You are currently viewing İkinci El Taşıt Kredisi 19-20

İkinci El Taşıt Kredisi 19-20

İkinci El Taşıt Kredisi Araç sahibi olmak isteyenlerin sıfır araç tercihlerinin yanı sıra bir de ikinci el araç imkanı vardır. İkinci el aracınızı alırken kilometre değeri ve yaşı gibi değerlere bakarken, kullanmak istediğini, kredinin de özelliklerini tüm özellikleri ile incelemelisiniz.

İkinci El Taşıt Kredisi İçin Referans Alabileceğiniz Kredi Oranları

İkinci El Taşıt Kredisi  Vakıf Bank ikinci el taşıt kredisi % 1,26, Halkbank ikinci el taşıt kredisi % 1,31, Türkiye İş Bankası ikinci el taşıt kredisi % 1,37, Qnb Finansbank ikinci el taşıt kredisi % 1,40, Yapı ve Kredi Bankası ikinci el taşıt kredisi % 1,43, Ak Bank ikinci el taşıt kredisi % 1,45, Fiba banka ikinci el taşıt kredisi % 1,49, İNG Bank ikinci el taşıt kredisi % 1,44, Denizbank ikinci el taşıt kredisi % 1,58 şeklindedir.

Akbank İkinci El Taşıt Kredisi İle Araç Sahibi Olmak

İkinci El Taşıt Kredisi  Ak Bank ikinci el taşıt kredisi için güncel faiz oranları otuz altı ile kırk sekiz ay vade için % 1,45, yirmi dört ay vade seçeneği için % 1,47, on iki ay vade için ise % 1,51 oranında faiz uygulamaktadır. Ayrıca Ak Bank, ikinci el araç kredilerinde rehin ve kasko zorunluluğunu kaldırarak, müşterisine daha kolay ve hızlı kredi imkanı sunmaktadır. Akbank’tan ikinci el taşıt kredisi kullanabilmeniz için taşımanız gereken koşullar ise, on sekiz yaşından büyük olunmalı, istihbarat ve risk de olumsuzluk olmamalı, belgelenebilir geliriniz olmalı, kredi taksitinizin ev halkının aylık toplam gelirini %50 oranında geçmemesi ve gerçek kişilere de ferdi kaza sigortası yaptırılır. Akbank ikinci el taşıt kredisi kullanımında sizden istediği evraklar ise, nüfus cüzdanı, pasaport veya sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi, gerekli görülmesi halinde adres teyidi için belge, gelir durumunuzu gösteren belge, fatura ya da noter satış sözleşmesidir.

İNG Bank İkinci El Taşıt Kredisi

İkinci el taşıt kredisi kullanımında tercih ettiğiniz banka şayet İng Bank ise, sekizinci yaşa kadar araçlar için geçerli olan bu taşıt kredisinde faiz oranı üç ile altı ay arasında % 0,99, dokuz ile kırk sekiz ay arasında ise % 1,44 olup, kredi tahsis ücreti ise kullanacağınız kredi tutarının % 0, 5’i kadardır. Geri ödemeleriniz için ise eşit taksit ve üç ay erteleme seçenekleri de mevcuttur. Yine İng Bank’tan kullanacağınız ikinci el taşıt kredisinde hayat sigortası ve ferdi kaza sigortası zorunluluğu bulunmaktadır. Bu kredi ürününde teminat olarak satın alacağınız aracı rehin gösterirsiniz ve ayrıca kefilsizdir.

Denizbank İkinci El Taşıt Kredisi İle Hayalinizde ki Araca Kavuşabilirsiniz

İkinci El Taşıt Kredisi  Denizbank’tan kullanacağınız ikinci el taşıt kredisi ile % 1,58 faiz oranı ve kredi tahsis ücreti olarak da % 0,5 oranında kredinizi kullanırken geri ödemenizi de esnek taksitli, eşit taksitli veya sabit taksitli ödeyebilir, üç aya kadar taksit erteleme imkanından da yararlanabilirsiniz. Ayrıca geri ödeme günlerinizi kredi kullanımınızdan sonraki kırk beş güne kadar tercihinize göre belirleyebilme imkanı sunar. Ayrıca ikinci el taşıt kredinizi Denizbank’tan kullanırken Kasko ya da Hayat Sigortasının da yine Denizbank’tan yapılması karşılığında faiz oranlarında %0,02 puan indirim uygulanmaktadır.

Yapı Ve Kredi Bankası İkinci El Taşıt Kredisi

İkinci El Taşıt Kredisi  Sıfır kilometre ve on yaşa kadar olan ikinci el araçlar için kırk sekiz aya varan vade seçenekleri ile ekspertiz süreci ile uğraşmadan ve kefilsiz bir şekilde ikinci el taşıt kredisi kullanabilmeniz için size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine müracaat etmeniz yeterlidir. Şayet ikinci el taşıt kredinizi Yapı Kredi Bankası’ndan kullanacaksanız bankanın sizden isteyeceği evraklar şöyledir, nüfus cüzdanı fotokopisi, son iki aya ait güncel maaş bordrosu çalışanlar için, serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi, emekliler için ise maaş cüzdanlarının fotokopisi, kira geliri varsa da kira kontratı ya da tapu fotokopisi, elektrik, doğal gaz veya su gibi abonelik gerektiren hizmete ait hizmet tarihinden önceki üç ay içerisinde müşterinin adına düzenlenmiş bir faturanın aslı ya da son üç ay içerisinde alınmış ikametgah belgesi ve ikinci el araçlar için araç ruhsatı ile en fazla on beş gün önce alımı yapılmış olan araçlar için noterde düzenlenmiş alım satım sözleşmesi şeklindedir.

Uzmanlar kredi borçsuz günler diler…

Bir cevap yazın