda banka tarafından araca ipotek koyulur. Kredi süresince zorunlu olarak araca kasko yapılır. Bu maliyetleri de göz önünde bulundurunuz. İhtiyaç kredisi, borç kapatma kredisi gibi en uygun kredi seçenekleri için yazılarımızı okuyabilirsiniz.

İkinci El Araçlar İçin Kredi

Kredi Alamıyorum Bankalar ikinci el araçlar için limit olarak trafiğe çıkış tarihinden itibaren 5 yaşına kadar olan araçlar için kredi vermektedirler. Alacağınız araç marka ve model göz önüne alınarak taşıt kredisi verilmektedir. Alacağınız araç Türkiye şartlarında ne kadar zarar yada kar ile satılacağı hesaplandıktan sonra taşıt kredisi için işlem yapılır.

İkinci El Araca Ne Kadar Kredi Alabilirim?

Kredi Alamıyorum Kredi tutarı bankadan bankaya değişmekle birlikte genellikle araç kasko bedelinin %60’ı oranında kredi kullandırılır. Alacağınız aracın hasar kaydı var ise düşük olmalı. Pert kaydı olan araçlara kredi çıkmamaktadır. Aracınız ikinci el bile olsa taşıt kredisi ile aldığınız araca yüksek bedelli kasko yaptırılması zorunludur. Bankalar kendilerini korumak için araca yüksek bedelli kasko yapmaktadır. Yüksek bedelli kasko sizin için avantaj teşkil etmektedir. Kaza sonrası yada en kötü durumda perte çıkan araç yüksel bedel üzerinden tanzim edilmektedir. Tüm acil kredi ihtiyaçlarınız için doğru kredi ürününü kullanmanız sizin için avantaj sağlayacaktır. Taşıt krediniz çıkmıyor ise tüketici kredisi kullanabilirsiniz.

Danışmanlık Kredi Başvurusu

[iphorm id = “2” name = “hızlı kredi”]

 

Yorum Yap

0.0/5