Skip to content Skip to footer

ING Bank İhtiyaç Kredisi

SMS ile Banka Kredisi Türkiye’deki yabancı bankalar arasında dünyanın en iyi bankası olarak bilinen ve o yüzden güvenilirlik oranı yüksek olan ING Bank, yenilikçi ve değişik kampanyalarıyla dikkat çekiyor. Türkiye’de özellikle kredi konusunda en çok tercih edilen bankalar arasında yer alan ING Bank,  ihtiyaç kredileri konusunda farklı çalışmaları mevcut. İhtiyaç kredisini de verdiğiniz söze göre değerlendiren ve ona göre faiz oranlarıyla işleme koyan banka,  herkesin ihtiyaç kredisi isteklerini değerlendiriyor.

ING Bank İhtiyaç Kredisi kullanmak isteyenler, acil paraya ihtiyacı olanlar, düzenli  ödeme sözüne birçok avantajlı seçenekle buluşabilir. Müşteri olarak ING Bank ile çalışıyorsanız zaten size tanınan avantajlardan yararlanıyorsunuzdur. Ancak ilk kez ihtiyaç kredisi başvurusu ile çalışmaya başlayacak müşteriler için bu ayrıntıları bilmek de çok önemlidir. ING Bank için sizin sözünüz ayrıcalıklarının kapısını sonuna kadar açıyor.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyenler, ister telefon, ister cep telefonunuzdan göndereceğiniz kısa mesaj ile ya da web sayfasından kolayca başvuruda bulunabilirler. ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınız zaman bir ön onay süreci yaşanmaktadır. ING Bank, ön onay sonrasında  şubeye gidip imzalanması gereken belgeleri imzalamanız gerekir. Eğer banka size ön onay vermez ise, gelir belgenizle birlikte şahsen ING Bank şubelerine başvurmanız gerekebilir.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Gerekli Belgeler

ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusunda istenilen evraklar tüm bankalar da olduğu gibi aynıdır. Ancak tekrar hatırlatmak gerekirse; bu evraklar;

 • Ehliyet, Pasaport veya Nüfus Cüzdanı gibi kimlik belgesi (Nüfus cüzdanınız yanınızda yok ise ya da kayıp ve yeniden çıkarma aşamasında ise noter tasdikli surette geçerlidir.)
 • Fatura ibrazı ( Adınıza kayıtlı olan, sabit telefon, doğalgaz, su, elektrik, cep telefonu gibi faturaların son 3 ay içinde düzenlenmiş olması gerekiyor)
 • Gelir Belgesi (Özellikle ön onay alınmadığında gelir belgesi zorunludur)
 • ING Bank Kredi Başvuru formu

Telefon İle İhtiyaç Kredisi Başvurusu

ING Bank’a kredi başvurusunu telefon yoluyla da yapabilirsiniz. ING Bank müşteri temsilcileri 0 850 222 0 600 numaralı telefonda size yardımcı olmak için bekliyor olacak. Sadece telefonla başvuruda bulunurken bilmeniz gereken şey bankanın kampanyada olan kredilere başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Farklı bir kredi başvurusunda bulunmak içinse ING Bank şubelerini ziyaret etmelisiniz.

SMS ile Banka Kredisi Başvurusu

SMS ile banka kredisine kısa mesaj ile kredi başvurusunda bulunmak için yapmanız gereken de oldukça basit. Mesaj bölümüne KREDİ yazıp bir boşluk sonrası TC Numaranızı 2205 hattına mesaj atmanız yeterli olacak. Ardından ING Bank, ön onay verdikten sonra  sizi şubeye davet edileceksiniz.

Web İle İhtiyaç Kredisi Başvurusu

ING Bank’ın internet sitesi üzerinden ya da cep telefonunuza indireceğiniz ING Cep Bankacılığı uygulaması ile de ihtiyaç kredisi başvurularınızı yapabilirsiniz. Bilgisayarınız ya da cep telefonunuz üzerinden yapacağınız kredi başvurusu ile ön onay almanız mümkündür.

İhtiyaç kredisi veren bankalar listesi 2020 yazımızı okuyarak 2020 yılında en uygun kredilerle ilgili bilgi alabilirsiniz.

ING Bank E-kredi Nedir?

