Skip to content Skip to footer

Kefilsiz Borç Kapatma Kredisi 2021

Kefilsiz Borç Kapatma Kredisi !! Uzmanlar Kredi Yeni Yılda Kefilsiz Borç Kapatma Kredisi Detaylarını Anlatıyor Kredi Başvurusu İçin Formu Doldurmanız Yeterli

KEFİLSİZ BORÇ KAPATMA KREDİSİ KREDİ BAŞVURUSU

[iphorm id = “2” name = “hızlı kredi”]

Kefilsiz Borç Kapatma Kredisi Farklı bankalara ait çeşitli kredi borçlarını tek bir yere toplayarak ödeme kolaylığı sunan borç kapatma kredisi, birçok kurum tarafından müşterilerine avantajlı koşullar ile sunulmakta. Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde online kredi başvurusu ile gerçekleştirilebilen bu işlem aynı zamanda banka şubeleri ve müşteri hizmetleri aracılığı ile de yapılabilmekte.

Her banka ev kredisi, anında kredi ya da taşıt kredisinde olduğu gibi borç transfer kredisi için de kendine has prosedürler izlemekte.

Genel hatları ile düzenli bir gelirin şart koşulduğu bu kredi türünde sahip olunan kredi notu da oldukça önemli. Eğer siz de ipotekli kredilerin aksine kefilsiz borç kapatma kredisi veren finans kurumlarını araştırıyor ve bu konuda atmanız gereken adımları merak ediyorsanız, bu yazıda sizler için topladığımız bilgileri mutlaka incelemelisiniz.

Kefilsiz Borç Kapatma Kredisi Başvurusu İçin Yapılması Gerekenler Kefilsiz Borç Kapatma Kredisi 2021

Kefilsiz Borç Kapatma Kredisi Acil kredi, ev kredisi, taşıt kredisi, eğitim kredisi veya emekliye kredi gibi kampanyalı kredilerden bir ya da birden fazlasına başvuran kişiler bankaların işleyişlerini kısa sürede öğrenmektedir. Her kredi borcunun belirlenen tarihte ödenmesi ve banka ile yapılan sözleşmeye sadık kalınması, tüketicilerin kredi notlarını yüksek tutmalarına yararken aynı zamanda yasal işlem riskini de ortadan kaldırır. Fakat aylık gelir göz önünde bulundurulmadan yapılan kredi başvuruları, maddi yaşamda meydana gelen değişiklikler ve üst üste gelen borçlar bu düzenin bozulmasına yol açabilir.

Kefilsiz Borç Kapatma Kredisi

Kredi borçlarının gecikmesi sonucunda düşen kredi notu, yalnızca banka ile ilişkilerin bozulmasına değil aynı zamanda bir sonraki kredi başvurusunun olumsuz sonuçlanmasına da etki edebilmektedir. Bu nedenle farklı finans kurumlarına olan ödemeler kefilsiz borç kapatma kredisi sayesinde tek bir noktaya toplanarak kontrol altına alınmalıdır.

Borç Kapatma Kredisi İsteyenlere

Borç transfer kredisine, bankalarda birden fazla kredi veya kredi kartı borcu bulunan kişiler başvurabilmektedir. Bunun için ilgili kurumun size en yakın şubesine gidebileceğiniz gibi mobil uygulama ve internet bankacılığı üzerinden de iletişim sağlanabilir. Online ya da SMS yolu ile yapılan başvurular ön onay sürecine tabi tutularak kısa süre içinde sonuçlanmaktadır.

Kefilsiz borç kapatma kredisi de dahil olmak üzere bahsi geçen kredilerde olumlu sonuç alınması durumunda, banka; size ait olan borçları EFT yöntemi ile kapatarak tek bir kredi altında ödemeleri taksitlendirmiş olur. Bunun için de başvuru sürecinde güncel borç listesinin bankaya iletilmesi ve diğer kurumların bilgilendirilmesi gerekir.

Kefilsiz Borç Kapatma Kredisi Veren Kurumlar

KEFİLSİZ BORÇ KAPATMA

Yüklü miktarlarda talep edilen kredilerin aksine kefilsiz krediler çok daha kolay prosedürlere sahiptir. Özellikle acil kredi, anında kredi ya da hızlı kredi adı altında sunulan bu tür fırsatlar, kişilerin zor zamanlarında nakit desteği sağlamaktadır. İhtiyaç kredisi kategorisinde değerlendirilen borç kapatma kredisi için de bazı kurumlara kefil göstermeden başvurmak mümkün.

Kredi notu düşük olanlara kolaylık sağlamak adına kefilsiz borç kapatma kredisi imkânı oluşturan bankaları Aktif Bank – N Kolay Kredi, TEB – CEPTETEB, ING Bank – e-Kredi ve Enpara.com olarak sıralayabiliriz. Saymış olduğumuz ilk 3 kurum kredi başvurusu esnasında sizden evrak ve kefil talep etmezken, ING Bank gerekli gördüğü durumlarda ek belge isteyebilmekte. Buna ek olarak Şekerbank tarafından sunulan 3 ay ertelemeli borç kapatma kredisi fırsatı da son zamanlarda en çok başvurulan kredi türü arasında yer almakta. Söz konusu kredisinin detayları ise şu şekilde;

  • Şekerbank borç kapatma kredisi için belirlenen üst limit 100 bin TL’dir.
  • Faiz oranı %1,42’den başlar.
  • Minimum 3, maksimum 36 ay vade ile kullanılabilir.
  • Kefilsiz borç kapatma kredisini hemen ödemek istemeyenler için 3 aya kadar erteleme imkânı sunulmuştur.
  • Tüm başvurular banka şubelerinden yapılabileceği gibi resmi internet sitesinde bulunan başvuru formu aracılığı ile de gerçekleştirilebilmektedir.Uzmanlar kredi borçsuz günler diler..

Yorum Yap

0.0/5