Skip to content Skip to footer

Kapatma Kredisi Hesaplama

Borç Kapatma Kredisi Hesaplama

Borç kapatma kredisi bankalara borçları olan kişilerin var olan borçlarını tek bir kredi altında toplayarak kolaylık sağlaması olarak tanımlanabilir. Bu kredi borç transfer kredisi olarak da bilinir. Sizde borçlarınızı tek bir bankada toplayarak ödemelerinizi kolaylaştırmak istiyorsanız Uzmanlar Kredi ile iletişime geçerek borçlarınıza ve bütçenize uygun olan krediyi bulabilirsiniz. Borç transfer kredisi olarak da bilinen kredi türünün kişi için pek çok avantajı bulunmaktadır. Kapatma Kredisi Hesaplama

Borç Transferi Kredisi Hesaplama

Öncelikle var olan kredi ve kredi kartı borçlarını tek bir bankada topladığı için aylık borçları takip etmek kolaylaşırken aynı zamanda ödemeler de düzenli hale gelmektedir. Düzenli ödemeler sayesinde kişinin kredi notu yükselmeye başlar. Ayrıca düzenli ödeme yapıldığı taktirde kredinin faiz oranlarında artış meydana gelmez. Bunun gibi pek çok avantajı bulunan borç kapatma kredisi‘ ne başvurmak için de gereken şartlar bulunmaktadır. Öncelikle güncel borçların belirtildiği bir belge gerekmektedir. Ayrıca kredi almak isteyen kişinin bankalar tarafından yasal ya da idari bir takibi olmamalıdır.

[iphorm id=”2″ name=”hızlı kredi”]

Kapatma Kredisi Hesaplama Nasıl Yapılır

Verilen vade sayısının 36 ayı geçmemesi gerekmektedir. Bunların yanı bankadan kredi almak için gereken şartlarında sağlanmış olması gerekmektedir. Yalnızca bazı istisnalar bulunmaktadır. Borç kapatma kredisi‘ ni alan kişiler zaten borçlarını düzenli ödeyemediği için borç kapatma kredisi‘ ne başvurmaktadır. Borçlarını düzenli ödeyemeyen kişilerinde kredi notu düşük olmaktadır. Bu yüzden bankalar borç kapatma kredisi almak isteyen kişilerin kredi notunu incelerken esneklik yapabilir.

Kapatma Kredisi Hesaplama Nedir

Borç transfer kredisi her bankanın sunduğu bir imkan değildir. Bankaların inisiyatifine bağlı bir durumdur. Şekerbank, QNB Finansbank, Halkbank ya da Denizbank borç kapatma kredisi veren bankalar arasında yer almaktadır. Borç kapatma kredisi kullanmak isteyen kişiler öncelikle güncel olan kredi kartı ve kredi borçlarını hesaplamaktadır. Bu hesaplamayla birlikte banka kendisinin belirttiği şartların yanı sıra kredi kullanmak isteyen kişinin de güncel olan borçlarını bilmek ister. Güncel olan borçlarınızı bankaya bildirdikten sonra ise kredi almak isteyen kişinin aylık gelirinin yarısını geçmeyecek şekilde kredi verilebiliyorsa banka onay verebilir. Burada kolayca uzman kişilerle borç kapatma kredisi hesaplamak istiyorsanız Uzmanlar Kredi ile iletişime geçebilirsiniz.

En güncel Kredi Faiz Oranları Konu Anlatımlı Videomuzu İzleyin

Borçsuz günler dileriz.

Yorum Yap

0.0/5