ING Bank, İhtiyaç kredilerini 2’ye ayırmıştır. 5.000 TL ve üzeri olan kredilere e-kredi, 1.000 – 5.000 TL arasındaki ihtiyaç kredilerine de mini kredi adını vermiştir. Bu anlamda ING Bank, kredilerini 2’ye ayırırken faiz oranları olarak da farklı uygulama yapmaktadır. 5.000 TL ve üzeri e-kredi başvurularına % 1.94 faiz oranı uygulamaktadır.

ING Bank Mini Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank İhtiyaç Kredisi Acil nakit ihtiyacınız ve hemen kredi çekmeniz gerekiyor. ING Bank 1.000 – 5.000 TL arasında acil nakit ihtiyaçlarınız için mini krediyi müşterilerine 60 ay vade ile ve % 2.14 faiz ile kullanma şansı veriyor.

ING BANK İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Nelerdir?

İNG bank ‘da İhtiyaç kredisi faiz oranları % 1.94’ten itibaren başlamaktadır. Sizde İNG Bank’tan kredi başvurusunda bulunabilir ve acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. ING Bank’ta ev hanımlarına, çalışanlara, emeklilere özel krediler verilmekte olup, taşıt, konut ve esnaf kredileri ile de müşterilerine hizmet vermektedir. Avantajlı birçok kredi seçeneği bulunan ING Bankası ihtiyaç kredisi size uygun faiz oranları ile farklı bir hizmet ile karşımıza çıkıyor.

Uzmanlar Kredi’den kredi başvurusu yapmak çok kolay.

9 Comments

 • emin
  Posted 16/07/2019 at 08:23

  çok güzel de en iyi ihtiyaç kredisi ing banktan mı alınır? nereyi tavsiye edersiniz? teşekkürler

  • Post Author
   Uzmanlar Kredi
   Posted 17/07/2019 at 12:56

   Merhaba Emin Bey;
   En iyi diye birşey yoktur.
   İhtiyaç karşılanmış ve faiz oranı mutsuz etmiyorsa kullanılan kredi maksadına ulaşmış demektir.
   Kredi ihtiyaçlarınız için Bizim ile çalışmak istiyorsanız, Başvuru formu gönderebilirsiniz.
   Teşekkürler.

 • mahmut
  Posted 24/07/2019 at 07:54

  ing bank son zamanlarda baya gelişiyor sanırım bu konuda bilgilendirdiğiniz için sağolun makale farklı konulara değinmiş ihtiyaç kredisi alabilir miyim

  • Post Author
   Uzmanlar Kredi
   Posted 24/07/2019 at 18:18

   Merhaba Mahmut Bey;
   Teşekkür ederiz.
   Kredi için Başvuru formu gönderin, Uzmanlarımız Değerlendirip geri dönüşünüzü sağlayacaktır.

 • muhammet baysal
  Posted 16/08/2019 at 11:54

  merhaba uzmanlar kredi danışmanları bana yardımcı olur musunuz 30bin tl ihtiyaç kredisi alsam ne kadar öderim 35binden fazla öder miyim? sizi internette çok görmeye başladım. sanırım bu konuda yardımcı olabilirsiniz bana

  • Post Author
   Uzmanlar Kredi
   Posted 21/08/2019 at 10:27

   Merhaba Muhammet Bey;
   Bankaların faiz oranları hakkında internette kendi web sitelerinden bilgi sahibi olabilirsiniz.
   Teşekkürler.

 • barış ayhan
  Posted 28/08/2019 at 08:39

  tebrik ederim çok aradığım linkleri ve konuları burada buldum ing bank kendi sitesinde bile bu kadar detaylı yazmayabiliyor bulamamıştım ing bank ihtiyaç kredisi sizce uygun mudur? kredi başvurusu yapayım mı

  • Post Author
   Uzmanlar Kredi
   Posted 29/08/2019 at 10:15

   Barış Bey Öncelikle Bizi Takip ettiğiniz ve değerlendirdiğiniz için Çok teşekkürler.
   Hangi bankaya Başvuru da bulunacağınıza şu aşamada siz karar vermelisiniz.
   Biz sadece Bu şekilde doğru olduğuna inandığımız haberleri sizler için yayımlıyoruz.
   Tekrar Teşekkürler.

 • Derya
  Posted 08/06/2020 at 10:30

  Benim adıma herhangi bir fatura kayıtlı değil eşimin üzerine kayıtlı bu şekilde kredi talebim kabul olurmu

Yorum Yap

0.0/5