Skip to content Skip to footer

Jandarmaya Kredi Veren Bankalar

Jandarmaya Kredi Veren Bankalar

Bankalar Jandarma ve askeri personelimizi maaş garantisi ve tüm ülkede ki yaygınlığı ile birlikte nüfuzu sebebiyle her zaman müşteri olarak hizmet vermek istediği kişiler listesinde üst sıralarda tutarlar. Her sene olduğu gibi bu senede başta jandarma olmak üzere tüm uzman erbaş ve astsubaylara daha cazip şartlarla kredi şartları açıklayan bankalar ile ilgili karşınızdayız. Jandarma ve diğer TSK personelinin yeni yıl ile birlikte özellikle konut alımı veya diğer acil nakit ihtiyaçlarını gidermeleri için cazip kredi kampanyaları sunulmuştur.. Düşük meblağlar için sadece işlem ücreti ödeyerek faiz olmaksızın faydalanabileceğiniz krediler bile mevcuttur. Özellikle üç banka cazip koşullarla ön plana çıkıyor bunlar;

  • Ziraat Bankası
  • Vakıfbank
  • Halk Bankası 

 

Merhaba Değerli Ziyaretçi. Askere Kredi Veren Bankalar İsimli Süper Yazımızı Okumanı Tavsiye Ediyorum.
TSK Personeli Borç Kapatma Kredisi İçin Yazı içerisindeki Formu doldurman Yeterlidir.

 

Jandarmaya Kredi Veren Bankalar bu bankaların en cazip oranlara sahip olanları yine devlet bankalarımız olan yukarıda bahsettiğimiz üç bankadır. Diğer özel sermayeli bankalar da çeşitli kampanyalar düzenleyerek bu müşteri pastasına paydaş olmaya çalışmaktadırlar. Yine de kamu bankalarımız en belirgin ve güvenli koşulları ordumuza hiçbir ayrım yapmaksızın sunmaktadır. Gelin şimdi bu fırsatları banka banka inceleyelim.

 

[table “3” could not be loaded /]

 

Ziraat Bankası Jandarmalara Kredisi

Jandarmaya Kredi Veren Bankalar en eski kamu bankamız olan Ziraat Bankası Vatani görevi meslek bilmiş bütün askeri personelimize özel şartlarla konut kredisi sağlamaktadır. Bu kredinin diğer konut kredilerinden farklı avantajları ise şöyle sıralanabilir:

  • Dosya masrafı adı altına alınan  en az 500 – 600 TL civarı olan ödemeler sizden alınmayacak.
  • Kredi Tahsis ücreti diye adlandırılan en az 1000 TL olan ücret sizden talep edilmez.
  • Esnek ödeme planlarından yararlanırsınız.
  • En belirgin fark olarak diğer müşterilere göre en az %0.5daha düşük faiz oranıyla kredi almış olursunuz.

 Türkiye Vakıflar Bankası Jandarma Kredisi

Jandarmaya Kredi Veren Bankalar yine özel bir konut kredisi projesi Türkiye Vakıflar Bankasının Sarı Panjur isimli konut edindirme projesidir. Sarı panjur projesinde askeri personelimize özel olanaklar sunulmuş ve daha avantajlı hale getirilmiştir. Bunlar;

  • Taksit erteleme : Sarı panjur kredisinden yararlanacak olan askeri personelimiz tam 6 aya kadar ödeme erteleme imkanına sahiptir.
  • Kredi tahsis ücreti diye adlandırılan ücret (ki toplam miktarın en az  %1’i ne tekabül eder) alınmaz
  • Diğer müşterilere kıyasla çok daha düşük faiz imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Detaylı hesaplama ve geri ödeme olanaklarına göz atmak için en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Danışmanlık Kredi Başvurusu

[iphorm id=”2″ name=”hızlı kredi”]

 

Halk Bankası Jandarma Kredisi

Jandarmaya Kredi Veren Bankalar yukarıda incelediğimiz iki kredi imkanı da konut içindi şimdi birde ihtiyaç kredisi başlığına göz atalım. Ne yazık ki doğrudan Jandarma veya Askeri personel için ihtiyaç kredisi başlığı altında bir kampanya mevcut değildir ama askerlerimizde kamu personeli olduğu için kamu personelleri için düzenlenen kredi kampanyalarının tümünden yararlanabilmektedirler. İhtiyaç kredisi adı altında bahsedebileceğimiz banka ise yine bir kamu bankası olan Halk bankasıdır.

 

Askere İhtiyaç Kredisi

Jandarmaya Kredi Veren Bankalar Türkiye Halk Bankası kamu personeline özel olarak 100.000 TL kadar ihtiyaç kredisini 36 ay vadeli olarak %1.56 den başlayan faiz oranları ile sizlere sunmaktadır. Diğer bankalara nazaran en az %0.10 daha düşük faiz oranları sunulmaktadır. Türkiye Halk bankası tarafından sağlanan bu ayrıcalıklı ihtiyaç kredisinin size özel senelik sigorta bedeli ise diğer bankaların yaklaşık yarısı olarak sadece 47 TL’dir. Bu kredi imkanının dışında Türkiye Halk bankası maaşını kendisi üzerinden alan askeri personele 50.000 TL’ye kadar hiçbir ipotek veya kefil göstermeksizin kredi imkanı sunmaktadır. Krediye Başvuru yapmak için bankanın internet bankacılığını ya da yakınınızda bulunan şubelerini kullanabilirsiniz.

 

 

Uzmanlar kredi borçsuz günler diler.

Yorum Yap

0.0/5