Skip to content Skip to footer

Kara Listeye Kredi Çıkarma Ve Yalanları

Kara listeye kredi çıkar mı? Kesinlikle çıkmaz. Bankaların kredi kullanmaya müsaade etmediği profillerden biridir. Sizde bankanızda bu profilde adlandırılıyorsanız, krediniz onaylanmayacaktır.

Kara listede olan biri nasıl kredi çekebilir?

İcralık olana kredi çıkar mı?

Kara Listeye Kredi Çıkar mı?

Sosyal medyada, kara listede olan kişilere kredi çıkartılır vb. paylaşımlar asılsızdır. Bu paylaşımlarda bulunmak dolandırıcılıktır. Bunun bilincince olun. Kişisel bilgilerinizi paylaşmayın. Kesinlikle itibar etmeyin. Danışmanlık şirketleri dahi Kara listeye kredi çıkartılır diye karşınıza çıkıyor ise inanmayın.

Birde son dönemde popüler olan yöntemler şöyle;

Kara listeye girdiyseniz gelin bir bakalım araştıralım…!!

Uzmanlar kredi olarak diyoruz ki; Bu konuda araştırılacak bir şey yok. Araştırma ücreti ödemenize de hiç gerek yok.

Kredi danışmanlığın adını bu şekilde cambazlık yöntemleri ile karalamalarına üzülmemek elde değil.

Uzmanlar Kredi kurulduğundan bu güne her zaman kullanıcı odaklı olmuş, Önce müşteri memnuniyeti ilkesinden ayrılmamıştır. Uzman Destek finans raporumuzu satmak için Kara listeye girmiş kişileri ”AA Öyle mi? Gelin bir bakalım neler yapılabilir.. Yalanıyla avutmamıştır.

Daha samimi dil ile anlatacaksak şöyle ki ; Kara listeye girmiş kişiler (Kırmızı Kalemli) – (Avukatlık-Açık İcra Takibi Bulunan) için ne yazık ki yasal bir işlem sağlanamamaktadır.
Her hangi bir Banka böyle profile sahip kişilere kredi onaylamayacaktır.

Bazen de Kara listeye KrediSenetle Kredi – Diyen siteler ile karşılaşırsınız. Başvuru yaptığınızda konu alakasız yerlere gider. Netice itibari ile Kara Listeye Kredi Çıkar mı? sorusuna demek oluyor ki google üzerinde trafik yakalayıp müşteriyi de bir şekilde kandırır cebindeki 59,69,79 TL ne ise alırız yamyamlığıdır. Artık bu farklılıkları görüp değerlendirmelerinizi mantığınız ile sağlayınız.

Borcumu ödedim kara listeden nasıl Çıkarım?

Kara listeye neden girilir?

Bankalardan kredi ve kredi kartı kullanan müşteriler, borç ödeme alışkanlıklarına göre sınıflandırılırlar. Bu sınıflandırmayı kredi notu ve banka sicili ile yapar. Kredi ve kredi kartı borçlarını zamanında ödeyen kişilerin notunu yükseltir. Zamanında ödemeyen kişilerin ise notunu düşürür. Borçlarını 90 gün geciktirmiş kişilerin yasal süreci başlatılır. Bu süreçte borçlarına gecikme faizi eklenir. Yasal sürece ait tüm bilgiler KKB kayıt bürosuna raporlanır. Bu durum kişinin notunu kötü etkilenir.

Kara listeye kredi veren bankalar?

Bu sürece girmeden önce, kredi yapılandırması oldukça faydalı olacaktır.

Kara listeden çıkma yolları neler?

İcralık olana kredi çıkmaz.

İcralık olana kredi çıkmaz. Avukatlık, icralık olduğunuz banka tarafından kayda alınan tüm borçlarınızın, ödenmesi gerekir.

Kara listede olan biri nasıl kredi çekebilir?

Borçlarımın tümünü kapattım. Peki şimdi kredi çekebilecek miyim? Elbette bu kadarla bitmez. Uzun bir süre bankalarla aranızı iyi tutmanız gerekecektir. Bankayla olan finansal iletişiminizde güveni ispat etmeniz gerekecek.

İleride bu durumdan kurtulmuş olmanız size yarar sağlayacaktır. Daha önce kara listeye girmiş bir kişinin kredi alması daha zordur. Ama bankaların size olan algısını ,ödemelerinizdeki düzenle ileriye dönük değiştirebilirsiniz. İlerleyen zamanda yeni bir kredi ihtiyacınız oluşursa bu kredinizin onaylanmasını sağlayabilir.

Yorum Yap

0.0/5