fbpx
0850 220 71 70

Sosyal Medyada Biz}

ACİL KREDİ
Kredi ihtiyacınız için hemen şimdi başvurunuzu yapın.
KREDİ BAŞVURU FORMU

Kanuni Takipliye Kredi

Kanuni Takipliye Kredi

Maddi açıdan zorlandığınız dönemde en kolay seçenek kredi çekmek olabilir. Ekonomik ya da finansal yönden zorlanılan böyle bir durumda herkesin aklına kredi çekmek gelebilir. Ödeme planınıza uyabilir, borcunuzun tamamen ödenmesi yerine asgari ödeme tutarını yatırabilirsiniz. Fakat bu kredilerin her zaman tamamen ödenemediği gibi bir gerçek de var. Sebebi ne olursa olsun ödenmeyen borçlar hanenize büyük bir eksi getirebilir. KKB puanınız düşebilir ya da avukatlık olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda kişiler hakkında yasal takip başlatılması gerçekleşebiliyor. Kredi kayıt bürosu puanları düşen kişilerin bu sebeplerden dolayı kredi çekmeleri de zor bir hale geliyor. Ödenmeyen ya da geç ödenen kredi kartı borçları bu sonuçları doğurabiliyor. Peki KKB puanı düşük olan birisi (sicili bozuk) kredi çekebilir mi? Bu gibi durumlarda ne yapmanız gerekiyor?

Kredi kartı borcunuzu uzun bir süre ödemediğiniz vakit hakkınızda yasal işlemler başlatılacaktır. Avukatlık, icralık olmanız mümkün. Sicilinizi düzeltememeniz durumunda başınıza gelebilecek şeylerden bahsettik. Sicili bozuk bir kişi kredi çekebilir mi? Hakkında yasal takip işlemi başlatılmış kişi kredi çekebilir mi? Yasal takipli bir kişiye hangi bankalar kredi verebilir?

Bir önceki yazımız olan En Uzun Vadede Kredi 2020 başlıklı makalemizde kredi danışmanlığı, uzun vadeyi ve Aylık Ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazıyı puanla!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
22 Temmuz 2020
12 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN