Skip to content Skip to footer

Kampanyalı İhtiyaç Kredisi

Kampanyalı İhtiyaç Kredisi Borç Kapatma Kredisi Konusu Ve Kredi Danışmanlık Hizmetleri Uzmanlar Kredi

Önemli Not:
Kredi Sicili Bozuk (En riskli) olan Kişiler Kredi Kullanamazlar.

Bunun Dışında Danışmanlık Almak İstiyorsanız Alttaki Formu Doldurunuz. Uzman Destek Finans Danışmanlığı Satın Aldığınız Takdirde Değerlendirmeniz Yapılmaktadır.
Uzman Destek Finans Danışmanlığı Findeks’ten kişiye özel talep ettiğimiz rapordur. Bu rapor Tarafımızca kontrol edilip, uygunluk halinde sizi totalde karlı çıkarmayı amaçlamaktadır.

   

           Kampanyalı İhtiyaç Kredisi Dönem dönem her şeyde kampanya olduğu gibi bankalar da kredilerde kampanya yapmaktadırlar. Kampanyalı ihtiyaç kredileri çeşitli şekillerde olabilmektedir. Örneğin direk ön onaylı olarak hesabınıza tanımlanan krediler olabilir, düşük faiz oranına, uzun vade seçeneklerine sahip olabilir ya da geri ödeme seçeneklerinde esneklik yapılmış olabilir. Nakit ihtiyacınız oluştuğunda o esnada bankalar tarafından oluşturulmuş kampanyalı ihtiyaç kredileri dikkate alınarak daha avantajlı krediler çekilebilir. Kampanyalı ihtiyaç kredileri ekonominin durgunlaştığı dönemlerde özellikle devlet destekli bankalar tarafından ekonomiyi canlandırmak adına sıkça başvurulan bir yöntemdir. Kredinin seçeneklerine göre nakit ihtiyacı ya da yatırım yapmak için kampanyalı ihtiyaç kredisi kullanmak karlı olabilir. Çekeceğiniz kredinin bütçesine olan etkisini hesaplatmak için Uzmanlar Kredi danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

  Kampanyalı İhtiyaç Kredisinde Avantajlar Nelerdir? Kampanyalı İhtiyaç Kredisi 2020

  Kampanyalı ihtiyaç kredisinde bankalar, krediyi cazip kılmak adına kredi değişkenlerinde esneklikler yaparlar. Mesela;

  • Uzun vade seçenekleri
  • Aylık eşit taksitli
  • Artan taksitli
  • Azalan taksitli
  • Son taksit balon ödemeli
  • 3 ay ertelemeli ödeme
  • 3 ayda bir eşit taksitli ödeme
  • Değişken taksitli ödeme
  • 6 ay ertelemeli ödeme
  • Faiz oranlarının düşürülmesi
  • Dosya masrafının kaldırılması gibi unsurları kampanyalı ihtiyaç kredine dahil edebilir.

  Kampanyalı İhtiyaç Kredisinden Nasıl Faydalanabilirim?

              Kampanyalı İhtiyaç Kredisi İhtiyaç kredisi kullanmak istediğinizde, kampanyalı ihtiyaç kredileri daha avantajlı seçenekler dahilinde kullanılabilir. Kampanyalı ihtiyaç kredilerinden faydalanmak için ekstra bişey yapmanıza gerek yoktur. Şubeden ya da internet bankacılığından yapacağınız araştırmalar sonucu bankaların kampanyalı ihtiyaç kredi seçeneklerini görebilirsiniz. Ancak bazen bankalar kampanyalı ihtiyaç kredisinden yararlanma seçenekleriniz kısıtlayabilir. Örneğin emeklilere özel, banka maaşlı müşterilere özel şeklinde, bu detaylara dikkat etmenizde fayda var. Bunun dışında genel bir kampanyalı ihtiyaç kredisinden bahsediyorsak; Nüfus cüzdanı veya sürücü belgenizin aslı ve fotokopisi, bankanın maaşlı müşterisi değilseniz gelir belgeniz, gerekli hallerde ikametgah belgesi, özel sektör çalışanları için SGK hizmet dökümü gibi evraklar talep edilebilir.

   

  Kampanyalı İhtiyaç Kredisi Kullanımında Bankaların Dikkate Aldığı Kriterler Nelerdir?

  Kredi verme prosedürleri bankadan bankaya değişmektedir. Bazı bankalar bu konuda daha katı kurallara sahipken bazıları daha esnek davranabilir. Ancak genel olarak bankalar arasında kredi verilecek kişi değerlendirilirken;

  • Daha önce bankalara olan borçlarının zamanında ödenip ödenmeme durumu
  • Açık olan kredi ödemeleri, kullandığı kredi kartına ait yapılan ödemeler
  • Bankadaki mevduat hesapları
  • Kefil olduğu borçlar
  • Gelir, gider dengesi
  • Hesapların idari ya da kanuni takibe alınıp alınmadığı gibi kıstaslar göz önünde bulundurulur.

  Kampanyalı ihtiyaç kredileri, acil nakit ihtiyaçlarınızı daha düşük maliyetlerle ya da geri ödeme kolaylığıyla gidermenizi sağlar. Doğru kredi kullanımı için yapılan araştırmalar kişiler için oldukça zorlayıcı olup kişinin tüm parametreleri değerlendirememesi sebebiyle de amacına ulaşamamaktadır. Karlı kredi kullanımı için yapılması gereken işi uzmanına bırakmaktır.  Uzmanlar Kredi olarak en karlı seçeneklerle size uygun banka eşleştirmesi yaparak kredinizin kısa sürede tahsis etmenizi sağlamaktayız.

  Uzmanlar Kredi borçsuz günler diler..

  Yorum Yap