Skip to content Skip to footer

İşsizim Nasıl Kredi Çekebilirim

İşsizim Nasıl Kredi Çekebilirim ? Ssk Yok Kredi Veren Bankaların Sayısı. Ve İşsiz Kaldığımızda Kredi İhtiyacı Duyarız. İşsizim Kredi Alamıyorum Sorusu Sürekli Aklımıza Gelir. Bakalım Yazımızda Neler Bulacaksınız ?

KREDİ BAŞVURUSU

[iphorm id = “2” name = “hızlı kredi”]

Çalışmıyorsunuz ve acil nakit paraya ihtiyacınız var ise işsizlere özel kredi veren 5 tane banka vardır. İşsiz olan insanlardan herhangi bir maaş bordrosu belgesi istemeden doğrudan birçok banka kredi imkanı sağlamaktadır. Akbank, TEB, NKolay gibi bankalar kredi çekme konusunda herhangi bir koşul koşmadan insanların acil para ihtiyaçlarına yardımcı olmaktadır.

İşsizim Nasıl Kredi Çekebilirim – İşsizim Kredi Alamıyorumİşsizim Nasıl Kredi Çekebilirim

İşsizim Nasıl Kredi Çekebilirim maaş Bordrosu şartı koşmadan kredi imkanı sağlayan bankalar oldukça tercih edilmekte olup birçok banka bireysel müşterilerine kredi kullanım fırsatı tanımaktadır. Gelir belgesi talep etmeden kredi çekebileceğiniz 5 bankayı sizler için araştırdık. Bu bankalardan çekmek istediğiniz kredi için ilgili bankanın web sitesi ya da mobil bankacılık uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir. Maaş Bordrosu şartı aramadan işsiz vatandaşlara kefilsiz olarak kredi veren bankalar;

Akbank

TEB

Serin

EnPara

BurganBank’dır.

İşsizim Nasıl Kredi Çekebilirim

İşsizim Nasıl Kredi Çekebilirim işsiz olan vatandaşların herhangi bir gelir kaynağı olmadığından bakıldığı zaman kredi çekme durumları pek de mümkün değildir. Ancak bazı kriterler ile birlikte geliri olmayan kişilere ilgili bankalar kredi imkanı sunmaktadırlar. İşsiz olan vatandaşlara kredi verecek olan bankaların genellikle baktıkları nokta kredi notudur. Kredi notu kişinin kredi taksitlerini ödeyebilme performansı ile orantılı olup, kişinin adına kayıtlı olan fatura, ödeme ve harcamaların her ay düzenli bir şekilde ödenmesi kişinin kredi notunu artıracak böylelikle de bankalara kredi için başvurduklarında olumlu cevaplar alacaktır.

İşsizim Nasıl Kredi Çekebilirim

Maaş bordrosuz kredi veren bankalar internet üzerinden başvuru aldığı kişiden herhangi bir belge istememektedir. Bununla birlikte internet üzerinden yapılan başvuru sırasında kişiden istenen T.C.Kimlik Numarası ile kişinin adına kayıtlı olan bütün belgeleri banka görebilmekte, bu şekilde de kişiye finansman olarak destek vermektedir.

İşsiz Olan Kişilere Kredi Başvuru Şartları Nelerdir?-İşsizim Nasıl Kredi Çekebilirim

İşsizim Nasıl Kredi Çekebilirim çalışmayan vatandaşlara bazı bankalar finansman desteği sağlamaktadır. Bu bankalar müşterisinden herhangi bir belge istememektedir. Ancak bazı durumları ayrıntılı bir şekilde incelemektedir. Gelir kaynağı olmayan bir kişinin kredi başvurusu yaptıktan sonra bankanın dikkat edeceği bazı noktalar vardır. Bunlar;

Başvuru yaptığınız esnada vermiş olduğunuz kimlik numarası ile birlikte banka sigorta dökümünüzü incelemeye alır.

İncelemeye alınan bir başka nokta da kredi notunuzdur. Kredi taksitlerini ödeyebilme imkanınız değerlendirilmektedir. Değerlendirme sonrasında gelir durumuna göre ya onaylanır ya da reddedilir.

Bankalara Göre Gelir Belgesiz Kredi

 

Akbank Gelir Belgesiz Nasıl Kredi Verir?

Akbank çalışmayan vatandaşlar için hiçbir belge şartı koymadan 40.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunmaktadır. 3 aydan 60 aya kadar kredi verilir. Çekeceğiniz 40.000 TL’lik bir krediyi  60 ay vade ile ödemek isterseniz %1,39 faiz oranı ile aylık taksit ödemeniz 1.060,11 TL olacaktır.

TEB İşsizlere Nasıl Kredi Verir?

TEB işsizlere 50.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunar. Üstelik TEB 10.000 TL’den 50.000 TL’ye kadar değişmeyen faiz oranı ile kredi verir. Kredi çekerken hiçbir belge şartı koşulmaz. TEB’den %1,20 faiz oranı ile kredinizi alabilirsiniz.

NKolay Çalışmayanlar İçin Kefilsiz Nasıl Kredi Verir?

NKolay hiçbir belge istemeden işsizlere 40.000 TL’ye kadar 60 aya varan vade imkanları ile %1,89 faiz oranı ile kredi imkanı sunmaktadır.

Enpara Maaş Bordrosuz Kredi Nasıl Verir?

QNB Finansbank müşterilerine kefilsiz düşük faiz oranları ile kredi çekme imkanı sunulmaktadır. %0,89 faiz oranı ile 60.000 TL’ye kadar kredi çekmeniz mümkündür. Enpara ile gelir belgesiz, hiçbir teminat olmayan kredinizi alabilirsiniz.

Burganbank Nasıl Kredi Verir?

Sigorta dökümü, gelir belgesi şartı aramaz fakat müşterilerinden ödemelerini düzenli bir şekilde yapmalarını talep eder. Eğer kredi notunuz düşükse kredi almanız imkansızlaşacaktır. Burganbank işsiz vatandaşlara %1,99 faiz oranı ile 60 aya varan taksitlerle kredi imkanı sunmaktadır.

Uzmanlar kredi borçsuz günler diler.

 

Yorum Yap

0.0/5