Skip to content Skip to footer

İhtiyaç Kredisi Nedir Nasıl Alınır

ING 3 Ay Ertelemeli Kredi
İhtiyaç Kredisi Nedir Nasıl Alınırİhtiyaç Kredisi Nedir Nasıl Alınır ING 3 Ay Ertelemeli Kredi

Herkes İçin ING 3 Ay Ertelemeli Kredi Nedir? İng İhtiyaç Kredisi Nedir Nasıl Alınır Konuları Uzmanlar Kredi Farkıyla Anlatılıyor.

İhtiyaç Kredisi Nedir Nasıl Alınır hemen hemen herkes oldukça zor geçen 2020 senesinin bitmesine yakın birçok banka farklı kredi kampanyaları düzenlemekte. Tüketicileri mutlu edecek son kredi müjdesi ise ING Bank’tan geldi.  Bankanın müşterisi olsun ya da olmasın, ING 3 ay ertelemeli kredi için başvuru yapan herkes söz konusu destek paketinden yararlanabilecek. Resmi site üzerinden yapılan açıklama ile birlikte ING Bankası Koronavirüs salgını sebebiyle maddi zorluk çeken kişilere özel hazırladığı bu kampanyanın detaylarını duyurdu.

KREDİ BAŞVURUSU
İhtiyaç Kredisi Nedir Nasıl Alınır

[iphorm id = “2” name = “hızlı kredi”]

Yapılan açıklamada söz konusu ihtiyaç kredisinin tüm beklentilere cevap verecek şekilde tasarlandığına, faiz oranlarının %1,49 gibi düşük bir rakamdan başladığına ve kredi başvurusu için kişilerin şubeye bile gitmelerine gerek olmadığına değinildi. Eğer siz de sene sonunda borçlarınızı kontrol altında tutmak için nakit bir kaynak arıyor fakat ödemeleri birkaç ay sonra gerçekleştirmek istiyorsanız, ING 3 ay ertelemeli kredi fırsatını kaçırmamalısınız.

ING 3 Ay Ertelemeli Krediye Dair Detaylar
İhtiyaç Kredisi Nedir Nasıl Alınır İhtiyaç Kredisi Nedir Nasıl Alınır

Yıl boyunca alınan ev kredisi, taşıt kredisi ya da farklı tüketici kredilerinin ödemeleri salgın sebebiyle gecikmiş ya da birikmiş olabilir. Böyle durumlarda borç kapatma kredisini ( https://www.uzmanlarkredi.com/borc-kapatma-kredisi-basvurusu/ ) deneyebileceğiniz gibi sene sonlarında bankaların oluşturduğu ertelemeli kredi fırsatlarını da değerlendirebilirsiniz. Böylece maddi olarak sıkışık olduğunuz bu dönemde ihtiyacınız olan paraya ulaşır, bütçenizi düzenlediğiniz birkaç aydan sonra kredi taksitlerini ödemeye başlarsınız. ING Bank, tam da bu plana uygun ihtiyaç kredisi kampanyası ile yardımınıza yetişmekte. Üstelik Cepte Kredi fırsatında evinizde otururken %1,49’dan başlayan faizlerle bu krediye sahip olmak mümkün. Peki, ING 3 ay ertelemeli kredinin farklı detayları neler? Gelin birlikte inceleyelim;

  • ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyasında vade, faiz ve farklı teklifler kişilere göre şekillenebilir.
  • Kredi başvurusu yapan kişiler için binde beş oranında dosya masrafı ücreti tahsil edilmektedir.
  • Kredi faizleri kişilerin kredi siciline ve notuna göre %1,49 ve %2,39 oranında değişkenlik gösterebilir.
  • ING 3 ay ertelemeli kredinin en düşük limiti 5 bin TL, en yüksek limiti ise 50 bin TL olarak kararlaştırılmıştır.
  • Bankanın mevcut müşterileri kredi başvurusu için internet sayfasını ya da mobil uygulamayı kullanabilirler.
  • Daha öncesinde ING Bank’tan askere kredi, esnafa kredi, borç kapatma kredisi ya da herhangi bir tüketici kredisi almayan, aynı zaman maaş müşterisi ( https://www.uzmanlarkredi.com/maas-musterilerine-ozel-kredi-imkanlari/ ) olmayan kişiler ön onay için SMS ya da online platformları tercih edebilir, kredi onayının ardından yine şubeye gitmeden evrakları posta yolu ile iletebilirler.
  • Söz konusu ertelemeli kredi, en fazla 36 ay vadeye kadar sunulmaktadır. 3 ay erteleme yöntemini seçen bir tüketici bu durumda 33 aylık ödeme planına sahip olmaktadır.
  • 2020 senesi için planlanmış olan ING 3 ay ertelemeli kredi için son başvuru tarihi 31 Aralık 2021’dir. Bu tarihten sonra yapılan başvurularda erteleme seçeneği söz konusu olmayacaktır.Uzmanlar kredi borçsuz günler diler.

Yorum Yap

0.0/5